• Informacje na temat:

  prezenterki tvp

Artykuły na temat: prezenterki tvp
 • Niezapomniane polskie prezenterki

  W książce Aleksandry Szarłat "Prezenterki", legendy telewizji, m.in.: Krystyna Loska, Bożena Walter i Katarzyna Dowbor opowiadają o swojej pracy w TVP rozpoczętej jeszcze w PRL-u.

 • Prezenterki znikają z TVP Info

  Na antenie TVP Info nie zobaczymy już Danuty Holeckiej, Małgorzaty Żochowskiej i Edyty Lewandowskiej. To decyzja nowych władz TVP Info. Kto zastąpi na antenie dziennikarki?

 • Karolina Pajączkowska: Nowa prezenterka TVP Info

  Karolina Pajączkowska przechodzi z TVN24 BiS do Telewizji Polskiej. Specjalizująca się w tematyce międzynarodowej prezenterka zadebiutuje na antenie TVP Info 10 listopada.

 • Eurowizja: Światło dla Europy. Czego nie pokazała TVP? Jest komentarz

  Po sobotnim koncercie "Eurowizja: Światło dla Europy" rozległy się głosy, że Telewizja Polska dopuściła się cenzury, gdyż nie pokazała 10 minut wydarzenia, podczas których na scenie znajdowała się transpłciowa prezenterka Nikkie de Jager. TVP opublikowała w tej sprawie komentarz.

 • Prezenterka pozywa TVP

  Małgorzata Wyszyńska - jedna z osób, które w wyniku wprowadzanej restrukturyzacji TVP straciła pracę - skierowała sprawę do Sądu Pracy. TVP rozwiązało z nią umowę z powodu niskich wyników w badaniach(...) wypadłam dobrze - mówi Wyszyńska. Od maja 2006 roku, kiedy w fotelu prezesa TVP zasiadł Bronisław Wildstein, osoby, których pozbyto się z TVP, wytoczyły spółce 84 procesy. Od tego czasu 18 osób sprawy...

 • Nie żyje Agnieszka Dymecka, znana prezenterka pogody

  ...w TVP Info. "Tak wielu wiele Tobie zawdzięcza!" - napisano. Wiadomość podał również Sławomir Matczak, polski dziennikarz telewizyjny i publicysta, związany z TVP. "Po ciężkiej chorobie odeszła Agnieszka Dymecka - prezenterka pogody w TVP 2 i szefowa redakcji pogody. Smutno kończy się rok. To była znakomita koleżanka" - napisał Matczak. #AgnieszkaDymecka . Wieloletnia prezenterka pogody #TVP2

 • Beata Tadla zwolniona z TVP!

  Zmian w Telewizji Polskiej ciąg dalszy. Beata Tadla nie będzie już prowadziła "Wiadomości" TVP1. W czwartek, 14 stycznia, dziennikarka została zwolniona z TVP!

 • Sylwia Dekiert: Nowa twarz i nadzieja TVP?

  Do telewizji trafiła poniekąd dzięki... Adamowi Małyszowi. Sylwia Dekiert, znana m.in. z wiadomości sportowych, poprowadziła konferencję zapowiadającą nową ramówkę TVP. W poniedziałek zadebiutuje w roli współgospodyni "Dzień dobry, Polsko!", a w środę przeprowadzi "Wielki Test".

 • Pogodynka prezenterką "Panoramy"

  Katarzyna Trzaskalska, znana pogodynka z TVP 1, poprowadzi "Panoramę" w Dwójce.

 • Prezenterka zagra w serialu

  Gdy w grudniu zeszłego roku Agnieszka Szulim dostała wypowiedzenie w TVP 1, przyszłość jawiła się jej w ciemnych barwach.

Zdjęcia na temat: prezenterki tvp
Wideo na temat: prezenterki tvp
 • Anna Popek szczerze o dziennikarzach TVP

  Anna Popek wypowiedziała się na temat zarzutów stawianych dziennikarzom TVP. Prezenterka twierdzi, że pracownicy publicznej - wbrew temu, co się mówi - są rzetelni i, bynajmniej, nie kłamią. To wynajęte osoby robią wszystko, by ich zdyskredytować.

 • Izabella Krzan o Sylwestrze TVP

  Będą mi się lekko nogi trzęsły - przyznaje Izabella Krzan przed debiutem na zakopiańskiej scenie. Prezenterka jest jednak przekonana, że po pierwszym stresie bez trudu wejdzie w rolę gospodyni imprezy sylwestrowej.

 • Ida Nowakowska wyjawiła prawdę o atmosferze pracy w TVP!

  Ida Nowakowska postanowiła przerwać milczenie i zdradzić nam jaka atmosfera panuje w TVP. Prezenterka powiedziała bardzo dużo...

Dyskusje na temat: prezenterki tvp