• Informacje na temat:

  prezes klubu

Artykuły na temat: prezes klubu
 • Broni trenera ulubionego klubu

  Lider Oasis Noel Gallagher skrytykował właściciela piłkarskiego klubu Manchester City. Prezes planuje bowiem zwolnić trenera zespołu Svena Gorana Erikssona.

 • "Ucho Prezesa": Politycy opozycji proponują "zróbmy deal"

  Bohaterem 13. odcinka "Ucha Prezesa" jest między innymi pan Grzegorz, polityk Platformy Obywatelskiej. Jednak nie jest to jedyny przedstawiciel opozycji, który pojawia się w gabinecie. O czym goście będą rozmawiać z Prezesem?

 • "Miś 2" w klubie sportowym

  W środę, 13 września, teren warszawskiego Klubu Sportowego "Skra" zmienił się w legendarną "Tęczę", kierowaną przez niezatapialnego prezesa Ryszarda Ochódzkiego. To ostatnie chwile, aby napis KS "Tęcza" mógł uświetnić to miejsce. Twórcy "Rysia", komedii w reżyserii Stanisława Tyma, wykorzystali moment tuż przed generalną przebudową tego obiektu.

 • Oprah Winfrey kupi klub NBA?

  Znana amerykańska dziennikarka Oprah Winfrey wyraziła zainteresowanie kupnem koszykarskiego klubu ligi NBA Los Angeles Clippers. Dotychczasowy właściciel Donald Sterling, po aferze o charakterze rasistowskim, został dożywotnio zdyskwalifikowany.

 • Dariusz Jabłoński w zarządzie Europejskiego Klubu Producentów

  Podczas trwającego festiwalu w Cannes polski reżyser i producent Dariusz Jabłoński został wybrany na członka sześcioosobowego zarządu Europejskiego Klubu Producentów - poinformowała Iza Wójcik z Apple Film Production. Europejski Klub Producentów, założony w 1993 roku, zrzesza 49 niezależnych producentów z 17 krajów Europy. Klub jest m.in. oficjalnym konsultantem Unii Europejskiej w kwestiach...

 • "Ucho Prezesa": Jest już piąty odcinek! A w nim... Jola

  W piątym odcinku "Ucha Prezesa" w gabinecie tytułowego bohatera pojawiają się nowi bohaterowie - Jola, Beata oraz Adam. Wspólnie z Jackiem oraz Mariuszem debatują na temat serialu internetowego o Prezesie.

 • Serial o motocyklowym klubie

  Głównymi bohaterami produkcji są Jackson "Jax" Teller (Charlie Hunnam), jego matka Gemma Teller Morrow (Katey Sagal) oraz jego ojczym Clarence "Clay" Morrow (Ron Perlman), pełniący funkcję prezesa tytułowego, motocyklowego klubu. W tym trójkącie w miarę rozwoju wypadków, wychodzą na jaw ciemne tajemnice z przeszłości rodziny i trud, jaki sobie zadają, żeby ukrywać swoje grzechy. W drugim sezonie...

 • Jacek Kurski wygrał konkurs na prezesa TVP

  Jacek Kurski wygrał konkurs na nowego prezesa telewizji publicznej - poinformował w środę przewodniczący Rady Mediów Narodowych Krzysztof Czabański.

 • Elton John ratuje klub

  Elton John podczas najbliższej trasy koncertowej wystąpi między innymi na stadionie piłkarskiego klubu FC Watford. Zysk ze sprzedaży biletów ma zostać przeznaczony na wykup stadionu, na którym gra swoje mecze ulubiony klub piosenkarza.

 • "Ucho Prezesa": "W rządzie nikt pani nie słucha"

  Bohaterami dziewiątego odcinka "Ucha Prezesa" są premier Beata, jej mąż, minister Antoni oraz jego asystent Misiaczek. "Prawdziwy problem polega na tym, że w rządzie nikt pani nie słucha" - mówi Prezes do Beaty.

Zdjęcia na temat: prezes klubu
Wideo na temat: prezes klubu
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1892.

  i Mariolą. On nie może wybaczyć jej kłamstwa o pani prezes, a ona nazywa go żigolakiem. Konflikt między nimi stara się załagodzić Jola

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1888.

  ich relacji. Parę przed blokiem obserwuje brat nastolatki. Tomek cały czas myśli, że Mariola jest prezesem masarni i namawia ją na kupno fitness klubu. Kobieta nie wie, jak wyplątać się z kłamstwa

 • "Barwy szczęścia": Zwiastun 1496. odcinka

  jeszcze inne kłopoty: Biomer nie dostanie grantu na badania z powodu błędów we wniosku. Prezes szuka winnych.

Dyskusje na temat: prezes klubu