• Informacje na temat:

  prezenterka must be the music

Artykuły na temat: prezenterka must be the music
 • "The Voice of Poland": Michał Szpak do Andrzeja Piasecznego: Nienawidzę cię

  ...występów w konkurencyjnych talent show ("Must Be The Music", "X Factor"). Do swojej drużyny wzięła ją Maria Sadowska: "Pięknie zaśpiewałaś początek, całość była bardzo fajna" - komplementowała(...) Baron, co przekonało Magdę i zdecydowała się dołączyć do drużyny chłopaków. Mająca spore sukcesy na koncie (m.in. występy w polskich preselekcjach do Eurowizji, finał "Must Be The Music") Anna...

 • Paulina Sykut wydaje debiutancką płytę

  Paulina Sykut - dziennikarka i prezenterka pogody, znana z programu "Must Be the Music. Tylko muzyka" - pracuje nad debiutancką płytą. Krążek ma być utrzymany w klimacie muzyki nowoczesnej z lekką domieszką jazzu, a prezenterka sama pisze większość tekstów.

 • Paulina Sykut-Jeżyna o nowej edycji "Tańca z gwiazdami": Nie każdy mi pogratulował

  Rusza kolejna edycja tanecznego show. Na parkiecie pojawią się nowe gwiazdy oraz nowa współprowadząca program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". - Jestem ogromnie podekscytowana - przyznaje Paulina Sykut-Jeżyna. - Byłam bardzo zaskoczona propozycją współprowadzenia show, ale uwielbiam nowe wyzwania i jestem gotowa - dodaje prezenterka.

 • Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi "Taniec z gwiazdami"!

  Już nie Anna Głogowska, a Paulina Sykut-Jeżyna będzie spotykała się z widzami programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka i prezenterka pogody została nową gospodynią tanecznego show Polsatu.

 • Czy tych prezenterów łączy coś więcej?

  Czy prezenterów programu "Must be the music. Tylko muzyka" - Paulinę Sykut i Maćka Rocka - w czasach "Idola" łączyło coś więcej niż tylko przyjaźń?

 • Wielkie szczęście Pauliny Sykut-Jeżyny

  Pogodynka, dziennikarka, a także piosenkarka. W niedzielę, 23 listopada, Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi finałowy odcinek ósmej edycji "Must be the music".

 • Obecną karierę zawdzięcza "Idolowi"

  Zaczynała od programu "Idol" i, choć nie dostała się do finału, to ona prowadzi dziś program "Must be the music. Tylko muzyka". O Paulinie Sykut już jest głośno i z pewnością jeszcze będzie!

 • Omenaa Mensah o Andrzeju Dudzie

  Omenaa Mensah ma nadzieję, że Andrzej Duda wywiążę się z wyborczych obietnic i będzie prezydentem wszystkich Polaków, bez względu na kolor skóry, orientację seksualną czy przekonania w sprawie in vitro. Prezenterka od roku w ramach własnej fundacji Omenaa Foundation promuje tolerancję.

 • Sykut: Nowoczesna prostota

  ...udaje mi się przemycać swój styl. Uważam, że wszystkie prezenterki powinny to robić i czuć się dzięki temu bardziej komfortowo. Bardzo się cieszę, że w programie 'Must be the Music' mogę poszaleć, jeśli...

 • Paulina Sykut-Jeżyna: Wielkanoc w Rzymie

  Paulina Sykut-Jeżyna to jedna z najbardziej zapracowanych polskich gwiazd. Obecnie jest gospodynią dwóch programów na antenie telewizji Polsat: "Must Be The Music. Tylko Muzyka" oraz "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". W czasie Wielkanocy gwiazda postanowiła jednak odpocząć - święta spędzi za granicą. - Będą i rodzinne, i takie z niezwykłą atmosferą, ponieważ wyjeżdżamy z mężem do...