• Informacje na temat:

  prezenterka wydarzen

Artykuły na temat: prezenterka wydarzen
 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  ...spełnione? - To, co się wydarzyło, wyprzedziło moje marzenia. Prowadziłam "Gwiezdny cyrk" oraz największe wydarzenia stacji, zostałam gospodynią "Grunt to rodzinka". I oczywiście cały czas jestem...

 • Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy w mediach

  Pół roku temu w życiu Agnieszki Woźniak-Starak wydarzyła się ogromna tragedia. Prezenterka telewizyjna po śmierci męża zniknęła z mediów. Teraz, publikując na Instagramie nowe zdjęcie, ogłasza swój powrót.

 • Ola Kot: Czekam na propozycje, które przynosi los

  ..."Nie wizualizuję sobie programów marzeń, żeby później nie czuć rozczarowania. Po prostu czekam na propozycje, które przynosi los" - mówi prezenterka Ola Kot.

 • Karolina Gilon: "Love Island" nie ma konkurencji. To moje pięć minut

  Prezenterka z dumą przyznaje, że od początku wierzyła w sukces reality show "Love Island. Wyspa miłości" i nie pomyliła się. Program szybko przypadł widzom do gustu. Karolina Gilon wspomina, że gdy tylko zobaczyła brytyjską wersję programu, od razu była przekonana, że doskonale poradzi sobie w roli prowadzącej.

 • Karolina Gilon: Podłoga ma drżeć

  Karolina Gilon została nową gwiazdą telewizji Polsat. Od września prowadzi reality show "Love Island. Wyspa miłości", przeznaczone dla szukających miłości singli. Prezenterka twierdzi, że możliwość poprowadzenia takiego programu było jej marzeniem, które się spełniło.

 • "Love Island. Wyspa miłości": Pierwsze w Polsce interaktywne reality-show

  ..."Love Island" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna - Karolina Gilon.

 • Paulina Chylewska odchodzi z TVP!

  Paulina Chylewska odchodzi z Telewizji Polskiej. Dziennikarka i prezenterka związana była z TVP przez 21 lat. Co będzie robiła?

 • Polityka to nie mafia!

  Dorota Gawryluk, prezenterka polsatowskich "Wydarzeń", widzom kojarzy się przede wszystkim jako profesjonalistka, która nie okazuje na wizji swoich emocji. W wywiadzie dla "Tele Tygodnia" dziennikarka przyznaje, że praca jest dla niej największą pasją.

 • Gawryluk grozi pracoholizm?

  Dorota Gawryluk, prezenterka "Wydarzeń", ceni profesjonalizm, kocha życie rodzinne, a dla relaksu skacze ze spadochronu. Pracuje po dwanaście godzin na dobę. Czy grozi jej pracoholizm?

 • "Love Island Polska" jesienią w Polsacie! Kto okaże się mistrzem flirtowania?

  ..."Love Island" to niekwestionowany hit wśród programów randkowych typu reality show na świecie. W Wielkiej Brytanii w tym roku emitowana jest już siódma edycja programu, która bije rekordy popularności. Polską odsłonę poprowadzi modelka i prezenterka telewizyjna - Karolina Gilon. Emisja programu od września na antenie Telewizji Polsat!

Wideo na temat: prezenterka wydarzen
 • Izabela Janachowska: To, co się wydarzyło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania

  W tym tygodniu Izabela Janachowska (32 l.) ogłosiła na Instagramie, że spodziewa się dziecka. I tak rozpoczęło się medialne szaleństwo. - To, co się wydarzyło, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Jestem zszokowana i pozytywnie zaskoczona. Ogrom gratulacji, który na nas spadł, to było coś niesamowitego - przyznała prezenterka. (x-news/DDTVN)

 • Agnieszka Woźniak-Starak o kulisach produkcji "Zimnej gry"

  wszytko może się wydarzyć - zdradziła prezenterka. Za kulisy wielkiej międzynarodowej polityki i w ponadczasowy konflikt mocarstw wciągnie nas poruszający thriller i szpiegowska historia zapomnianego