• Informacje na temat:

  prezenterka tvp prl

Artykuły na temat: prezenterka tvp prl
 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Beata Tadla zwolniona z TVP!

  Zmian w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Beata Tadla nie będzie już prowadziła "Wiadomości" TVP1. W czwartek, 14 stycznia, dziennikarka została zwolniona z TVP!

 • Beata Tadla także w TVP Info

  Prowadząca "Fakty" TVN Beata Tadla podpisała umowę z TVP. Za kilka miesięcy pojawi się na antenie jako prowadząca główne wydanie "Wiadomości" TVP1.

 • Beata Tadla odchodzi z TVN

  Beata Tadla, prezenterka "Faktów" TVN przechodzi do Telewizji Polskiej, gdzie prowadzić będzie główne wydanie "Wiadomości" w TVP1.

 • Irena Dziedzic: Mija rok od tajemniczej śmierci legendy telewizji

  Mija rok od śmierci Ireny Dziedzic, legendy polskiej telewizji. Dziennikarka i prezenterka zmarła 5 listopada 2018 roku, w wieku 93 lat. Jej pogrzeb odbył się 14 stycznia w Laskach, ponad dwa miesiące po śmierci. Jej tajemnicze odejście przez długi czas budziło wiele wątpliwości.

 • Beata Tadla: Muszę mieć się na baczności

  W mediach pracuje od 22 lat. Sławy zasmakowała już na samym początku, w rodzinnej Legnicy. Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla opowiada o blaskach oraz cieniach swojej popularności - kiedyś i dziś.

 • Beata Tadla już po rozwodzie!

  ...poznali się w 1996 roku. W 2001 roku urodził im się syn Jan. Kilka miesięcy po narodzinach dziecka wzięli ślub. Dziennikarka od roku spotyka się z prezenterem pogody TVP - Jarosławem Kretem (51(...) prezenterka telewizyjna. Pracowała jako reporterka w stacjach radiowych - Radiu Legnica, ESKA i Plus. Później związała się z telewizją. Była gospodynią magazynu "Klub młodej mamy" na antenie TVN Style...

 • Beata Tadla dostała pracę w Nowa TV

  ..., były dyrektor Telewizyjnej Agencji Informacyjnej TVP. W stacji pracuje już też kilka innych osób związanych wcześniej z TVP, m.in. Jarosław Kulczycki i Marek Czyż (prowadzący program informacyjny(...) w stacjach radiowych Radio Legnica, Eska i Plus. Od 2005 roku Beata Tadla była dziennikarką TVN24, a od 2007 roku pracowała w TVN24. Kiedy po siedmiu latach pracy w TVN24, przeszła do TVP i zaczęła...

 • Co robi, żeby się rozkręcić?

  ...z TVP? - Ależ skąd! Jadę do stacji własnym autem. Żeby się rozkręcić i rozgadać, słucham głośno muzyki. Zdarza mi się nawet śpiewać. O 5:00 jestem na miejscu. Ubranie się, zrobienie makijażu i fryzury(...) najlepiej, jak potrafię, najatrakcyjniej. Chyba się to pani udaje. Przywołam kolejny wpis z Internetu: "Pani Beata jest prawdziwą gwiazdą Wiadomości TVP, piękną kobietą i świetną prezenterką. Prawdę...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  ...oddziale Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła programy dla młodzieży. Jako producentka oraz prezenterka pogody pracowała od 2004 r. w stacjach TVN Meteo oraz TVN24. Rok później przeszła do TVP, gdzie(...) gospodynią porannego programu "Kawa czy herbata?" oraz prowadzi główne wydanie "Wiadomości". Tadla jest również autorką książek: "Pokolenie '89, czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce" (2009), "Kto pyta, nie...