• Informacje na temat:

  prezenter radio

Artykuły na temat: prezenter radio
 • Emocjonalny wpis Marka Niedźwieckiego. "Radio się śni"

  Marek Niedźwiecki zabrał głos po aferze w radiowej Trójce. Wróci do pracy?

 • Nowy prezenter TVP1

  W poniedziałek, 17 sierpnia, Marcin Mańka zadebiutuje w roli prezentera TVP1. Dziennikarz dołączy do zespołu Redakcji Oprawy i Promocji Jedynki: Pauliny Chylewskiej, Agnieszki Szulim-Badziak, Grzegorza Miśtala i Radka Brzózki.

 • Zatrzymano prezentera-pirata

  Przez ponad dwa lata 29-letni didżej i prezenter muzyczny z Żor sprzedawał w internecie pirackie nagrania, czyniąc z tego procederu - jak ustaliła policja - źródło niemałego, dodatkowego dochodu. Straty z tytułu naruszenia praw autorskich oszacowano na około 330 tys. zł. Za nielegalne płyty nabywcy płacili od 20 do 50 zł. Podejrzany sprzedał ich około 850.

 • Słynny prezenter w Jarocinie

  Piotr Kaczkowski z radio wej "Trójki" będzie gospodarzem trzeciego dnia tegorocznej edycji kultowego festiwalu.

 • Kazik Staszewski dla Interii: Nie słucham radia

  ...zdawać się na radiowego prezentera. W samochodzie mam ustawione Tok FM, bo tam praktycznie muzyki nie ma. Oczywiście szkoda, że ten program nie będzie już istniał w takiej formule, ale z drugiej strony...

 • Radek Brzózka: Wyznania prezentera

  Chciałby założyć fundację i ma kilka pomysłów na programy telewizyjne. Popularny prezenter Radek Brzózka pracował kiedyś w radiu, był też... informatykiem. W rozmowie z "Tele Tygodniem" opowiada o wpadkach antenowych i swojej pasji - paralotniarstwie.

 • Radiohead prezenterami radiowymi

  Członkowie grupy Radiohead okazali talent w jeszcze jednej dziedzinie. Przez kilka godzin z powodzeniem występowali w roli radio wych DJ-ów w jednej ze stacji w Bostonie.

 • Rafał Królikowski prezenterem

  ...wystąpią: zwycięzcy Sopot Hit Festiwal 2008 - Doda i Shaun Baker - a także Schiller, September, Edyta Górniak i Andrzej Piaseczny. Festiwal organizują telewizyjna Dwójka oraz Radio Eska. Transmisja...

 • Fisz prezenterem w Radiostacji

  Zmiany personalne w Radio stacji przynajmniej w jednym przypadku spodobają się jej wiernym słuchaczom, a na pewno tej ich części, która zainteresowana jest muzyka hiphopową. W poniedziałki od godz. 22.00, na antenie swój program prowadzić będzie Bartosz Waglewski, znany bardziej jako Fisz.

 • Zbigniew Hołdys prezenterem MTV Classic?

  ...istniejące stacje radio we i telewizyjne mają do zaoferowania jesli chodzi o muzykę. Liczy na to, że pojawienie się MTV Classic trochę to zmieni. "Teraz niestety mamy taką sytuację, że cały repertuar stacji radiowych jest podyktowany przez proszek do prania, wszyscy grają tylko to, co zapewni im klientelę i trudno to nawet nazwać muzyką - to otoczenie dla reklam. Często zdarza się, że prowadzący...