• Informacje na temat:

  problem weroniki

Artykuły na temat: problem weroniki
 • Weronika Książkiewicz: W jej życiu pojawił się nowy mężczyzna

  U boku Weroniki Książkiewicz (38 l.) ostatnio widywany jest ponoć tajemniczy mężczyzna. Czy tu z nim się ustatkuje?

 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy

  - Nie mam problemu z nagością na ekranie - mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu "Na krawędzi". Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Weronika Rosati opowiedziała o przemocy domowej! Szok!

  Weronika Rosati (36 l.) postanowiła zwrócić uwagę na problem społeczny, który przy pandemii koronawirusa przybrał na sile. Chodzi oczywiście o ofiary przemocy domowej, które podczas przymusowej kwarantanny spędzają całe dnie ze swoimi oprawcami. Aktorka wystosowała poruszający apel do fanów.

 • Krzysztof Zanussi: "Obce ciało" to film o poszukiwaniu

  - Chciałem zrobić film o współczesności, który byłby uczciwy i szczery - mówi Krzysztof Zanussi. W swoim najnowszym dziele "Obce ciało" reżyser poruszył problem wiary w nowoczesnym świecie, kryzysu wartości, zmieniającej się roli społecznej kobiety i bezwzględności wielkich korporacji.

 • Weronika Rosati ogłasza radosną nowinę! "Nie chcę zapeszać”

  Wszystko wskazuje na to, że Weronika Rosati (36 l.) wkrótce wróci do Polski. Ostatnio o problemach z powrotem do kraju mówił ojciec aktorki, Dariusz Rosati (74 l.), który od lutego sam przebywa w rodzinnym domu. Teraz gwiazda postanowiła zabrać głos w tej sprawie.

 • Trzy gracje w "Barwach szczęścia"

  Dwie piękne panie niedawno dołączyły do obsady serialu, a trzecia wróciła na plan po trzech latach przerwy. Ich bohaterki mają do opowiedzenia ciekawe historie.

 • Wypadek Weroniki Rosati zniszczy jej karierę?! Aktorka katuje się na rehabilitacji

  Trzy lata temu Weronika Rosati uległa wypadkowi samochodowemu, który spowodował jej ówczesny partner - Piotr Adamczyk. Od tamtej pory Rosati walczy z problemami spowodowanymi złamaną nogą. Jak donosi(...) problemem dla producentów i reżyserów. Weronika od dawna narzekała na stojącą w miejscu karierę, lecz teraz istnieje szansa, że aktorka już nigdy nie otrzyma poważnych propozycji. "Weronika ma problem nawet...

 • Renata Dancewicz o nagim debiucie: Nie żałuję

  Renata Dancewicz wystąpiła w 1994 roku w "Diabelskiej edukacji". Erotyk, w którym zagrała u boku Marka Kondrata, zawierał w sobie liczne rozbierane sceny. Jak z perspektywy czasu aktorka ocenia tamtą kreację?

 • Weronika Rosati ma problemy w związku? Jej facet jest zazdrosny!

  Jeden z tygodników donosi, że nowy facet Weroniki Rosati (32 l.), Robert Śmigielski (50 l.), obawia się, iż aktorka wda się w romans z kolegą z pracy!

 • "Strażacy" spodobają się widzom?

  Walka z żywiołem o ludzkie życie, konflikty, sercowe rozterki i ulubieńcy telewidzów w głównych rolach. Nowy serial Jedynki - "Strażacy" - otwiera sezon premier.

Zdjęcia na temat: problem weroniki
Wideo na temat: problem weroniki
 • Weronika Książkiewicz: Ciało to moje narzędzie pracy, nie mam się czego wstydzić

  Nie mam problemu z nagością na ekranie – mówi Weronika Książkiewicz. Aktorka rozebrała się w jednym z ostatnich odcinków serialu „Na krawędzi”. Fani Książkiewicz byli zaskoczeni, bo jeszcze niedawno aktorka zapowiadała, że nigdy nie pokaże nagiego ciała na ekranie. Twierdziła, że po urodzeniu dziecka trudno jest jej grać sceny erotyczne.

 • Ewa Kasprzyk wciąż w formie?

  Ewa Kasprzyk, czyli Weronika Sobańska z "M jak miłość" i niezapomniana Ilona Clark-Kowalska ze "Złotopolskich", kiedyś bardzo wstydziła się swoich... piersi. - Miałam z nimi problem - powiedziała w wywiadzie, dodając, że dopiero po pięćdziesiątce zaczęła doceniać i eksponować swe walory.

 • "Na Wspólnej": Zwiastun odcinka 2951.

  karę? Zimińska ściągnięta na ziemię życiowymi problemami… Danka zwierza się Markowi, że ma wątpliwości co do czarnoskórego wybranka serca Oli… W szkole jedna z uczennic robi Zimińskiej awanturę, że

Dyskusje na temat: problem weroniki