• Informacje na temat:

  problemy techniczne

Artykuły na temat: problemy techniczne
 • Festiwal w Opolu: Awantura na próbie Jana Pietrzaka

  ...zaśpiewasz tego składnie, to zdejmiemy ten utwór, żebyś wiedziała. Jeśli pomylisz choć jedno słowo, to ten utwór wyrzucimy" - ostrzegał ją Pietrzak. Do zespołu Świt, który miał problemy techniczne(...). "Satyryk wygrażał artystom, którzy pomylili zwrotki jego piosenek, i bulwersował się z powodu pozostałych muzyków oraz ekipy technicznej" - czytamy w internetowym wydaniu "Gazety Wyborczej...

 • Milcząca Meg White. Czy jeszcze kiedyś zagra?

  10 grudnia 40 lat kończy znana z duetu The White Stripes Meg White. Choć technicznie "surowa", na stałe zapisała się w historii rocka. Jest wymieniana w jednym szeregu z najwybitniejszymi i najbardziej ikonicznymi perkusistami. Co dziś dzieje się z zamkniętą w sobie Meg White?

 • "Barwy szczęścia": Kostek między kobietami

  Kostek, którego Adam Cywka gra w "Barwach szczęścia", to dla aktora postać idealna. Od lat nie może się ustatkować, ciągle ma jakieś problemy, co przekłada się ilość ciekawych scen do zagrania. Tym razem wdał się w romans z byłą żoną, w efekcie czego jego obecne małżeństwo stanie pod znakiem zapytania. Czy bliscy kolejny raz mu wybaczą?

 • Metal Hammer Festival 2015 - Prog Edition: Znamy pełny skład!

  Polskie grupy One i Art Of Illusion uzupełniają skład Metal Hammer Festival - Prog Edition.

 • Kotulanka w bardzo kiepskiej formie. Co się dzieje?

  Agnieszka Kotulanka (56 l.), gwiazda "Klanu", ma poważne problemy...

 • "Pani z przedszkola": Karolina Gruszka uwodzi Agatę Kuleszę

  Karolina Gruszka zagrała jedną z głównych ról w komedii "Pani z przedszkola" w reżyserii Marcina Krzyształowicza, która zadebiutuje w kinach 25 grudnia. Aktorka wciela się w przedszkolankę, która wywraca życie znudzonego małżeństwa do góry nogami, nawiązując romans z mamą jednego z uczniów. W tę rolę wciela się Agata Kulesza.

 • Jeanine Pirro była pijana na wizji! Widzowie w szoku!

  Popularna prezenterka jest na ustach wszystkich. Gospodyni wieczornego programu w stacji Fox News wywołała bowiem niezłą aferę.  Widzowie mogli poczuć się zdezorientowani, gdy ich ulubiona prowadząca pojawiła się na wizji ze sporym opóźnieniem. Tłumaczono, że chodziło o problemy techniczne. I pewnie wielu by w to uwierzyło, gdyby Jeanine Pirro nie otworzyła ust.  Kobieta na wizji wyraźnie nie...

 • Cannibal Corpse nie dla Rosji

  Legendarna amerykańska grupa Cannibal Corpse odniosła się do kłopotów, z którymi spotkała się na zakończonej właśnie trasie po Rosji.

 • Fani Michała Bajora czują się oszukani

  Michał Bajor (52 l.) w listopadzie ubiegłego roku w ostatniej chwili odwołał swój koncert w domu kultury w Suwałkach. Powodem miały być niezależne od niego problemy z nagłośnieniem - sprzęt, jakim dysponuje ośrodek, jest stary i słaby. Artysta obiecał, że wróci. Dzisiaj mówi: - Moja noga tam nie postanie!

 • "Jak zatrzymać ślub" : Nieznajomi z pociągu

  Historia kina nieraz udowadniała, że pociąg na ekranie jest bardzo sexy. Drazen Kuljanin w "Jak zatrzymać ślub" robi to po raz kolejny. Małym nakładem sił i środków, ale ze sporym talentem.

Wideo na temat: problemy techniczne