• Informacje na temat:

  prezenterka jolanta

Artykuły na temat: prezenterka jolanta
 • Anna Kalczyńska zastąpi Jolantę Pieńkowską w "Dzień Dobry TVN"

  ..., że Jolanta Pieńkowska po 9 latach w zespole "Dzień Dobry TVN" żegna się z programem. - 14 lat w "Wiadomościach", kilka lat w "Twoim Stylu" i prawie dziewięć lat w "DD TVN", teraz pora na zmiany - przyznała prezenterka. Od 8 września Pieńkowska zostanie współprowadzącą magazynu "Świat" w TVN24 Biznes i Świat. Jej partnerem będzie Bartosz Węglarczyk. Pieńkowska była prowadzącą "Dzień Dobry TVN" od...

 • Jolanta Pieńkowska odchodzi z "Dzień Dobry TVN"

  Dyrektor programowy TVN Edward Miszczak ogłosił w niedzielę w studiu "Dzień Dobry Wakacje", że jest to ostatnie wydanie programu, które prowadzi Jolanta Pieńkowska.

 • Izabella Krzan: Zawsze o tym marzyłam

  Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Szybko piękną Polką zainteresowała się Telewizja Polska. Modelka znana jest obecnie z prowadzenia programów "Koło fortuny" i "Czar par". 14 lutego prezenterka obchodzi 25. urodziny.

 • TVP bez Fajkowskiej i Dowbor

  Jolanta Fajkowska i Katarzyna Dowbor nie spotkają się już z telewidzami. Dla popularnych i lubianych prezenterek nie ma miejsca w jesiennej ramówce TVP.

 • Pieńkowska odchodzi z telewizji

  Jolanty Pieńkowskiej nie zobaczymy po wakacjach w "Mieście kobiet". Popularna prezenterka odchodzi z TVN Style.

 • Fajkowska i Dowbor zostają

  Prezenterki Jolanta Fajkowska i Katarzyna Dowbor zostają jednak w telewizyjnej Dwójce. Ważą się za to losy Iwony Kubicz.

 • Pieńkowska odkrywa prawdę

  Po kilku latach Jolanta Pieńkowska wraca do korzeni - w nowym autorskim programie zada znanym ludziom bardzo trudne pytania.

 • O in vitro, aborcji, surogatkach

  Jak połączyć pracowitość z wrażliwością? Odpowiedź na to pytanie zna Jolanta Pieńkowska, dziennikarka, której praca stała się życiową pasją.

 • Dlaczego Torbicka nie zatańczy?

  Wciąż trwają poszukiwania gwiazd chętnych do udziału w dziewiątej edycji "Tańca z gwiazdami". Producenci show chcieli pozyskać Grażynę Torbicką, ale popularna prezenterka odmówiła.

 • Dorota Wellman Kobietą Roku 2015

  Miesięcznik "Twój Styl" przyznał Dorocie Wellman tytuł Kobiety Roku 2015. W laudacji na jej cześć zaakcentowano, że swoje honorarium za udział w dużej kampanii reklamowej przekazała na szczytny cel. Prezenterka nie uważa swojego gestu za coś wyjątkowego.

Zdjęcia na temat: prezenterka jolanta
Wideo na temat: prezenterka jolanta
 • Jolanta Pieńkowska szaleje na siłowni!

  Jolanta Pieńkowska wybrała się do Republiki Południowej Afryki na spotkanie z Lewisem Pughem, znanym pływakiem ekstremalnym, który w ramach walki z ociepleniem klimatu pływał po wodach bieguna północnego. Prezenterka dała się namówić na mały trening. Zobaczcie ją w akcji! (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Jolanta Pieńkowska wściekła: Nas zostaw w spokoju

  Joli Pieńkowskiej nie spodobała się publikacja Macieja Mazura traktująca o wpadkach znanych dziennikarzy. Prezenterka (a także aktorka z zawodu) swoje niezadowolenie wyraziła wprost: "Pisz o sobie. Nas zostaw w spokoju" - stwierdziła. PS Zwróćcie uwagę na jej "skromną" śniadaniową kreację... (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Sebastian Karpiel-Bułecka o związku z Alicją Bachledą-Curuś: Nie komentuję

  Jolanta Pieńkowska zapytała Sebastiana Karpiela-Bułeckę w "Dzień dobry TVN", jak reaguje na doniesienia tabloidów dotyczące jego związku z Alicją Bachledą-Curuś. Co ciekawe, wokalista wyznał, że ze spokojem. "Nigdy nie komentuję swojego życia prywatnego na forum publicznym. To jest dla mnie zbyt ważne, abym sprowadzał moje uczucia do rangi towaru, którym się handluje". Prezenterka nie mogła