• Informacje na temat:

  prezenterka tvp polonia

Artykuły na temat: prezenterka tvp polonia
 • Maja Kraft prezenterką

  Już 8 kwietnia po raz pierwszy na antenie TVP, w sieci telewizji regionalnych i TV Polonia, pojawi się nowy program muzyczny, zatytułowany "Supermuza". Jego gospodynią będzie Maja Kraft, młoda wokalistka, która niedawno wydała swój debiutancki album "Moje skrzydła".

 • Izabella Krzan o Sylwestrze TVP

  Będą mi się lekko nogi trzęsły - przyznaje Izabella Krzan przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Prezenterka jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej. Gwiazda uważa się bowiem za osobę, na którą stres działa motywująco, a prowadzenie dużych eventów zawsze było jej marzeniem.

 • Dziennikarka TVP żąda przeprosin od PiS! Justyna Śliwowska i jej oświadczenie

  Dziennikarka TVP Justyna Śliwowska zażądała niezwłocznego usunięcia swojego wizerunku ze spotu PiS o uchodźcach oraz przeprosin od partii rządzącej.

 • Kutyna wraca do "Panoramy", Racewicz w TVP Polonia

  Iwona Kutyna wraca do redakcji "Panoramy". Dziennikarka TVP Polonia po 6-letniej przerwie znów prowadzić będzie informacyjny program Dwójki. Zastąpi w nim Joannę Racewicz.

 • Izabella Krzan: Zawsze o tym marzyłam

  Izabella Krzan w 2016 roku zdobyła tytuł Miss Polonia. Szybko piękną Polką zainteresowała się Telewizja Polska. Modelka znana jest obecnie z prowadzenia programów "Koło fortuny" i "Czar par". 14 lutego prezenterka obchodzi 25. urodziny.

 • Wyszyńska szefową "Wiadomości"

  Małgorzata Wyszyńska, była prezenterka telewizyjnych "Wiadomości", została szefem tego głównego serwisu informacyjnego telewizji publicznej. Zastąpiła na tym stanowisku Jacka Karnowskiego - podała w piątek TVP.

 • Nowy program Richardson

  W niedzielę, 17 stycznia, o godz. 17.00 program II TVP wyemituje pierwszy odcinek nowego magazynu kulturalnego - "Wstęp wolny". Gospodarzami programu będą Monika Richardson i Piotr Szygalski.

 • Znamy prowadzących "The Voice of Poland". Jest niespodzianka!

  Marcelina Zawadzka , prezenterka TVP i była Miss Polonia, którą można było oglądać również w poprzednich edycjach "The Voice of Poland". W programie pozostaje także Maciej Musiał. To jednak nie(...) Kammelem poprowadzi Marta Manowska ("Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości"). Odejście Kurdej-Szatan z programów TVP wywołało. Komentowano, że prawdopodobną przyczyną były jej sympatie...

 • Grand Prix dla Maanamu

  ..., czy to wyróżnienie jest ze względu na moją osobowość, czy dlatego, że podczas festiwalu starałem się odpowiadać na wszystkie pytania prasy" - żartował po odebraniu trofeum. Nagrodę TV Polonia dla artysty najpopularniejszego poza granicami Polski zdobyła grupa Myslovitz. Zamykający festiwal koncert prowadzili Artur Orzech i Kayah. Prezenterka i wokalistka została w jego trakcie uhonorowana nagrodą...

 • Dziennikarka wyrzucona z "Wiadomości"!

  Decyzję o zwolnieniu Wyszyńskiej podjął prezes TVP Juliusz Braun - poinformował serwis Newsweek.pl. "TVP wypowiedziała jej [Wyszyńskiej - red.] w piątek umowę" - poinformowała rzeczniczka TVP Joanna(...), a w piątek została jedynie sformalizowana. TVP nie informuje o powodach rozstania z Wyszyńską. "W przypadku tego typu umów pracodawca nie ma obowiązku uzasadniania swojej decyzji" - podkreśliła...

Wideo na temat: prezenterka tvp polonia
 • Anna Popek o swoich hejterach: Nie wiedzą, kiedy się zamknąć!

  Anna Popek wraca do zamieszania, jakie wywołało jej wspólne zdjęcie z nowym prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Na celebrytkę spadła wtedy lawina hejtu. Kąśliwych komentarzy o jej lizusostwie dla nowej władzy pisali także jej koledzy z branży. Anka pożaliła się w rozmowie z Patoletą, że plotki o jej awansie i objęciu posady dyrektora TVP Polonia, którą rzekomo miał jej obiecać właśnei Kurski