• Informacje na temat:

  prezenterki tvp pytanie na śniadanie

Artykuły na temat: prezenterki tvp pytanie na śniadanie
 • "Pytanie na śniadanie" bez Moniki Zamachowskiej

  Telewizja Polska zrezygnowała z usług Moniki Zamachowskiej jako prowadzącej "Pytanie na śniadanie" - wynika z informacji portalu Wirtualnemedia.pl. Jej następczynią ma zostać Małgorzata Tomaszewska.

 • Ida Nowakowska nową prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  W piątek, 17 maja, do zespołu prowadzących "Pytanie na śniadanie" dołączyła Ida Nowakowska, która u boku Łukasza Nowickiego będzie nową gospodynią piątkowych wydań programu śniadaniowego TVP.

 • ​Aleksandra Rosiak prowadzącą "Pytanie na śniadanie"

  Do zespołu TVP2 dołącza nowa prowadząca - Aleksandra Rosiak. Na antenie Dwójki zadebiutuje 30 kwietnia w programie "Pytanie na śniadanie".

 • Szulim bez "Pytania na śniadanie"

  Agnieszka Szulim kończy prowadzenie "Pytania na śniadanie" w TVP2 - poinformował portal Wirtualnemedia.pl. W programie nadal będzie natomiast występował Tomasz Kammel.

 • Prezenterka zagra w serialu

  Gdy w grudniu zeszłego roku Agnieszka Szulim dostała wypowiedzenie w TVP 1, przyszłość jawiła się jej w ciemnych barwach.

 • Kurzajewscy w "Pytaniu na śniadanie"

  W czwartek, 5 lutego w porannym programie TVP2 "Pytanie na śniadanie" widzowie zobaczyli po raz pierwszy nową parę prowadzących: Paulinę Smaszcz-Kurzajewską i jej męża, Macieja Kurzajewskiego.

 • Zwolnili znaną prezenterkę

  ...jest tym bardziej zaskakująca, że - jak twierdzi dziennikarka - wyniki oglądalności programów "Pytanie na śniadanie" z jej udziałem były jednymi z najlepszych. To jednak nie koniec zmian. Szef TVP2(...) rozwiązała kontrakt. Krzysztof Nowak jednych zwalnia, a z innymi rozszerza współpracę. Przypomnijmy, że od września program "Pytanie na śniadanie" powiększy się o dwójkę prowadzących: Jana...

 • Monika Zamachowska zostaje w TVP? Jest komunikat!

  ..."Widzimy się w przyszłym tygodniu w 'Pytaniu na Śniadanie'. Rozczarowanych przepraszam" - napisała na swym profilu na Instagramie Monika Zamachowska. O co tu chodzi?

 • Posada Tomasza Kammela w TVP zagrożona?

  .... Prezenterka "Pytania na śniadanie" współprowadziła ten program od sześciu lat. Z TVP2 była związana od 1995 roku. Na koncie ma również prowadzenie talk-show "Europa da się lubić". Obecnie miejsce(...) występował wtedy ze swoją dziewczyną - Wiktorią Gąsiewską. Młody aktor ma już na swoim koncie występy w programach TVP - sprawdził się jako komentator "Bitwy" w "The Voice of Poland". Ponadto...

 • Agnieszka Szulim opuszcza TVP!

  Agnieszki Szulim nie będziemy już oglądać w TVP. Popularna prezenterka przechodzi do konkurencyjnej stacji. Od 2013 roku w telewizji TVN dziennikarka poprowadzi nowy program o show biznesie, będzie także miała własny magazyn w TVN Style.

Wideo na temat: prezenterki tvp pytanie na śniadanie
 • Marcelina Zawadzka o TVP: Poprzeczka bardzo wysoko

  Marcelina Zawadzka zaczęła pracę w TVP w październiku 2015 roku. Dołączyła wówczas do ekipy prowadzącej poranny magazyn "Pytanie na śniadanie", zastępując Iwonę Radziszewską. Wiosną tego roku została natomiast współprowadzącą program "Bake Off - Ale ciacho!". Prezenterka nie ukrywa, że jej życie zawodowe staje się coraz bardziej emocjonujące, ale też niesie coraz trudniejsze wyzwania.

 • Bogumiła Wander komentuje "dobrą zmianę" w TVP!

  , jest pierwszą nagrodą w jej życiu. Choć pracowała w TVP przez ponad 30 lat, nie otrzymała wyróżnienia od żadnego z często zmieniających się prezesów. Bogumiła Wander jest zapraszana jako gość do "Pytania na śniadanie", ale nie chciałaby na stałe wrócić do telewizji. Nie zamierza krytykować młodych prowadzących, twierdzi, że zawsze mają szansę na samodoskonalenie. Pomysł na powrót dawnych hitów

 • Dorota Szelągowska

  Dorota Szelągowska już dawno wyszła z cienia swojej matki Katarzyny Grocholi. Dziś jest cenioną osobowością telewizyjną, ale na swój sukces zaczęła pracować już wiele lat temu. W 1998 roku została prowadzącą program Rower Błażeja emitowany w TVP. Następnie wcieliła się w rolę wydawcy, a w kolejnych latach m.in. prowadziła "Pytanie na śniadanie". Obecnie prezenterka kojarzona jest bardziej