• Informacje na temat:

  prezenter wiadomości

Artykuły na temat: prezenter wiadomości
 • Krzysztof Ziemiec odchodzi z "Wiadomości"!

  Krzysztof Ziemiec (51 l.) zrezygnował z prowadzenia głównego wydania "Wiadomości" - dowiedział się nieoficjalnie portal Wirtualnemedia.pl.

 • "Wiadomości" świętują 25. urodziny

  18 listopada 1989 roku miejsce "Dziennika Telewizyjnego" zajęły "Wiadomości", które dziś plasują się na czele rankingu najpopularniejszych programów informacyjnych. To zasługa zespołu dziennikarzy współtworzących serwis Jedynki.

 • "Wiadomości" TVP twierdzą, że ich dziennikarka Zuzanna Falzmann "zachwyciła cały świat"

  ...kadry z palmą, znakiem drogowym, człowiekiem robiącym zdjęcie, prezenterami przed kamerą czy mieszkankami okolic Santa Monica. Zdaniem "Wiadomości" Falzmann została jednak dostrzeżona przez "światowe(...)Falzmann relacjonowała dla telewizji publicznej niedzielną galę rozdania Oscarów. "Wiadomości" TVP podały, że choć w Los Angeles pojawili się przedstawiciele innych polskich mediów, m.in. Kinga Rusin...

 • Bartek Jędrzejak: Mylą mnie z... Błaszczykowskim

  Wśród nominowanych w 18. edycji plebiscytu Telekamery znalazł się prezenter pogody Bartek Jędrzejak. Dziennikarz przyznaje, że często mylony jest z piłkarzem Jakubem Błaszczykowskim. Opowiada też o swojej przygodzie z tańcem.

 • Wiadomości z drugiej ręki

  W ogródku kawiarnianym Piotr i Dorota rozmawiają o biografii. Prezenter prosi dziennikarkę, żeby była bardziej wyrozumiała dla jego żony, która teraz przechodzi...

 • Karolina Ferenstein-Kraśko chce założyć Fundację "Magiczna Gwiazdka"

  Karolina Ferenstein-Kraśko, żona popularnego dziennikarza i prezentera "Wiadomości", planuje założyć Fundację "Magiczna gwiazdka" w ciągu najbliższych miesięcy. Pod tym samym hasłem właścicielka stadniny koni od trzech lat organizuje przedświąteczną akcję pomocy dzieciom.

 • "Hurtowe" zwolnienia prezenterów TVP

  .... Zwolnienia rozpoczną się 31 sierpnia, a zakończą 31 grudnia". Na pracowników TVP padł blady strach. Do końca roku z pracą pożegna się 11 proc. osób zatrudnionych w telewizji, w tym wielu prezenterów. Wśród najbardziej znanych są: Beata Chmielowska-Olech ("Teleekspress"), Adrian Klarenbach i Edyta Lewandowska (prezenterzy TVP Info), Joanna Górska, Leszek Krawczyk, Katarzyna Nowicka i Marta...

 • Piotr Kraśko: Wszystko zmienił internet

  - Nasza praca ma sens wtedy, kiedy widzowie chcą oglądać to, co dla nich przygotowaliśmy. Ich uznanie to najważniejsza ocena. Znalezienie się w gronie nominowanych to wielki zaszczyt - mówi Piotr Kraśko, który w tym roku ma szansę na Telekamerę.

 • Lis i Kraśko odbiorą pracę prezenterom?

  Odkąd potwierdziły się informacje, że Hanna Lis (38 l.) i Piotr Kraśko (37 l.) przechodzą do "Wiadomości", dotychczasowi prowadzący żyją w ciągłym napięciu. Przecież kogoś trzeba będzie się pozbyć...

 • Maciej Gudowski lektorem II linii metra

  Maciej Gudowski - znany lektor telewizyjny, radiowy i teatralny - zwyciężył w plebiscycie, w którym słuchacze Radiowej Jedynki wybierali lektora, odczytującego zapowiedzi stacji w II linii warszawskiego metra. Gudowski pokonał m.in. dwie wybitne aktorki - Krystynę Jandę i Danutę Stenkę. W środę, 29 października ogłoszono wyniki głosowania.

Dyskusje na temat: prezenter wiadomości
 • Re: "rodzinka.pl": Żegnamy Boskich

  Kurskiego Polacy też mają dosyć. TVP Info z założenia kanał informacyjny, a w rzeczywistości kanał towarzyski, wzajemnej adoracji, gdzie prezenter wiadomości Gnat ma swojego rzecznika Popek, bez którego nie byłby w stanie odczytać wiadomości, których jest po trzy w każdym co pół godziny wydaniu dziennika, a reszta ta paplanina i reklamy.