• Informacje na temat:

  prezenterzy radia

Artykuły na temat: prezenterzy radia
 • Fronczewski zakończy karierę?

  Z Fronczewskiego zażartowali sobie Kuba Wojewódzki i Michał Figurski w audycji Eska Rock "Poranny WF". Dziennikarze robią w nim prowokacje, dzwoniąc do znanych i nieznanych osób. Ostatnio padło właśnie na Fronczewskiego. Prezenterzy przedstawili się jako członkowie komisji kultury w polskim parlamencie. "Pracujemy nad ustawą o zawodzie aktorskim. Mamy problem z pana dyplomem. Czy pan posiada...

 • Znani prezenterzy uniewinnieni

  Znani prezenterzy Jakub W. i Michał F. zostali uniewinnieni w sprawie znieważenia rzecznika Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego Alvina Gajadhura ze względu na przynależność rasową.

 • ...miliony złotych. Prezenterzy skorzystali z panujących obecnie na rynku obniżek cen, inwestując w zakup niecałe 500 tysięcy. Teraz pochłonięci są urządzaniem wspólnego gniazdka! Kinga Burzyńska ma(...) i jej mąż, dziennikarz Radia Kraków, są już rodzicami 6-letniego Ignasia.

 • Kara dla radia Eska Rock za obrażanie Ukrainek - prawomocna

  Prawomocna jest już kara 50 tys. zł dla radia Eska Rock za naruszenie ustawy o radiofonii przez obrażanie w 2012 r. Ukrainek w audycji dwóch znanych prezenterów.

 • Kuba Wojewódzki i Michał Figurski uniewinnieni!

  Powodem zarzutów była audycja Radia Eska Rock z maja 2011 r., w której padły słowa: "zadzwońmy do Murzyna" i sugestie, że telefon rzecznika GITD działa w "buszmeńskiej sieci dla czarnych". Prezenterzy używali m.in. zwrotów: "krajowy rejestr Murzynów" oraz "audycję dzisiejszą sponsoruje warszawski oddział Ku Klux Klanu". Rada Etyki Mediów oceniła, że doszło do drastycznej demonstracji...

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • ...- w czerwcu w programie radia Eska Rock, nawiązując do wygranego przez Ukrainę meczu ze Szwecją na Euro 2012, Wojewódzki mówił m.in., że "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę(...), w śledztwie obaj prezenterzy nie przyznali się do zarzutów - Kuba skorzystał z prawa do odmowy wyjaśnień.

 • Jakub W.? O kogo chodzi?

  Prezenterzy Jakub W. i Michał F. są podejrzani o znieważenie w audycji radiowej innych osób z powodów narodowościowych. Chodzi o ich "żarty" z pracujących w Polsce Ukrainek. Podejrzanym grozi do 3 lat więzienia.

 • Figurski i Wojewódzki zdjęci z anteny

  ..."Zarząd wyraża ubolewanie z powodu sytuacji, która miała miejsce na antenie radia w programie porannym, wyemitowanym w dniu 12 czerwca 2012 r. Wszystkie osoby, które poczuły się urażone(...) przestrzeni medialnej niedopuszczalne wypowiedzi, które obrażają cześć i godność Ukraińców" - napisano w komunikacie. Ambasada Ukrainy wysłała pismo do dyrektora programowego radia Marcina Bisiorka...

 • Pocztówka do Mikołaja

  Akcja "Pocztówka do Św. Mikołaja" doczekała się jubileuszowej XXV edycji. Wyłącznie na stronach INTERIA.PL możecie już oglądać promujący ją teledysk, w którym śpiewają popularni prezenterzy telewizyjni.