• Informacje na temat:

  prezenterki programu 4

Artykuły na temat: prezenterki programu 4
 • Nie żyje słynna prezenterka Joan Rivers

  O śmierci znanej prezenterki poinformowała brytyjska stacja BBC. Córka Joan Rivers, Melissa, potwierdziła smutną wiadomość o śmierci swojej matki. Prezenterka programu "Fashion Police" trafiła w stanie krytycznym do szpitala w ostatnią niedzielę. Rivers walczyła o życie po tym, jak podczas operacji strun głosowych przestała nagle oddychać. Przez wiele dni jej stan był krytyczny. - Największą...

 • Sekrety popularnej prezenterki

  Dziennikarka i prezenterka Ewa Drzyzga, prowadząca w TVN talk-show "Rozmowy w toku", zalicza się od dawna do bardzo zapracowanych kobiet, a jej znajomi mówią, że narzeka na konieczność porannego wstawania. Kiedyś narzekała bardziej, bo musiała wstawać o... 4.30.

 • Prezenterka zasłabła na wizji

  Dorota Wellman prowadząca program "Dzień dobry TVN" zasłabła w czwartek, 4 września, na wizji. Od razu została przewieziona do szpitala.

 • Rusin ulubioną prezenterką

  Wybrano także ulubione programy telewizyjne. Najwięcej zwolenników jak się okazuje ma "Szymon Majewski Show". Program uzyskał 20,97 proc. głosów. Na drugim miejscu znalazł się programu "Kuba Wojewódzki", wymieniło go 15,85 proc. osób. Ostatnie miejsce na podium przypadło show "You Can Dance- po prostu tańcz!" (14, 3 proc. głosów). Kolejne miejsca należą do programów: "Taniec z gwiazdami" "Szansa...

 • "Star Voice. Gwiazdy mają głos": Jarowienko znów najlepszy. Kto odpadnie z programu?

  Aleksiej Jarowienko wygrał drugi odcinek programu "Star Voice. Gwiazdy mają głos". Gwiazdor "Zniewolonej" na razie jest bezkonkurencyjny, a widzowie pozwolili mu wygrać już dwa odcinki z rzędu. Zagrożeni odpadnięciem są natomiast Marcin Urbaś i Robert Koszucki.

 • Nowy program Izabeli Janachowskiej

  Izabela Janachowska została gospodynią nowego programu na antenie TVN Style. Będzie w nim pomagać pannom młodym i ich bliskim skompletować idealne stylizację na ślub i wesele. Gwiazda twierdzi, że program "W czym do ślubu?" przeznaczony jest dla każdego, kto kiedyś będzie co najmniej gościem na ślubie.

 • Dziennikarze w programach informacyjnych. Jakie zmiany?

  Nową twarzą "Faktów" została Diana Rudnik, do "Teleexpressu" wróciła zaś Marta Piasecka. Na tym nie koniec niespodzianek w znanych programach informacyjnych i publicystycznych.

 • "Rolnik szuka żony 4": Łzy Marty Manowskiej

  Za nami 9. odcinek programu "Rolnik szuka żony". Bohaterowie dokonali ostatecznych wyborów, które omówili wraz z prowadzącą Martą Manowską. Prezenterka nie potrafiła powstrzymać łez w trakcie rozmowy ze Zbigniewem.

 • Paulina Sykut-Jeżyna: "Taniec z gwiazdami" to fantastyczny program

  Paulina Sykut-Jeżyna jest zachwycona atmosferą, która panuje na planie programu "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Twierdzi, że doskonale dogaduje się zarówno z gwiazdami, jak i tancerzami biorącymi udział w rywalizacji o Kryształową Kulę. Kibicuje wszystkim parom, każda ma bowiem - jej zdaniem - duży potencjał.

 • "Agent Gwiazdy 4": Czubówna, Górniak, Gołota i inni

  ..., zwycięzca programu "MasterChef 4" Damian Kordas i blogerka Angelika Mucha. A największa niespodzianka? Stacji udało się namówić do udziału kajakarza Aleksandra Dobę! Czy to możliwe, że ten sympatyczny...