• Informacje na temat:

  prince harry

Artykuły na temat: prince harry
 • Kto reżyserem "Prince of Persia"?

  Studio Disney i znany producent filmowy Jerry Bruckheimer zaproponowali Mike'owi Newellowi ("Miłość w czasach zarazy", "Harry Potter i Czara Ognia") reżyserię obrazu opartego na sławnej komputerowej grze "Prince of Persia: The Sands of Time".

 • "Harry Potter 6" najlepszy?

  J.K. Rowling, autorka bestsellerowej serii o Harrym Potterze, wyznała, że najnowsza książka o słynnym czarodzieju jest - jej zdaniem - zdecydowanie najlepsza. Szósta część cyklu, zatytułowana "Harry Potter i książę półkrwi" ("Harry Potter and the Half-Blood Prince"), ukaże się w Wielkiej Brytanii i USA 16 lipca tego roku. Tymczasem trwają prace na planie filmu "Harry Potter i Czara Ognia" .

 • Harry Potter w lipcu

  Joanne Rowling ukończyła pisanie szóstej części przygód młodego czarodzieja Harry'ego Pottera. Nowa powieść, która będzie nosiła tytuł "Harry Potter i Książę Półkrwi", ukaże się w Wielkiej Brytanii i USA w połowie lipca przyszłego roku.

 • Harry Potter na listach bestsellerów

  ..."Harry Potter i Książę Półkrwi" - szósty tom serii o młodym czarodzieju - kolejny tydzień utrzymuje się na listach bestsellerów brytyjskich księgarni i sklepów internetowych, mimo że książka ukaże się w USA i Anglii dopiero 16 lipca. Księgarze przewidują, że będzie to najpopularniejsza część cyklu. Tymczasem "Harry Potter i Czara Ognia" , ekranizacja części czwartej, zadebiutuje na ekranach...

 • Nowy Harry Potter już wkrótce

  Ponad tysiąc księgarń zgłosiło się do wydawnictwa Media Rodzina, które wydaje książkę "Harry Potter i Książę Półkrwi", by specjalnie dla fanów młodego czarodzieja otworzyć podwoje w nocy z 27 na 28 stycznia. Książkę będzie można kupować od północy.

 • Ukończony Potter

  Szósta książka o Harrym Potterze jest już gotowa - pochwaliła się w poniedziałek, 20 grudnia, na swoich stronach internetowych pisarka J.K.Rowling. Tytuł kolejnego tomu brzmi "Harry Potter and Half-Blood Prince", czyli "Harry Potter i Książę Półkrwi".

 • Potter ma tytuł!

  Joanne K. Rowling ujawniła na swej stronie internetowej tytuł szóstej powieści o przygodach Harry'ego Pottera. Do rąk czytelników trafi książka "Harry Potter and the Half Blood Prince". Podobno taki tytuł miała pierwotnie nosić druga powieść serii, nazwana jednak ostatecznie "Harry Potter i komnata tajemnic".

 • Ujawniono obsadę "Wonder Woman"

  Zdjęcia do filmu "Wonder Woman" rozpoczęły się w połowie listopada. Do wcielającej się w tytułową superbohaterkę Gal Gadot, dołączyli m.in. Robin Wright ("House of Cards") i David Thewlis ("Harry Potter i więzień Azkabanu").

 • "The Old Guard": Boring Blonde

  ..."The Old Guard" powiela większość z wyżej wymienionych wad. Próżno szukać w filmie Giny Prince-Bythwood oryginalności. Oto grupa szlachetnych nieśmiertelnych, która od lat walczy w kolejnych wojnach(...) charakterystycznymi bohaterami. W filmie Prince-Bythewood wszyscy pisani są na jedną nutę. Zmęczona długim życiem Andy, jej równie zmęczony sojusznik Booker (Matthias Schoenaerts), oddany słusznej sprawie agent CIA...

 • Autorka Pottera ostrzega

  Pisarka J.K. Rowling ostrzegła fanów Harry'ego Pottera przed internetowymi oszustami, którzy usiłują wyłudzać informacje o kartach kredytowych, oferując sprzedaż najnowszej, jeszcze nieopublikowanej książki o małym czarodzieju w wersji elektronicznej.

Wideo na temat: prince harry
Dyskusje na temat: prince harry