• Informacje na temat:

  prezenterki tvp 3

Artykuły na temat: prezenterki tvp 3
 • Jaka będzie przyszłość TVP?

  Konieczność przestrzegania standardów dziennikarskich, plany programowo-finansowe na 2011 r., trzyletnia strategia spółki - m.in. te kwestie jako najpilniejsze do załatwienia wymienił w czasie spotkania z Krajową Radą Radio fonii i Telewizji nowy p.o. prezes TVP, Włodzimierz Ławniczak.

 • Zwolnili znaną prezenterkę

  .... Przypomnijmy, że Monika Richardson miała być od tej jesieni nową gospodynią teleturnieju "Dzieciaki górą". W maju informowano, że popularna prezenterka zastąpi w tej roli Tomasza Kammela, z którym TVP...

 • Liszowska została prezenterką

  Będzie to cotygodniowy magazyn o show-biznesie i popkulturze - donosi "Press". Szczegóły programu nie są jeszcze znane. Jak poinformowała nas Aneta Wrona, rzecznik prasowy TVP, "w niektórych sprawach związanych z tym programem nie zapadły jeszcze ostateczne decyzje". Podobno Dwójka rozpocznie emisję programu 3 grudnia.

 • Sylwia Dekiert: Nowa twarz i nadzieja TVP?

  Do telewizji trafiła poniekąd dzięki... Adamowi Małyszowi. Sylwia Dekiert, znana m.in. z wiadomości sportowych, poprowadziła konferencję zapowiadającą nową ramówkę TVP. W poniedziałek zadebiutuje w roli współgospodyni "Dzień dobry, Polsko!", a w środę przeprowadzi "Wielki Test".

 • Hanna Lis zwolniona z TVP!

  TVP. pic.twitter.com/KSaSXXyPXZ " additional="— Hanna Lis (@hannalisowa)" date="styczeń 13, 2016" user="hannalisowa" /> Hanna Lis karierę dziennikarską rozpoczęła w 1992 roku w Telewizji Publicznej(...) roku odeszła z Polsatu na znak solidarności ze zwolnionym Tomaszem Lisem. Do TVP wróciła w 2008 roku i prowadziła "Wiadomości". W kwietniu 2009 roku została zwolniona, ponieważ zdaniem Piotra Farfała...

 • Hanna Lis? Pracownicy TVP protestują!

  ...otrzymać honorarium w wysokości 30 tys. zł - podał "Super Express". Zatrudnienie dziennikarki budzi sporo kontrowersji wśród pracowników Telewizji Polskiej. "Cały czas mówi się nam o trudnej sytuacji TVP(...) nas to brzmi jak kpina i kompletne lekceważenie" - przyznał na łamach "Rzeczpospolitej" Mariusz Jeliński, rzecznik Związku Zawodowego Pracowników Twórczych TVP Wizja. Rzecznik TVP tłumaczy, że...

 • Hanna Lis wraca do TVP!

  ...(szef "Panoramy"), nie potwierdzali ani nie zaprzeczali tym informacjom. - Nie ma żadnych wiążących decyzji ws. ewentualnej współpracy TVP z red. Hanną Lis - komentował zespół prasowy TVP. W poniedziałek, 23 kwietnia, po południu TVP potwierdziła informację, że Hanna Lis poprowadzi "Panoramę". Hanna Lis karierę dziennikarską rozpoczęła w 1992 roku w Telewizji Publicznej i do 2001 roku prowadziła...

 • ​Marzena Słupkowska: Wakacyjne leniuchowanie

  Marzena Słupkowska, prezenterka pogody w TVP, laureatka tegorocznej Telekamery "Tele Tygodnia", przekonuje, że wspinanie na Mount Everest jej nie grozi. "Prawdziwy wypoczynek dla mnie to leniuchowanie" - mówi.

 • Szulim: To prawdziwa bitwa o widza

  Agnieszka Szulim od lat związana jest z telewizją śniadaniową TVP. Przy okazji nowej odsłony "Pytania na śniadanie" prezenterka opowiada o jej przygodzie z porannym programem.

 • ​Kinga Rusin apeluje do prezydenta Andrzeja Dudy

  W emocjonalnym wpisie na Instagramie Kinga Rusin zwróciła się prezydenta Andrzeja Dudy z apelem o to, by potępił hejterskie praktyki w TVP. Odniosła się przy tym do niedawnego materiału na jej temat, który ukazał się w "Wiadomościach".