• Informacje na temat:

  prezenter uwielbia

Artykuły na temat: prezenter uwielbia
 • Uwielbia pracować w Sylwestra

  Krzysztof Ibisz należy do tych szczęśliwców, którzy uwielbiają swoją pracę. Nawet, gdy inni balują.

 • Marcin Prokop: Z kim teraz stworzy duet?

  Popularny prezenter słynie z nietuzinkowego poczucia humoru. Do pracy podchodzi z pasją. Prywatnie uwielbia podróże. Marcin Prokop opowiada o życiu w czasie pandemii i o tym, kto może zastąpić Szymona Hołownię u jego boku w "Mam talent!".

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubieni prezenterzy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach prezenter informacji i prezenter pogody.

 • Jan Suzin: Legenda polskiej telewizji

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer o wdzięku przedwojennego arystokraty. Jego charakterystyczny, niski głos znali chyba wszyscy widzowie TVP. Przez cztery dekady Jan Suzin przeczytał dla nas tysiące filmów.

 • Leo Stubbs, wnuk Zbigniewa Wodeckiego, w filmie "Dzień czekolady"

  Zbigniew Wodecki był artystą, który łączył pokolenia. Od lat zachwycał talentami i niesamowitym charakterem. Multiinstrumentalista, wokalista, kompozytor, aranżer, aktor, prezenter, osobowość sceniczna odszedł dwa lata temu. Okazuje się, że syn Katarzyny Wodeckiej-Stubbs - Leo, poszedł w ślady dziadka. Nastolatka już wkrótce zobaczymy na kinowych ekranach.

 • ​Milena Rostkowska-Galant: Wiosna uczy nas pokory

  Jak radzi sobie w czasie przymusowej izolacji Milena Rostkowska-Galant, pogodynka Polsatu i mama pięcioletniej Poli? Dziennikarka wyznaje, co łączy prezenterów pogody, jak spędza czas w córką, czego jej najbardziej brakuje. Zdradza też, czy ćwiczy formę na powrót do "Tańca z Gwiazdami" i jakie są skutki uboczne pandemii.

 • Mariusz Kałamaga: Nie mam pamięci do nazwisk i twarzy

  Gospodarzem drugiej edycji programu "Śpiewajmy razem. All Together Now" będzie komik, prezenter radiowy i telewizyjny Mariusz Kałamaga. Czy uda mu się zapanować nad setką szalonych jurorów?

 • Ulubione potrawy gwiazd

  Popisowym daniem Barbary Kurdej-Szatan są kremowe zupy, Zygmunt Chajzer uwielbia golonkę z kapustą, a Olga Borys - rosół wołowo-indyczy. Gwiazdy przyznają, że mimo nawału obowiązków zawodowych, zawsze starają wygospodarować czas na wspólne gotowanie. Swoje ulubione potrawy coraz częściej przygotowują na parze i bez użycia tłuszczu.

 • Krzysztof Ibisz i kobiety

  Choć Krzysztof Ibisz nie wierzy do końca w przyjaźń między kobietą, a mężczyzną, to z byłymi żonami jego relacje układają się idealnie. Uwielbia kobiety, a one otwierają przed nim drzwi do swoich prywatnych światów. Już drugi sezon Ibisz prowadzi program "Zrozumieć kobietę" .

 • Jan Suzin: Wielka klasa i niezwykły głos

  Spiker, prezenter telewizyjny i konferansjer o wdzięku przedwojennego arystokraty. Jego charakterystyczny, niski głos znali chyba wszyscy widzowie TVP. Przez cztery dekady Jan Suzin przeczytał dla nas tysiące filmów.

Zdjęcia na temat: prezenter uwielbia