• Informacje na temat:

  prezenter poczuł

Artykuły na temat: prezenter poczuł
 • Telekamery: Prezenter pogody

  Jaki jest idealny prezenter pogody? Co jest najważniejsze - profesjonalizm, poczucie humoru (w przypadku fatalnej aury) czy uroda? Na liście nominowanych do Telekamery 2016 w tej kategorii jest pięć osób. Która z nich otrzyma cenną statuetkę? Głosować można do 4 lutego 2016 roku. Warto oddać głos - do wygrania cenne nagrody!

 • ...osoba kandydująca na stanowisko prezentera INTERIA.PL powinna charakteryzować się dobrą dykcją, umiejętnością inteligentnego wybrnięcia z nietypowej sytuacji oraz naturalnością i luzem w pracy(...) prezenter@firma.interia.pl lub pocztą na INTERIA.PL S.A., os. Teatralne 9a, 31-946 Kraków Prosimy o zawarcie w przesłanych dokumentach klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych...

 • Wojciech Mann kończy 70 lat: "Nigdy nie poczułem znużenia ani przesytu"

  ...w "Za chwilę dalszy ciąg programu" czy "MdM", tworzył teksty przebojów, które pokochali Polacy. Dziennikarz muzyczny, pedagog, tłumacz, autor, prezenter, aktor, konferansjer, lektor, krzewiciel rock(...) świata rozrywki, rozmawiałem ze znanymi i nieznanymi jego mieszkańcami, nauczyłem się wielu potrzebnych i zupełnie niepotrzebnych rzeczy, ale, co najważniejsze, nigdy nie poczułem znużenia ani przesytu...

 • Marcin Prokop: Z kim teraz stworzy duet?

  Popularny prezenter słynie z nietuzinkowego poczucia humoru. Do pracy podchodzi z pasją. Prywatnie uwielbia podróże. Marcin Prokop opowiada o życiu w czasie pandemii i o tym, kto może zastąpić Szymona Hołownię u jego boku w "Mam talent!".

 • Ślubne nagranie Krzysztofa Ibisza hitem internetu

  ...nowożeńcom! W komentarzach znajdziemy też kilka zdań od byłej żony prezentera.

 • Mariusz Kałamaga: Nie mam pamięci do nazwisk i twarzy

  Gospodarzem drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" będzie komik, prezenter radiowy i telewizyjny Mariusz Kałamaga. Czy uda mu się zapanować nad setką szalonych jurorów?

 • Taylor Swift pierwszy raz o procesie o molestowanie

  W wywiadzie dla tygodnika "Time" Taylor Swift po raz pierwszy zabrała głos w sprawie procesu o molestowanie seksualne, o które oskarżyła DJ-a i prezentera radiowego, Davida Muellera.

 • Taniec to nigdy nie była moja domena

  Maciej Orłoś to jeden z najbardziej lubianych dziennikarzy telewizyjnych. Z wykształcenia aktor, z powołania prezenter - od ponad 19 lat prowadzi program informacyjny "Teleexpres". 16 lipca 2010 roku Maciej Orłoś obchodził swe 50. urodziny. Z tej okazji jubilat opowiedział Justynie Tawickiej o swoich sukcesach, popularności i byciu dzieckiem, zdradził także o jakim torcie urodzinowym marzy.

 • Kto wręczy Złote Popcorny?

  Znamy już nazwiska pierwszych gwiazd, które wystąpią podczas tegorocznej gali MTV Movie Awards w charakterze prezenterów i wykonawców.

 • Kammel: Sylwester w pracy

  Prezenter telewizyjny Tomasz Kammel w tym roku po raz pierwszy poprowadzi sylwestrową noc z Polsatem.

Zdjęcia na temat: prezenter poczuł