• Informacje na temat:

  prezes konflikt

Artykuły na temat: prezes konflikt
 • Konflikt wokół Hanny Lis

  Konflikt wokół Hanny Lis (37 l.) wydaje się nie mieć końca! Po aferze, do której doszło między nią a szefem "Wiadomości" Krzysztofem Rakiem, w całą sprawę włączył się prezes TVP Andrzej Urbański (55 l.).

 • Romuald Orzeł prezesem TVP

  Romuald Orzeł jako prezes oraz Przemysław Tejkowski, Włodzimierz Ławniczak i Paweł Paluch - to skład nowego zarządu TVP, który wybrała Rada Nadzorcza spółki.

 • Serial "Pod wspólnym niebem" nie będzie odpowiedzią TVP na "Ucho Prezesa"

  Dyrektor TVP2, Marcin Wolski, zaprzeczył, jakoby nowy serial stacji "Pod wspólnym niebem" miał być odpowiedzią Telewizji Polskiej na "Ucho Prezesa".

 • Rozpoczyna się 44. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni

  W aurze skandalu startuje tegoroczny, 44. już Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Wszystko przez aferę, jaka wybuchła po opublikowaniu składu najważniejszej sekcji imprezy. Konflikt udało się ostatecznie załagodzić, ale niesmak pozostał.

 • Trójka: Co dalej z audytem Listy Przebojów Programu Trzeciego?

  Zamieszanie wokół głosowania na Listę Przebojów Programu Trzeciego doprowadziło do gigantycznego konfliktu wokół rozgłośni. Okazało się, że stacja prowadzi obecnie audyt w tej sprawie.

 • Cisza przed burzą w TVP

  Decyzja sądu nie kończy sporu o władze telewizji publicznej. Konflikt ze zdwojoną siłą prawdopodobnie wybuchnie na wiosnę.

 • "Solid Gold": Nie wszystko złoto

  Premierę "Solid Gold" poprzedziło niespotykane dotąd w polskim kinie zamieszanie: podejrzenia o polityczne wykorzystanie dzieła, nagłe usunięcie filmu z programu festiwalu w Gdyni, konflikt reżysera Jacka Bromskiego z TVP i prezesem Jackiem Kurskim. Cała sytuacja okazała się niezwykle gorsząca. Równie skandaliczne było jednak zakwalifikowanie filmu reprezentującego tak dramatycznie niski poziom...

 • Weronika Marczuk produkuje dokument o Ukrainie

  Weronika Marczuk jest współproducentką filmu, który ma pokazywać sytuację na Ukrainie w obliczu konfliktu z Rosją. Producentka jest prezesem Towarzystwa Przyjaciół Ukrainy i jak podkreśla, ten kraj jest szczególnie bliski jej sercu, bo tam wychowywała się i dorastała.

 • Ich Troje w Ameryce: Kto jest winny?

  ...- Będziemy jeszcze długo obrażani jako firma w medialnym serialu Michał Wiśniewskiego - powiedział INTERIA.PL Krzysztof Zakreta, prezes firmy Christopher Entertainment, którą lider Ich Troje oskarżył o "szantaż finansowy".

 • Polański nie przyjedzie, bo pracuje nad filmem

  Powodem odwołania wizyty Romana Polańskiego na festiwalu w Gdyni są zobowiązania filmowe reżysera w związku z pracami nad jego nowym obrazem, "Carnage" - powiedział w piątek prezes Stowarzyszenia Filmowców Polskich Jacek Bromski.

Wideo na temat: prezes konflikt
 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1892.

  i Mariolą. On nie może wybaczyć jej kłamstwa o pani prezes, a ona nazywa go żigolakiem. Konflikt między nimi stara się załagodzić Jola

Dyskusje na temat: prezes konflikt