• Informacje na temat:

  problem niewidoczny

Artykuły na temat: problem niewidoczny
 • Dominika Ostałowska zadowolona z efektów diety!

  Aktorka kilka lat temu dość sporo przybrała na wadze. Jak się szybko okazało, Ostałowska zmaga się z problemem chorej tarczycy, co spowodowało przyrost wagi. Jakiś czas temu zdradziła, że postanowiła przejść na dietę pudełkową, dzięki której zdrowo i regularnie je. Okazuje się, że był to strzał w dziesiątkę! "Jestem coraz bardziej zadowolona z efektów" - cytuje jej słowa "Super Express...

 • Oscarowe ostre cięcia

  Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej, która co roku przyznaje najważniejsze nagrody filmowe świata, czyli Oscary, zapowiada poważne ograniczenia w kwestii liczby nominacji, jakie otrzymać może jeden tytuł.

 • Brightalign, czyli przezroczyste nakładki ortodontyczne zamiast metalowego aparatu

  Niewidoczny, wygodny, ruchomy i zupełnie niekrepujący aparat ortodontyczny? Okazuje się, że teraz to możliwe i to w cenie niższej, niż w przypadku tradycyjnych aparatów stałych.

 • Jolanta Fajkowska z programem w Polsat News 2

  Jolanta Fajkowska dołączyła do zespołu prowadzących kanału publicystycznego Polsat News 2. Co sobotę, o godz. 13, zobaczymy jej autorski magazyn, w którym przedstawi wydarzenia i problemy społeczne, polityczne oraz obyczajowe widziane oczami kobiet w programie "Fajka pokoju".

 • Honorata Skarbek mocno schudła! Wygląda dobrze?

  Honorata Skarbek (25 l.) nigdy nie miała większego problemu ze swoją wagą, ale ostatnio chyba zbyt mocno się odchudziła.

 • "Gerontofilia" : Kiedy chłopiec kocha starca

  W "Gerontofilii" Bruce LaBruce dotyka niepopularnych w debacie publicznej tematów seksualności osób starszych i tytułowego fetyszu. Jednak w odróżnieniu od swoich poprzednich filmów, tym razem nie korzysta z estetyki szoku, czym - o dziwo! - wywołuje niechęć młodych krytyków.

 • Odkryj pielęgnację ciała szytą na miarę i stwórz idealny beauty program

  Marka Collistar tworzy unikatowe i precyzyjnie działające produkty do pielęgnacji ciała, które łączą skuteczność zabiegów kosmetycznych z relaksującą atmosferą spa. Każdy z nich rozprawia się z problemami ciała, które spędzają sen z powiek każdej kobiety, od braku nawilżenia i jędrności skóry, po uciążliwy cellulit czy rozstępy. Ukierunkowane działanie produktów pozwala na stworzenie...

 • Anna Gornostaj: W teatrze jak w domu

  Anna Gornostaj dla każdego znajdzie ciepłe słowo. Aktorka zdradza, co fascynuje ją w podróżach i dlaczego jej bohaterka stanęła murem za wnukiem.

 • Zdrowe i piękne nogi bez żylaków

  Do Polski zawitała innowacyjna metoda leczenia żylaków, która szybko i skutecznie pomaga pozbyć się problemu. VENABLOCK – system do zamykania żył powierzchownych kończyny dolnej przy pomocy specjalistycznego kleju tkankowego na bazie cyjanoakrylatu.

 • "Polskie gówno" : Burdel na kółkach

  "Polskie gówno" Grzegorza Jankowskiego jest późną odpowiedzią na "Oto Spinal Tap" Roba Reinera: hołdem dla muzyki rockowej i satyrą na szołbiznes.

Zdjęcia na temat: problem niewidoczny
Wideo na temat: problem niewidoczny
 • Depresja dotyka również skórę?

  dermatologii estetycznej – mówi dr Agnieszka Bliżanowska, specjalista dermatologii i ekspert medycyny estetycznej w Centrum WellDerm. Rozwiązywanie problemów warto zacząć od oczyszczenia cery

 • Młynarska: Codziennie trafia do mnie cała masa gróźb karalnych!

  i bezlitośni. Potrafią dobierać słowa tak, żeby najbardziej zabolały. "W Polsce jest przyzwolenie na mowę nienawiści, wszyscy to wiemy, i to się nakręca, i rozkręca. Mam ogromny problem z mową nienawiści

Dyskusje na temat: problem niewidoczny
 • Re: Ricki Lake: Po latach przyznała się do wstydliwej przypadłości

  Nużeniec ! maleńki prawie niewidoczny, lekceważony przez dermatologów pajęczak powoduje bardzo wiele szkód, żyje w meszkach włosowych, niszczy je, włosy wypadają, także brwi i rzęsy, walka jest(...) i kilka innych ograniczają populację, i pozwalają złagodzić problem - bo zwalczyć do końca się chyba nie da.