• Informacje na temat:

  prezenterka jest w ciąży

Artykuły na temat: prezenterka jest w ciąży
 • Małgorzata Rozenek-Majdan o zachciankach w ciąży: Radzio musiał jeździć po...

  Małgorzata Rozenek-Majdan za kilka tygodni po raz trzeci zostanie mamą. Jak znosi okres ciąży i czy w tym szczególnym czasie ma smaki na określone produkty?

 • Keira Knightley jest w ciąży

  Keira Knightley jest w ciąży - potwierdził rzecznik gwiazdy. Będzie to pierwsze dziecko aktorki i jej męża, rockowego muzyka Jamesa Rightona.

 • Paulina Sykut-Jeżyna w drugiej ciąży?! Jest komentarz gwiazdy!

  Paulina Sykut-Jeżyna (37 l.) jest szczęśliwą mamą niespełna 2-letniej córki Róży i żoną biznesmena Piotra. Ostatnio w mediach pojawiły się pogłoski, że prezenterka jest w drugiej ciąży, a ona postanowiła teraz zabrać głos w tej sprawie.

 • Ewa Pacuła: Pani od seksu

  Patrząc na nią trudno uwierzyć, że ta piękna blondynka jest mamą trzech córek. Ale to podobno właśnie one są sekretem jej urody.

 • Weronika Marczuk opowiedziała o trudach ciąży. "Bardzo źle się czułam"

  Ależ to była niespodzianka! W październiku w mediach pojawiła się radosna nowina z życia Weroniki Marczuk. Aktorka, prezenterka i była żona Cezarego Pazury spodziewa się dziecka!  Córeczka Weroniki pojawi się na świecie na początku 2020 roku. "Jeśli chodzi o szczegóły, to nie zadecydowaliśmy jeszcze w sprawie imienia, ale imię Ania jest brane pod uwagę. Jestem bardzo szczęśliwa, że za kilka...

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  Co by było, gdyby Magdalena Ryszarda Masny nie stanęła pewnego dnia przed obiektywem wielbiciela pięknych kobiet, a zarazem świetnego fotografa - Marka Czudowskiego? Była wtedy w średniej szkole, on kilka lat później zdjęcie Magdy pokazał producentom teleturnieju "Koło Fortuny".

 • Anna Wendzikowska jest w ciąży?! Ukrywa brzuszek na zdjęciach!

  ...jednak plotek na temat ciąży nie komentuje. Z czasem zagadka sama się rozwiąże, kiedy potencjalnego ciążowego brzuszka nie będzie dało się już ukryć. Przypomnijmy, że gwiazdka TVN-u jest już mamą 3-letniej Kornelii, której tatą jest były partner Anny. Teraz prezenterka jest w szczęśliwym związku z nowym partnerem, którego niedawno zdecydowała się pokazać na swoim profilu w mediach społecznościowych...

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

 • Kasia Burzyńska jest w ciąży!

  Prezenterka z "Pytania na śniadanie" i salonowa bywalczyni w ostatnich miesiącach pojawiała się w plotkarskich mediach głównie w kontekście swojego ślubu. Kasia zdążyła się tym wydarzeniem pochwalić chyba wszędzie, gdzie było to możliwe. Najbardziej zaskakujące było wyznanie, że po ślubie płakała przez trzy noce, bo tak wszystko ją rozczulało! Wygląda na to, że to nie koniec zmian w życiu...

 • Znów jest w ciąży!

  Walijska wokalistka i prezenterka telewizyjna Charlotte Church spodziewa się drugiego dziecka - osiem miesięcy po urodzeniu pierwszego.

Zdjęcia na temat: prezenterka jest w ciąży
Wideo na temat: prezenterka jest w ciąży
 • Agnieszka Hyży w ciąży z Grzegorzem? "Może rodzina będzie większa"

  32-letnia Agnieszka Hyży (dawniej Popielewicz) stwierdziła w wywiadzie dla Wideoportalu, że jest poukładaną osobą. Jeśli ma wybór pomiędzy pracą a spędzeniem czasu z rodziną, zawsze wybiera najbliższych. Prezenterka zapewniła też, że bierze pod uwagę możliwość posiadania następnego dziecka. "Może nasza rodzina będzie większa" - stwierdziła tajemniczo. Przypomniała też o wywiadzie, którego

 • Paulina Sykut trzyma linię nawet w ciąży!

  Paulina Sykut nawet w ciąży nie rezygnuje z aktywności fizycznej. Regularnie pływa i wykonuje trening opracowany specjalnie z myślą o przyszłych mamach. W ten sposób zapobiega nadwadze i przygotowuje ciało do porodu. Dba również o zdrową dietę, bogatą w warzywa i kasze. Prezenterka jest obecnie w 6. miesiącu ciąży. Jej córka Róża przyjdzie na świat w grudniu.

 • Kasia Burzyńska odlicza dni do porodu

  Prezenterka znana m.in. z „Pytania na śniadanie” jest już w dziewiątym miesiącu ciąży i lada dzień urodzi syna. Chłopczyk prawdopodobnie będzie miał na imię Henryk. Psychicznie nie jestem jeszcze gotowa na to, że zostanę mamą. Nie umiem sobie wyobrazić tego stanu, to po prostu musi się zdarzyć, więc czekam – mówi Katarzyna Burzyńska.