• Informacje na temat:

  prezenter marzy

Artykuły na temat: prezenter marzy
 • Radek Brzózka: Wyznania prezentera

  Chciałby założyć fundację i ma kilka pomysłów na programy telewizyjne. Popularny prezenter Radek Brzózka pracował kiedyś w radiu, był też... informatykiem. W rozmowie z "Tele Tygodniem" opowiada o wpadkach antenowych i swojej pasji - paralotniarstwie.

 • Ariana Grande upokorzona przez prezentera na MTV VMA

  Wokalistka Ariana Grande z niesmakiem zareagowała na ironiczne słowa prezentera prowadzącego z nią wywiad. Prześmiewcze słowa dotyczyły oczywiście słynnej "afery pączkowej" z udziałem gwiazdy.

 • Jarosław Milner marzy o własnym talk-show

  Jarosław Milner chciałby w przyszłości zostać gospodarzem własnego talk show lub prezenterem w telewizji śniadaniowej. Jego marzeniem jest również poprowadzenie autorskiego programu, który przygotowywałby we współpracy z Aleksandrą Kostką. Już od dłuższego czasu próbuje wprowadzić ten format na antenę telewizji, jak dotąd jednak bez powodzenia.

 • Marzę, aby zbudować sobie dwór

  Wśród prezenterów i dziennikarzy telewizyjnych stanowi wyjątkowy przykład lojalności. Od 28 lat Katarzyna Dowbor (52 l.) pracuje w jednej i tej samej stacji, w TVP. Właśnie za tę wierność kochają ją całe pokolenia Polaków.

 • Tomasz Kammel: Marzył mi się duży format

  ..., ale na "The Voice of Poland" naprawdę czekałem od lat. Czasem byłem rozgoryczony, że nie dostaję tego, co bym chciał, ponieważ od dawna marzył mi się duży format. Gdy tylko przekroczyłem próg studia(...)... ------------------------------------------------------ Tomasz Kammel - dziennikarz telewizyjny i radiowy, prezenter oraz konferansjer. Od 16 lat związany z Telewizją Polską. Prowadził liczne programy, imprezy telewizyjne oraz...

 • Taniec to nigdy nie była moja domena

  Maciej Orłoś to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy telewizyjnych. Z wykształcenia aktor, z powołania prezenter - od ponad 19 lat prowadzi program informacyjny "Teleexpres". 16 lipca 2010 roku Maciej Orłoś obchodził swe 50. urodziny. Z tej okazji jubilat opowiedział Justynie Tawickiej o swoich sukcesach, popularności i byciu dzieckiem, zdradził także o jakim torcie urodzinowym marzy.

 • Hubert Urbański w serialu!

  W nowej serii "Czasu honoru" pojawi się nowa postać. Pułkownika Skotnickiego zagra... Hubert Urbański. - Nawet nie marzyłem o takiej roli - mówi znany prezenter telewizyjny.

 • Z Deppem i setką innych...

  ..."Mam pracę, o jakiej nie śniłem" - twierdzi Olivier Janiak i zdradza, o czym jeszcze marzy po latach prowadzenia magazynu "Co za tydzień".

 • Katarzyna Dziurska: Każdy uczestnik chciałby wygrać "TzG"

  Jedną z uczestniczek ósmego sezonu programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będzie trenerka fitness Katarzyna Dziurska. W rozmowie z serwisem Polsat.pl odpowiedziała na zarzuty o wcześniejsze taneczne doświadczenie. Przyznała również, że jak każdy uczestnik show marzy Kryształowej Kuli.

 • Będą się z niego śmiać

  Krzysztof Ibisz wreszcie połączy swoje umiejętności aktorskie z wieloletnim doświadczeniem prezentera.

Wideo na temat: prezenter marzy
 • Jarosław Milner marzy o własnym talk-show

  Jarosław Milner chciałby w przyszłości zostać gospodarzem własnego talk show lub prezenterem w telewizji śniadaniowej. Jego marzeniem jest również poprowadzenie autorskiego programu.