• Informacje na temat:

  prezes polsatu

Artykuły na temat: prezes polsatu
 • Sylwestry TVP, Polsatu i TVN-u. Który był najpopularniejszy?

  ...znane w czwartek). Prezes Telewizji Polskiej Jacek Kurski wyniki oglądalności koncertu sylwestrowego TVP2 podawał tuż po jego zakończeniu (powołując się na dane MOR). Pochwalił się, że średnia(...) (@KurskiPL)" date="January 1, 2020" user="KurskiPL" /> 2,19 mln widzów imprezy Polsatu, a 1,44 mln - TVN Wirtualnemedia.pl dotarły również do wstępnych wyników oglądalności Nielsena koncertów...

 • "Świat według Kiepskich" - kultowy serial od 20 lat na antenie Polsatu!

  ...postać Malinowskiej , właścicielki sklepiku osiedlowego Warto wymienić również doskonałe kreacje drugoplanowe, których odtwórcy to plejada polskiej sceny filmowej - Badura (Lech Dyblik), Prezes Kozłowski (Andrzej Gałła), Prezesowa (Joanna Kurowska), Kopernik (Andrzej Kłak).

 • Nina Terentiew: Prywatne życie królowej Polsatu

  ...miesiące po raz pierwszy w życiu była bezrobotna. - Pojechałam na wakacje, a po jakimś czasie zadzwonił prezes Solorz z Polsatu. I tak rozpoczęło się moje nowe życie - wyznaje pani Nina. Dzisiaj jest członkiem zarządu i Dyrektorem Programowym Polsatu. Cieszy się życiem. Mieszka na Mokotowie, gdzie chętnie wraca i gdzie czeka na nią ukochany pies. - Najpierw witam się z moim ukochanym jamnikiem...

 • Bliski koniec prezesa TVP?

  Wiele na to wskazuje, że rządy Piotra Farfała, pełniącego obowiązki prezesa Telewizji Polskiej, dobiegają końca. W ostatnich dniach prezes jest krytykowany za dbanie o interesy partii LPR, z którą jest związany.

 • Tomasz Lis odchodzi z Polsatu

  Tomasz Lis - członek zarządu Polsatu - odchodzi ze stacji. Lis ogłosił to w czwartek wieczorem, 20 września, żegnając się z widzami swojego autorskiego programu "Co z tą Polską?". Lis zdecydował o odejściu ze stacji po tym, jak władze Polsatu odsunęły go od kierowania programem informacyjnym "Wydarzenia".

 • Paweł Królikowski z powodu choroby rezygnuje z funkcji prezesa ZASP

  Ze względu na zły stan zdrowia Paweł Królikowski (58 l.) zrezygnował z funkcji prezesa Związku Artystów Scen Polskich. "Fakt" potwierdza smutne informacje.

 • "Świat według Kiepskich" wróci jesienią 2018

  Popularny sitcom Polsatu "Świat według Kiepskich" wróci na antenę jesienią 2018.

 • Sylwester w TV. Jacek Kurski zapowiada kolejny sylwester w Zakopanem

  ..."Pobiliśmy rekord wszech czasów!" - podkreśla prezes TVP Jacek Kurski, odnosząc się do wyników oglądalności telewizyjnych sylwestrów. Pokazywany przez TVP Sylwester Marzeń z Dwójką z Zakopanego miał średnią oglądalność ponad 5,6 mln widzów, zostawiając w tyle konkurencję z Polsatu i TVN.

 • Sylwester z transferami. Zakopane, Chorzów, Warszawa, Wrocław, Kraków

  Sprawdźcie, z jakimi gwiazdami Nowy Rok witać będą widzowie TVP, Polsatu i TVN. Poza tymi największymi telewizyjnymi imprezami wiele innych miast przygotowało plenerowe atrakcje dla swoich mieszkańców i gości.

 • Sylwester z Dwójką w Zakopanem. Jacek Kurski komentuje podkupywanie Sławomira

  ..."Cieszę się, że mamy świetnego sylwestra. Inni podkradają nam artystów. Ale nas nie dogonią. Mamy wspaniałego sylwestra" - tak Jacek Kurski komentował, że znany z przeboju "Miłość w Zakopanem" Sławomir wystąpi także na sylwestrowej imprezie Polsatu w Chorzowie.

Zdjęcia na temat: prezes polsatu
Dyskusje na temat: prezes polsatu