• Informacje na temat:

  prezenterka małgorzata

Artykuły na temat: prezenterka małgorzata
 • Prezenterka pozywa TVP

  Małgorzata Wyszyńska, prezenterka "Wiadomości", złożyła pozew do sądu pracy i zapowiada, że złoży też pozwy cywilne. To już 45. sprawa wytoczona spółce przez zwolnionych pracowników.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan w ciąży! Radosław Majdan potwierdza radosną nowinę

  Małgorzata Rozenek-Majdan jest w ciąży! "Perfekcyjna pani domu" i jej mąż Radosław Majdan spodziewają się dziecka, o czym przyszły tata z dumą poinformował w mediach społecznościowych. Będzie to pierwsze wspólne dziecko Gosi i Radka.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan odporna na krytykę

  Choć Małgorzata Rozenek-Majdan przekonuje, że za pośrednictwem Instagrama dzieli się z fanami swoim prawdziwym życiem, to internauci nie dają się nabrać na wyretuszowane zdjęcia i przekłamywanie rzeczywistości. Gdy prezenterka wrzuca do sieci swoje - często bardzo odważne - fotki, od razu pojawiają się zarzuty, że najpierw przeszły one sporą obróbkę graficzną. Prezenterka odpowiada, że zdążyła...

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Nowa jakość

  Od jesieni Małgorzata Rozenek-Majdan będzie namawiać Polki do zmian, nie tylko związanych z wyglądem. Nowy program to jednak nie wszystko, prezenterka już bowiem myśli o kolejnych ramówkach. Prowadzi nawet zaawansowane rozmowy na temat kolejnych formatów, których miałaby być gospodynią. Prezenterka twierdzi, że ma jeszcze wiele marzeń zawodowych, a jej pomysły wprowadziłyby nową jakość do...

 • Małgorzata Tomaszewska odchodzi z Polsatu

  Pogodynka Polsatu, Małgorzata Tomaszewska, odchodzi ze stacji.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: W stylu Kardashianek

  Pomysł na zdjęcie w stylu jednej z Kardashianek narodził się spontanicznie, podczas przerwy w sesji fotograficznej. Na jego wykonanie Małgorzata Rozenek-Majdan miała zaledwie kilka minut, uważa jednak, że jest to magiczna fotografia. Potwierdzają to internauci - zdjęcie ma już ponad 88 tys. polubień.

 • Małgorzata Rozenek: Pierwsza rocznica ślubu

  Małgorzata Rozenek marzy o imprezie z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Twierdzi, że miniony rok był dla niej wspaniałym czasem i chciałaby go godnie uczcić. Nie wie jednak, czy zdoła przygotować imprezę. Oboje z mężem są bowiem pochłonięci pracą.

 • Małgorzata Rozenek: ​To będzie petarda

  ...​To będzie petarda - zapowiada Małgorzata Rozenek, która zaczęła kręcić zdjęcia do nowego programu TVN. Gwiazda podkreśla, że format stanowi dla niej ogromne wyzwanie. Nie zna bowiem kolejnych zadań, jakie postawią przed nią producenci. Bywa zaskoczona wiarą, jaką pokładają w nią twórcy show.

 • Małgorzata Rozenek: Nie rywalizuję

  Małgorzata Rozenek jest szczęśliwa, że udział w programie "Azja Express" zaowocował przyjaźnią z Hanną Lis i Agnieszką Woźniak-Starak. Jej zdaniem pokazuje to, że w show-biznesie możliwe są pozytywne, przyjacielskie relacje. Podkreśla też, że między nią a jej nowymi przyjaciółkami nie ma rywalizacji, każda realizuje się bowiem zawodowo.

 • Małgorzata Rozenek: Przydałaby się córka

  ...pierwszej klasy gimnazjum. Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że bardzo przeżyła początek nowego roku szkolnego. - To są takie emocje. Początek roku szkolnego, mam wrażenie, przeżywam najbardziej ja - mówi prezenterka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda twierdzi, że nowy rok szkolny stanowi spore wyzwanie logistyczne dla całej jej rodziny. Chłopcy uczęszczają teraz do różnych szkół...

Zdjęcia na temat: prezenterka małgorzata
Wideo na temat: prezenterka małgorzata
 • Małgorzata Rozenek-Majdan

  Prezenterka po latach starannie budowanej medialnej kariery postanowiła w chwili obecnej skupić się na wychowywaniu dziecka. 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł Henryk będący owocem małżeństwa z Radosławem Majdanem.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan

  Prezenterka po latach starannie budowanej medialnej kariery postanowiła w chwili obecnej skupić się na wychowywaniu dziecka. 10 czerwca 2020 roku na świat przyszedł Henryk będący owocem małżeństwa z Radosławem Majdanem.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan: Nowa jakość

  Od jesieni Małgorzata Rozenek-Majdan będzie namawiać Polki do zmian, nie tylko związanych z wyglądem. Nowy program to jednak nie wszystko, prezenterka już bowiem myśli o kolejnych ramówkach. Prowadzi nawet zaawansowane rozmowy na temat kolejnych formatów, których miałaby być gospodynią.