• Informacje na temat:

  prezenterka sportowa szostak

Artykuły na temat: prezenterka sportowa szostak
 • Karolina Szostak: Mam ognisty charakter

  Sportowa prezenterka Polsatu - Karolina Szostak - jest jedną z uczestniczek "Tańca z gwiazdami", które wzbudzają najwięcej emocji. Przed 4. odcinkiem show Szostak skomentowała doniesienia o romansie z partnerem Andrejem Mosejcukiem oraz odniosła się do prasowych rewelacji dotyczących utraty wagi.

 • Karolina Szostak zachęca do badania piersi

  Biust to niekwestionowany atrybut kobiecości, dlatego warto o niego dbać. - Jestem propagatorką tego, żeby o tym mówić, żeby się nie bać, żeby się badać - mówi Karolina Szostak. "Patrz, dotykaj, dbaj" - pod takim hasłem rusza kampania świadomościowa.

 • Karolina Szostak: Ubyło 15 cm w talii!

  Karolina Szostak w najbliższym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" zatańczy ognistą sambę w sukience projektu kostiumografa programu - Malwiny Wędzikowskiej. Media nie przestają pytać, ile już schudła sportowa prezenterka Polsatu.

 • Karolina Szostak wspomina samochodowy wypadek: Głupota totalna

  W najbliższym odcinku programu "Demakijaż" gościem Krzysztofa Ibisza będzie Karolina Szostak ,która opowie m.in. o groźnym wypadku samochodowym, do którego doszło, gdy miała 15 lat.

 • Paulina Chylewska: Konflikt z Karoliną Szostak?

  I dla mnie, i dla Karoliny jest miejsce w redakcji sportowej - mówi Paulina Chylewska. Dziennikarka zaprzecza, że między nią a gwiazdą Polsatu jest jakikolwiek konflikt. Jest przekonana, że plotka ta jest kolejnym sposobem na zwiększenie czytelnictwa mediów. Prezenterka podkreśla też, że w nowej stacji spotkało ją bardzo dobre przyjęcie.

 • Wybiorą najprzystojniejszego mężczyznę świata

  Czterdziestu fantastycznych mężczyzn z całego świata stanie do walki o tytuł najprzystojniejszego! Karolina Szostak, Agnieszka Hyży i Karolina Pilarczyk - to między innymi one zdecydują, do którego kraju powędruje tytuł Mister Supranational 2016! Czy zdobędzie go Mister Polski Rafał Jonkisz?

 • Zwrot akcji w "Tańcu z Gwiazdami"! Kto odpadł, kto najlepszy?

  W 4. odcinku "Tańca z gwiazdami" z programem Polsatu pożegnała się para Karolina Szostak - Andrej Mosejcuk. Największą sensacją wieczoru było jednak zwycięstwo w głosowaniu jurorów poniewieranej dotychczas na potęgę Natalii Siwiec.

 • "5-10-15": Program jedyny w swoim rodzaju

  Program "5-10-15" był jedyny w swoim rodzaju. Wychowało się na nim pokolenie obecnych 30- i 40-latków, a na jego planie debiutowało wiele gwiazd dzisiejszej telewizji i show-biznesu. To tam pierwsze dziennikarskie i aktorskie szlify zdobywali m.in. Maria Niklińska, Justyna Pochanke, Karolina Szostak, Piotr Kraśko czy Krzysztof Ibisz.

 • Najgorsze pary "Tańca z Gwiazdami"

  ...5. odcinka show. Karolina Szostak - Andrej Mosejscuk Niewiele lepiej w 1. edycji "Tańca z Gwiazdami" radziła sobie na parkiecie Karolina Szostak. Stres wziął górę i pierwszy taniec - walc - nie wyszedł jej najlepiej. Szostak narzekała: "Rąbek spódnicy w obcasie - nigdy się to wcześniej nie zdarzyło". Iwona Pavlović zwróciła uwagę, że "nie było lekkości, był walec". - Przykleiłaś się do...

 • "Taniec z Gwiazdami": Moro z Maserakiem najlepsi, Arlak i Hulboj odpadli

  ...występu pary. Po nich na parkiet wkroczyli Karolina Szostak i Andrej Mosejscuk (z flagą Ukrainy na piersi), którzy zaprezentowali się w walcu angielskim. Stres wziął górę i taniec nie wyszedł parze najlepiej (Szostak narzekała: "Rąbek spódnicy w obcasie - nigdy się to wcześniej nie zdarzyło"). Andrzej Grabowski zaapelował o więcej radości i uśmiechu (czy nie to samo mówił przy występie Anety...

Zdjęcia na temat: prezenterka sportowa szostak
Wideo na temat: prezenterka sportowa szostak