• Informacje na temat:

  prezenterki tvn

Artykuły na temat: prezenterki tvn
 • Wander, Bukowska, Warakomska - jak dzisiaj żyją byłe prezenterki?

  Kiedyś ich słów słuchała cała Polska, widywaliśmy je niemal każdego dnia na szklanym ekranie. Czym dziś zajmują się znane prezenterki? Jak potoczyły się ich losy po odejściu z telewizji?

 • Anna Dec najlepszą pogodynką na świecie!

  Anna Dec wygrała prestiżowy międzynarodowy konkurs prezenterów pogody. Polska pogodynka, którą możemy oglądać na antenie TVN24 oraz TVN Meteo, została uznana za najlepszą prezenterkę pogody na świecie.

 • Prezenterki z tamtych lat! One to miały klasę!

  Profesjonalizm, elokwencja, nienaganna dykcja i nietuzinkowa uroda. Prezenterki nie miały kiedyś całego sztabu stylistów. Same się ubierały i malowały. Kochały je miliony widzów, choć żadnej do głowy nawet nie przyszło wywoływanie jakichkolwiek skandali. Zobaczcie naszą galerię z prawdziwymi legendami i ikonami polskiej telewizji!

 • Syn Tomasza Stockingera w "Dzień Dobry TVN"

  Dla syna był i autorytetem, i partnerem. Dziś cieszy się, że Robert idzie własną drogą i doskonale sobie na niej radzi.

 • Anna Kalczyńska pochwaliła się mężem. To członek zarządu TVN-u

  Anna Kalczyńska (42 l.) rzadko pokazuje się na salonach z mężem. Tym razem zrobiła wyjątek. Maciej Maciejowski towarzyszył jej na Balu Dziennikarzy. Kim jest ukochany prezenterki?

 • Patricia Kazadi o nowej edycji "You Can Dance"

  - Kibicuję wszystkim młodym ludziom, którzy mają pasję i pomysł na siebie - mówi Patricia Kazadi. Prezenterka twierdzi, że kiedyś sama była takim pełnym marzeń dzieciakiem, jak uczestnicy "You Can Dance", dlatego dziś chętnie ich promuje. Do udziału w show podczas swoich koncertów zaprasza osoby utalentowane tanecznie i obdarzone ciekawą osobowością.

 • Agnieszka Woźniak-Starak gotowa na pracę w TVN! Zaskakujące doniesienia

  Małgorzata Ohme (41 l.) jest bardzo dobrą koleżanką Agnieszki Woźniak-Starak (42 l.). W rozmowie z „Faktem” dziennikarka prowadząca „Dzień dobry TVN” ujawniła, że Agnieszka prawdopodobnie powróci do pracy w telewizji.

 • Popielewicz, Szulim i Mlynkowa: Którą wybrać?

  Agnieszka Popielewicz, Agnieszka Szulim i Halina Mlynkowa - utalentowane, piękne i niezależne. Od lat wzbudzają zainteresowanie mediów. Widzowie intensywnie śledzą doniesienia z ich prywatnego życia. A one są ponad to - robią swoje. Bez wątpienia będą gwiazdami sylwestrowej nocy.

 • Adam Feder wydał oświadczenie po zwolnieniu z "Dzień dobry TVN"

  Zwolniony z "Dzień dobry TVN" reporter Adam Feder wydał oświadczenie.

 • Dorota Wellman: Wesoła kulka z pazurem

  Dorota Wellman ma cięty język i w swoich wypowiedziach nie oszczędza nikogo. Czy przyjdzie jej zapłacić za tę szczerość?

Zdjęcia na temat: prezenterki tvn
Wideo na temat: prezenterki tvn
 • Norbi zastąpił Prokopa w "Dzień Dobry TVN"?!

  Norbi (44 l.) starał się znaleźć pracę w "Dzień Dobry TVN". Zaczął od prowadzenia programu z prezenterką Dorotą Wellman. Następnie próbował opowiedzieć o pogodzie razem z prezenterem Maciejem Dolegą(...) granic" - podkreślił prowadzący Marcin Prokop. Jak zakończył się jego pobyt na rogu Hożej i Marszałkowskiej? (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Dzień z życia blondynki

  Meghan Miles (Elizabeth Banks) pracuje jako prezenterka w lokalnej telewizji. Jej życie wydaje się idealne, ma narzeczonego i walczy o awans. Pewnej nocy Kyle (Oliver Hudson) postanawia ją zostawić dla innej, a konkurentka odbiera stanowisko dziennikarki w krajowej stacji telewizyjnej. Przyjaciółki nakłaniają Meghan na imprezę w klubie, by choć na chwilę zapomniała o kłopotach. Podczas długiego wieczoru kobieta poznaje Gordona (James Marsden). Gdy budzi się w jego mieszkaniu, odsłuchuje na...

 • Dorota Wellman znieważyła uczestnika „Big Brothera”? Mateusz Sławiński szuka prawnika!

  Mateusz Sławiński (33 l.) na pewno nie będzie dobrze wspominał wywiadu w studiu „Dzień Dobry TVN”. Marcin Prokop (42 l.) i Dorota Wellman (58 l.) byli dla niego bezlitości na wizji, jak i poza nią. Uczestnik „Big Brothera” podczas rozmowy z nami nie krył żalu w szczególności do prezenterki!

 • Klopsiki i inne zjawiska pogodowe

  Wspaniała animacja w 3D dla całej rodziny. Ambitny wynalazca Flint Lockwood to społecznie niedostosowany geniusz mający w swoim dorobku jedne z najbardziej dziwacznych urządzeń, jakie można sobie tylko wyobrazić. Ale chociaż wszystkie jego wynalazki, od butów w sprayu, po tłumacza małpich myśli, okazały się spektakularnymi porażkami powodującymi liczne problemy w miasteczku, Flint za wszelką cenę stara się stworzyć coś, co uszczęśliwi ludzi. Kiedy najnowsza maszyna Flinta, zaprojektowana po...

Dyskusje na temat: prezenterki tvn
 • Re: "Kryminalni" wracają do TVN?

  I jeszcze prezenterki w Tvp są ładniejsze, sympatyczniejsze, w porównaniu z Tvn.

 • Re: Jesienna rewolucja w TVN

  Żeby zwiększyć oglądalność prezenterki faktów i pogody,będą występowały nago.

 • Re: TVN sprzedał Polsatowi prawa do "Niani"!

  nie hit tylko kit panie miszczak- jak byście sprzedali te swoje prezenterki to byłby HIT

 • Re: TVN idzie na dno? Kto nowym liderem?

  Pani kinga Rusin wychodzi nawet z lodówki i jej perlisty śmiech. Prosimy o nowe prezenterki Panie Miszczak

 • Re: Edward Miszczak: Władca TVN

  Może pan dyrektor weżmie sobie do serca to , że nie wszystkie prezenterki , dziennikarki są dobre !! Może zmieni pan na młodszy model, a nie na stare napompowane panie pokazujące się prawie nago na interii, a później prowadzą program o nauczaniu młodych dziewczyn !! I nazywane dziennikarkami !! Nic dziwnego , że TVN owi spadaja słupki, bo kto chce takie panie oglądać , może tylko pan takie lubi ????

 • Re: To już prawdziwa wojna! Prezes TVP masakruje TVN

  Ja i wiele znajomych osób oglądałoby TVN gdyby Pan Miszczak nie faworyzował tak P.Kingi Rusin.Jej sposób bycia jest b.drażniący, a wszędzie jej pełno wTVN. Czas na nowe prezenterki.

 • Re: "Chyłka - Zaginięcie", "Szóstka": TVN znów opóźnia emisję seriali

  Napisano 07 wrzesień 2018 - 09:43:35 Matka czołowej prezenterki "Faktów" Justyny Pochanke, Renata Pochanke, była ścisłą współpracownicą księgowej FOZZ, Janiny Chim. Renata Pochanke należała do najważniejszych świadków w procesie FOZZ. czyli to nie rodzina

 • Re: Pola Błasik: Kocham to, co robię!

  Ja nie wiem skad tvn ma takie kobiety uroda nie grzesza mowiac delikatnie przez to nie ogladam tvn tvp info najladniejsze prezenterki ma a jesli chidzi o stacje typowo informacyjna smiem twierdzic najladniejsze w calej tej uni i nie tylko wygladaja slicznie super ktos ma tam gust co zatrudnia, jestem zauroczony tak przyjemnie sie ogląda az sie chce zyc a jak włączę tvn przypadkiem to wszystko

 • Re: Najgłupsze wypowiedzi gwiazd

  Niedawno skandalem błysneła lewacka stacja tvN. To należy pomóc kolegem po lewackiej znajomości i na stronie głównej umieścić wizerunek prezenterki TVP (mimo że artykuł dotyczy też innych Pań) ze stanowczym hasłem jako odnośnik do artykułu, jakoby news dotyczył tylko i wyłącznie TVP (z setek lub tysięcy głupich wypowiedzi celebrytów, rzeczywiście te są najbardziej godne uwagi, brawo dla autora