• Informacje na temat:

  prezydent komorowski

Artykuły na temat: prezydent komorowski
 • Bronisław Komorowski: Nadrabiam stracony czas

  Bronisław Komorowski (67 l.) udzielił wywiadu portalowi fakt24, w którym opowiedział o swoim obecnym życiu. Były prezydent, choć nadal jest aktywny zawodowo, dużo więcej czasu niż wcześniej poświęca swoim bliskim, szczególnie wnukom. Nie kryje jednak, że dzieci mają do niego pretensje. O co?

 • Prezydent Komorowski o "Idzie": Wywołuje dyskusję

  Prezydent Bronisław Komorowski powiedział w poniedziałek, że oscarowy film "Ida" to dowód, że Polska może pokazać światu dobre i ciekawe kino. Jego zdaniem jest też przykładem jak dobry film wywołuje dyskusję i "pogłębioną refleksję nad różnymi aspektami życia".

 • Wpadki pierwszych dam. Anna Komorowska też się ich nie ustrzegła!

  Anna Komorowska (67 l.) pełniła funkcję pierwszej damy w latach 2010–2015. Żona Bronisława Komorowskiego (67 l.) bardziej od życia na świeczniku ceniła sobie ciepło domowego ogniska. Oczywiście czasami musiała wyjść ze strefy komfortu, by spełnić oczekiwania, które rodacy mieli wobec pierwszej damy. Przez te pięć lat nie obyło się jednak bez kilku wpadek. Zobaczcie, o czym Anna Komorowska...

 • Prezydent Komorowski na pogrzebie Tadeusza Konwickiego

  Pogrzeb Tadeusza Konwickiego odbędzie się 15 stycznia na Powązkach Wojskowych w Warszawie. Uroczystości rozpoczną się w południe. Będzie w nich uczestniczyć prezydent Bronisław Komorowski - podała Joanna Trzaska-Wieczorek z kancelarii prezydenta RP.

 • Bronisław Komorowski skończył budowę willi! Aż dech zapiera!

  Bronisław Komorowski (65 l.) kończy remont letniej daczy w Budzie Ruskiej. Teraz stoi tam okazała willa. Wielkie świętowanie planowane jest pod koniec lipca...

 • Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem Kuby Wojewódzkiego

  To może być wydarzenie w kampanii wyborczej. Prezydent Bronisław Komorowski będzie gościem programu Kuby Wojewódzkiego. "We wtorek u mnie prezydent" - pochwalił się na Facebooku gospodarz talk show.

 • Niebywałe sceny w nowej willi Komorowskich! Wezwano księdza!

  O tym, że dacza Komorowskich w Budzie Ruskiej przechodzi generalny remont pisaliśmy kilka miesięcy temu. (Przeczytacie o tym  TUTAJ ). Były prezydent poganiał pracowników, by ci wyrobili się przed imieninami jego małżonki.  To miał być prezent dla Anny Komorowskiej. Wszystko się udało i 26 lipca można było zorganizować tam huczne przyjęcie na cześć szanownej solenizantki.  Do posiadłości...

 • Tomasz Karolak popiera Komorowskiego

  - Kampania przeciwników pana prezydenta Komorowskiego ma tyle wspólnego z rzeczywistością, co seriale, w których gram - powiedział aktor Tomasz Karolak na spotkaniu z Bronisławem Komorowskim w Łodzi.

 • Anna i Bronisław Komorowscy przyłapani w niecodziennej sytuacji

  Do sieci trafiło zaskakujące zdjęcie Anny (65 l.) i Bronisława (65 l.) Komorowskich. Widać na nim, jak była para prezydencka robi zakupy w markecie budowlanym. Bez obstawy i ochroniarzy.

 • Wojewódzki do Komorowskiego: Pytanie za 100 zł

  W czym Andrzej Duda jest lepszy od Bronisława Komorowskiego - takie pytanie za 100 zł zadał Kuba Wojewódzki swojemu gościowi Bronisławowi Komorowskiemu. - Lepiej jeździ na nartach - odpowiedział prezydent.

Zdjęcia na temat: prezydent komorowski
Wideo na temat: prezydent komorowski
 • Cenne rady Komorowskiego dla młodych Polaków!

  Prezydent Bronisław Komorowski zabiegał dziś o poparcie wyborców na ulicach Warszawy. Podczas spaceru podszedł do niego chłopak, który zapytał, jak ma żyć i za co kupić mieszkanie jego siostra, która(...) prezydent. (TVN24/x-news)

 • Nosowska odznaczona przez prezydenta Komorowskiego

  Z okazji Święta Wolności w Pałacu Prezydenckim Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe dla artystów za szczególne zasługi dla polskiej kultury. Ordery otrzymali m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska i Chris Niedenthal. Zobaczcie, jak wokalistka skomentowała ten fakt... (Źródło: Dzień dobry TVN/x-news)

 • Kayah odznaczona orderem

  Z okazji Święta Wolności w Pałacu Prezydenckim prezydent Bronisław Komorowski wręczył odznaczenia państwowe dla artystów za szczególne zasługi dla polskiej kultury. Ordery otrzymali m.in. Kayah, Katarzyna Nosowska i Chris Niedenthal. (Źródło: dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: prezydent komorowski