• Informacje na temat:

  prezenterki tvp2

Artykuły na temat: prezenterki tvp2
 • Nowe prezenterki "Panoramy"

  ...3 listopada "Panorama" wystartuje w TVP2 w nowej oprawie. Twarzami późnopopołudniowego wydania "Panoramy" zostały trzy prezenterki: Iwona Kutyna, Danuta Dobrzyńska i Katarzyna Trzaskalska...

 • TVP2 bez prezenterek

  Jedną z wyraźnych zmian, jakie wkrótce zobaczymy w telewizyjnej Dwójce, będzie... brak prezenterek. Oznacza to, iż nie zobaczymy już Katarzyny Dowbor ani Jolanty Fajkowskiej. Pojawią się za to nowe programy.

 • Dążenie do jednego, głównego wydania "Panoramy" o godz. 18.45 oraz "odmłodzenie" widowni zapowiada dyrektor TVP2 Wojciech Pawlak. Na antenie pojawić ma się kilka nowych programów, zaś na jesień "Dwójka" przygotowuje dwa nowe seriale .

 • TVP2: Panowie jako dodatek

  ...najpiękniejsze prezenterki w Polsce" - wspomina Czejarek, który obecnie prowadzi w Dwójce "Pytanie na śniadanie". Dziennikarz pamięta, że nie zawsze było miło. - Pamiętam też pierwsze niezadowolenie(...) dnia dostałem się w obroty stylistów i zostałem wysłany do fryzjera - Czejarek zwraca uwagę na różnice między TVP1 i TVP2. Dziennikarz twierdzi też, że Dwójka jest... kobiecą telewizją. - Nagle się...

 • "Jest okazja" w TVP2: Marzena Rogalska śpiewa dla Włodka Pawlika

  Szeroka publiczność poznała pianistę Włodka Pawlika, gdy jako pierwszy Polak zdobył prestiżową statuetkę Grammy w kategorii jazz. W piątek (28 kwietnia) muzyk będzie gościem nowego docinka "Jest okazja" w telewizyjnej Dwójce (godz. 22:20). Tradycją programu są muzyczne niespodzianki - jedną z nich będzie występ prezenterki TVP Marzeny Rogalskiej w specjalnej piosence.

 • Gwiazdy TVP2 ukarane za reklamę

  Kolejne prezenterki telewizyjnej Dwójki zostaną ukarane za dorabianie na boku, czyli udział w kampaniach reklamowych. Zarząd TVP podjął decyzję o zawieszeniu współpracy z Beatą Sadowską i Pauliną Smaszcz - Kurzajewską.

 • Nie żyje Agnieszka Dymecka, znana prezenterka pogody

  Agnieszka Dymecka - prezenterka pogody w TVP 2 i szefowa redakcji pogody. Smutno kończy się rok. To była znakomita koleżanka" - napisał Matczak. #AgnieszkaDymecka . Wieloletnia prezenterka pogody #TVP2(...) Dymecka była w latach 1991-2006 prezenterką pogody po głównych wydaniach "Panoramy" w TVP2. Następnie pracowała jako kierownik redakcji pogody w TVP.

 • "Dance Dance Dance": Poznaj uczestników show TVP2

  W nowym programie TVP2 "Dance Dance Dance" sześć par będzie rywalizowało tańcząc choreografie z najbardziej znanych teledysków, filmów tanecznych i musicali. Show poprowadzi Tomasz Kammel.

 • Zwolnili znaną prezenterkę

  Ten tydzień nie był najlepszy dla prezenterów TVP2. Media od kilku dni informują, że pracę w Dwójce straciła Odetta Moro-Figurska. Podziękowano jej za współpracę z powodów merytorycznych. Decyzja ta jest tym bardziej zaskakująca, że - jak twierdzi dziennikarka - wyniki oglądalności programów "Pytanie na śniadanie" z jej udziałem były jednymi z najlepszych. To jednak nie koniec zmian. Szef TVP2

 • Dlaczego nie ma "The Voice of Poland" w TVP2? [21 września 2019 r.]

  Tym razem fani "The Voice of Poland" muszą uzbroić się w cierpliwość - w sobotę (21 września) TVP2 pokaże nową edycję imprezy pod nazwą Roztańczony PGE Narodowy. Podczas "największej dyskoteki w Polsce" zaprezentują się wyłącznie rodzime gwiazdy, nie tylko związane ze sceną disco polo i dance.

Zdjęcia na temat: prezenterki tvp2
Wideo na temat: prezenterki tvp2
 • Anna Popek komentuje "dobrą zmianę": Pracujemy w nowy sposób!

  Anna Popek (47 l.), prowadząca "Pytanie na śniadanie", stwierdziła w rozmowie z Robertem Patoletą, że "dobra zmiana" w jej przypadku polega na wsparciu ze strony nowego dyrektora TVP2, Macieja Chmiela. "Możemy pozwolić sobie na więcej swobody i uśmiechu" - powiedziała prezenterka. (WideoPortal/x-news)

 • Marcelina Zawadzka w "Kocham Cię, Polsko!"

  z przedstawicielkami programu "Bake Off – Ale Ciacho!", czyli Marceliną Zawadzką, Dorotą Czają i Małgorzatą Molską. Widzowie TVP2 obejrzeli ten odcinek 6 maja 2017.