• Informacje na temat:

  prezenter maciej

Artykuły na temat: prezenter maciej
 • Telekamery: Prezenter informacji

  Jaki powinien być prezenter informacji? Wśród nominowanych do Telekamer 2016 w tej kategorii jest pięć osób. Nie wiemy, czy po rewolucji kadrowej dziennikarze związani z TVP utrzymają swe stanowiska. Możemy jednak zdecydować, kto w tym roku otrzyma cenną statuetkę. Głosować można do 4 lutego 2016 roku. Warto oddać głos - do wygrania cenne nagrody!

 • Maciej Orłoś: Furtka do telewizji

  W czwartek, 16 lipca, popularny dziennikarz telewizyjny Maciej Orłoś kończy 60 lat. Nie wszyscy wiedzą, że podobnie jak inna legenda srebrnego ekranu - Karol Strasburger, przygodę z show-biznesem rozpoczynał od kariery aktora.

 • Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska: Prawdziwe oblicze małżeństwa

  Niedawno Maciej Dowbor razem z żoną, aktorką Joanną Koroniewską założyli kanał na YouTubie, który nosi nazwę "Dowbory Be Happy". Małżeństwo regularnie publikuje na nim filmy, które w żartobliwy sposób ukazują codzienne sytuacje z ich życia - to, jak ćwiczą, podróżują czy spędzają czas wolny od pracy. Dziennikarz tłumaczy, że projekt pomaga im w kreowaniu własnego wizerunku. Dzięki niemu mogą...

 • Maciej Dowbor: Jestem brutalny w utrzymywaniu prywatności moich dzieci

  ...dla nas niezwykle istotne, wciąż pozostaje niedostępne - mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle Maciej Dowbor. Prezenter telewizyjny tłumaczy, że będąc osobą publiczną, musiał(...)Maciej Dowbor często publikuje na swoim instagramowym koncie zdjęcia z żoną. Pokazuje na nich między innymi, jak spędzają czas wolny od pracy. Fotografie opatrzone są zazwyczaj...

 • Maciej Orłoś odchodzi z TVP?

  ...31 sierpnia Maciej Orłoś ma po raz ostatni poprowadzić "Teleexpress". Czy po 25 latach pracy dziennikarz odejdzie z TVP?

 • Maciej Dowbor: Połowa Ironmana

  ...1,9 km pływania, 90 km na rowerze i 21,1 km biegania - co to dla niego! Maciej Dowbor właśnie wrócił z Las Vegas, gdzie jako jeden z najlepszych Polaków ukończył słynny triathlon Half Ironman.

 • Maciej Rock: Trudna przeszłość

  Pracował w sklepie skanując towary, zaczepił się w Urzędzie Miasta Otwock i w Ministerstwie Finansów, miał przygodę z radiem, a potem przez ponad pół roku był na bezrobociu. Maciej Rock, który razem z Pauliną Sykut prowadzi program "Must Be the Music. Tylko muzyka", opowiada o tym, co robił zanim trafił do telewizji.

 • ​"Idol": Czy Maciej Dowbor zastąpi Maćka Rocka w odcinkach na żywo?

  Już dziś pierwszy z sześciu odcinków programu na żywo. Ośmioro finalistów wykona wybrane przez siebie utwory, wybrane z listy z propozycjami, które związane są z tematem odcinka. Podczas prób towarzyszył im Maciej Dowbor. Czy prezenter zastąpi w roli prowadzącego Maćka Rocka?

 • Maciej Orłoś dołączył do Izy Miko

  Maciej Orłoś dołączył do Izy Miko w obsadzie polskiego dubbingu animacji "Żółwik Sammy". Popularny prezenter "zagrał" ekologa, ratującego zagrożone zwierzęta.

 • Maciej Dowbor: Sylwestrowa impreza wymaga pracy

  Maciej Dowbor po raz 10. poprowadzi sylwestrowy koncert telewizji Polsat. Twierdzi, że lubi atmosferę tych imprez, mimo że wymagają one ogromnego nakładu pracy. Zdaniem prezentera największy stres związany jest z tym, żeby nie przegapić nadejścia północy oraz utrzymaniem tempa imprezy po noworocznym toaście.

Zdjęcia na temat: prezenter maciej
Wideo na temat: prezenter maciej
 • Norbi zastąpił Prokopa w "Dzień Dobry TVN"?!

  Norbi (44 l.) starał się znaleźć pracę w "Dzień Dobry TVN". Zaczął od prowadzenia programu z prezenterką Dorotą Wellman. Następnie próbował opowiedzieć o pogodzie razem z prezenterem Maciejem Dolegą. "To jest moja ostatnia deska ratunku" - powiedział artysta estradowy. Dlaczego Norbi liczył na śnieg? Artysta zdradził też, jak sprawić, aby dziewczyny były gorące. "Desperacja Norbiego nie zna