• Informacje na temat:

  prezenterka zarabia

Artykuły na temat: prezenterka zarabia
 • Marta Manowska zaskoczyła wszystkich! Mama prezenterki szczęśliwa!

  ...miłości" wychowała się w skromnym śląskim domu, długo nie było jej stać na takie ekstrawagancje. Teraz, gdy lepiej zarabia, pragnie odwdzięczyć za troskę i poświęcenie rodziców.  "Dali mi...

 • Ile zarabia Kinga Rusin?

  Ile zarabia Kinga Rusin? "Fakt" ujawnia sumy, które prezenterka inkasuje za prowadzenie programów, koncertów i imprez. Według dziennika - Rusin powinna być już milionerką.

 • Monika Zamachowska pochwaliła się, ile zarabia jej syn! Pokazała wyciąg z banku!

  Monika Zamachowska (46 l.) jest bardzo dumna ze swoich pociech – Tomasza (16 l.) i Zosi (14 l.). Tym razem pochwaliła się, ile zarabia jej syn, pokazując przy tym dość dziwne zdjęcie.

 • Anna Popek zarabia na dom

  Anna Popek, prezenterka telewizji publicznej wzięła udział w telewizyjnym show "dwójki" "Gwizady tańczą na lodzie", gdyż to głównie na jej barkach spoczywa utrzymanie domu.

 • Małgorzata Kostrzewska-Bukaczewska-Rozenek-Majdan (tylko matka wie ile ma lat) ma głowę do interesów. Ale kto by pomyślał, że zacznie zarabiać na skandalach!

 • Oprah Winfrey zarabia najwięcej

  Amerykańska prezenterka telewizyjna i aktorka Oprah Winfrey jest najlepiej zarabiającą kobietą w Hollywood, a przynajmniej tak wynika z rankingu opublikowanego przez renomowany magazyn "Forbes".

 • Iga Lis (16 l.) zachwycona jest światem mody i karierą modelki. Jej mama Kinga Rusin (44 l.) zaklina jednak rzeczywistość, tłumacząc, że córka zarabia na zagraniczne studia i jest to wyłącznie chwilowa przygoda.

 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Agnieszka Szulim zarabia miesięcznie 50 tys. złotych?

  ...programów - "Na językach" oraz "Stylowego magazynu" otrzymuje około 20 tys. zł. miesięcznie. Nie jest to jednak jej największe źródło dochodu! "Najwięcej prezenterka zarabia na prowadzeniu imprez(...)Prezenterka swoją przygodę z telewizją zaczęła w 2005 roku w TVP i w ciągu kilku lat zdobyła sporą popularność. Kiedy w 2013 roku przeszła do TVN-u, zrobiło się o niej jeszcze głośniej. Mogła też...

 • Ile zarabiają znani Polacy?

  Jak kryzys gospodarczy wpłynął na zarobki znanych Polaków? Najbardziej ucierpiał portfel Cezarego Pazury.

Zdjęcia na temat: prezenterka zarabia
Wideo na temat: prezenterka zarabia
 • Fighting

  Sean Arthur /Channing Tatum/ zarabia na życie handlując podrobionym towarem w Nowym Jorku. Spotka na swojej drodze weterana walk ulicznych, Harveya Boardena /Terrence Howard/. Sean zaczyna uczestniczyć w tajnych walkach ulicznych; często jego przeciwnikami są osoby z kryminalną przeszłością.

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Krocząc wśród cieni

  Eks-glina Matt Scudder (Liam Neeson) zarabia na życie jako prywatny detektyw. Zostaje wynajęty przez handlarza narkotyków, którego żonę porwano, a następnie zamordowano w brutalnych okolicznościach. Scudder rozpoczyna śledztwo i wkrótce odkrywa, że za śmiercią kobiety stoją seryjni mordercy, mający na koncie szereg krwawych zbrodni. Balansując na granicy prawa, detektyw zrobi wszystko, by powstrzymać psychopatycznych zabójców przed kolejnym atakiem.