• Informacje na temat:

  producenci czwartej

Artykuły na temat: producenci czwartej
 • Ruszyły prace nad czwartą częścią "G.I. Joe"

  Choć trzeci film z cyklu „G.I. Joe” czeka dopiero na swoją premierę, producenci serii nie próżnują i rozpoczęli już prace nad kolejną odsłoną. Scenariusz do czwartej części serii mają napisać Joe Shrapnel oraz Anna Waterhouse, czyli autorzy scenariuszy do takich filmów jak „Zwycięzca” (2016) czy „W domu innego” (2019).

 • Startuje czwarta edycja "YCD"!

  Już dzisiaj, w środę, pierwsza odsłona czwartej edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Poznany pierwszych szczęśliwców, którzy wygrali bilety na taneczne warsztaty w Lizbonie oraz dowiemy się co w programie robi... Tomasz Lis.

 • Powstanie czwarta część "Gliniarza z Beverly Hills"?

  ..."Wszyscy zadają nam to samo pytanie. To dobrze, bo bardzo chcielibyśmy zrobić ten film. To byłby dla nas zaszczyt" - powiedział El Arbi magazynowi "Collider" na pytanie o to, czy przymierza się do nakręcenia czwartej części "Gliniarza z Beverly Hills". "To nasz pierwszy hollywoodzki film, musimy więc poczekać na to, jak zareagują na niego widzowie" - mówił przed premierą "Bad Boys for Life...

 • Priyanka Chopra Jonas w czwartej części "Matrixa"?

  Szczegóły produkcji czwartej części "Matriksa" trzymane są w całkowitej tajemnicy. Wiadomo, że oprócz gwiazd pierwszych filmów: Keanu Reevesa i Carrie-Anne Moss, zobaczymy w nim m.in. Yahyę Abdula-Mateena II oraz Neila Patricka Harrisa, których role pozostają zagadką. Podobnie sprawa ma się w przypadku wiązanych z projektem Jessiki Henwick, Stephena Grahama i Toby'ego Onwumery. Z kolei do...

 • Kuba Knap "Kuchnia polska": Czarny blues o czwartej nad rapem

  Rap robi się mimo wszystko, a nie dzięki czemuś – obwieszcza Kuba Knap. Teraz to już nie jest mistrz ceremonii, to ludowy filozof spod wierzby niepłaczącej. Z naturą jest w zgodzie, z muzyką w symbiozie, a z sercem – na dłoni. Świetnie się tego słucha i nad tym myśli. A rap niepostrzeżenie zmienia się w literaturę.

 • Flirtini z czwartą składanką "Heartbreaks & Promises”

  20 kwietnia do sprzedaży trafi czwarta już część kompilacji "Heartbreaks & Promises" duetu Flirtini.

 • Raperzy i producenci o 2015 roku, część 4: Meek, Oh Why? i Ment XXL (Rasmentalism)

  Po reprezentantach Alkopoligamii tym razem rok podsumowali dla nas artyści związani z wytwórnią Asfalt Records. W czwartej części rok podsumowują Mentos i Meek, Ohy Why?

 • Deserted Fear z czwartą płytą "Drowned By Humanity"

  Deathmetalowe trio Deserted Fear z Niemiec przygotowało nowy materiał.

 • Tede z konkursowym producentem

  22 czerwca nakładem wytwórni Wielkie Joł na rynku pojawi się czwarta solowa płyta Tedego, zatytułowana "Esende Mylffon". Płyta jest owocem współpracy rapera oraz Mateo - młodego producenta wyłonionego w konkursie zorganizowanym przez wytwórnię Wielkie Joł przed wydaniem poprzedniego albumu Tede "Notes".

 • Producent o "Indianie Jonesie 4"

  Frank Marshall, producent wszystkich filmów kinowych o Indianie Jonesie, udzielił niedawno wywiadu gazecie The Chicago Sun - Times , w którym opowiadał o realizacji czwartej części przeboju Stevena Spielberga. Choć pod koniec maja media poinformowały, że scenarzystą "Indiany Jonesa 4" będzie Frank Darabont ( "Zielona mila" ), Marshall nie potwierdził tych informacji.

Wideo na temat: producenci czwartej
 • "Barwy szczęścia": To on stoi za sukcesem serialu

  „Barwy szczęścia” są czwartym polskim serialem (po „Klanie”, „Na Wspólnej” i „Pierwszej miłości”), którego liczba odcinków przekroczyła 2000. - To powód do wielkiej dumy – stwierdził na jubileuszowym bankiecie producent Tadeusz Lampka.

 • "Narcos": Netflix zamawia trzeci i czwarty sezon

  Cztery dni po premierze drugiego sezonu serialu "Narcos" Netflix zamówił trzecią i czwartą serię swojej sztandarowej produkcji. Trzecia część zadebiutuje w 2017 roku. Tym razem fabuła będzie osnuta wokół kolejnej krucjaty przeciwko narkotykowym gangom, którą będzie prowadzić agent Javier Peña (Pedro Pascal). Producentami wykonawczymi pozostaną José Padilha i Eric Newman.

 • Newsy Agnieszka Kaczorowska: Moim partnerem nie będzie Sławek Uniatowski

  Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego partnera. Jesienią widzowie telewizji Polsat będą mogli oglądać czwartą edycję programu „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Jedną z trenerek gwiazd po raz kolejny będzie Agnieszka Kaczorowska. Według prasowych doniesień...