• Informacje na temat:

  prezenterka tvn weronika

Artykuły na temat: prezenterka tvn weronika
 • Zgodziła się na udział w "Tańcu..."

  W dziewiątej edycji programu "Taniec z gwiazdami" udział weźmie Monika Richardson, prezenterka Telewizji Polskiej oraz redaktor naczelna miesięcznika "Zwierciadło".

 • Pieńkowska odchodzi z telewizji

  Jolanty Pieńkowskiej nie zobaczymy po wakacjach w "Mieście kobiet". Popularna prezenterka odchodzi z TVN Style.

 • "Ten program zmienia życie"

  ...filmach i serialach. Dodatkowo pracuje jako prezenterka telewizyjna oraz korespondentka programu "Dzień Dobry TVN". Wrażenia Wendzikowskiej wyniesione z pierwszych treningów nie różnią się od doświadczeń(...) - Blanka Winiarska, Weronika Marczuk - Jan Kliment, Michał Szpak - Paulina Biernat, Marta Krupa - Przemysław Juszkiewicz, Stanisław Karpiel-Bułecka - Magdalena Soszyńska-Michno, Bilguun...

 • "Los numeros": Kolejna polska komedia

  Już 25 marca do kin wejdzie najnowsza komedia w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Główne role w filmie "Los numeros" grają: Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider.

 • Hiphopowa Kinga Rusin

  Kinga Rusin (36 l.) wkrótce zapisze się na kurs hiphopu! Musi się go nauczyć, by zatańczyć z uczestnikami programu "You can dance - Po prostu tańcz", który poprowadzi w TVN.

 • "Taniec z gwiazdami" bez Tyszkiewicz!

  W 13. edycji "Tańca z gwiazdami" nie zobaczymy Beaty Tyszkiewicz. Tę informację potwierdziła w piątek, 15 lipca, stacja TVN. To już kolejne zmiany, jakie zachodzą w najnowszej edycji tanecznego show.

 • Kinga Rusin zawsze pierwsza

  Zakończyły się castingi do czwartej edycji programu "You Can Dance". Kinga Rusin wyjawiła, że jest zawsze pierwszą osobą z ekipy, która zjawia się na planie. Prezenterka jest gotowa do pracy już... o 6.00 rano.

 • Kłopoty Lesława Żurka

  ...prowadzić śledztwo bardzo angażując się w tę sprawę" - powiedział Lesław Żurek, odtwórca roli Kuby. Wokół Kuby krążyć będą przebojowa prezenterka loterii Iwonka, piękna prawniczka Marta oraz sąsiadka Ania(...) Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga...

 • "Los numeros": Kryminalnie i romantycznie

  ...- Pomysł spadł jak z nieba, a właściwie wymyślił go TVN, a ja miałem chęć go wyreżyserować - powiedział Zatorski. - Los numeros" to po prostu komedia, choć są także elementy kryminalne i romantyczne(...) trzy aktorki: Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. W filmie wystąpili także m.in. Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek, Antoni Pawlicki, Krzysztof...