• Informacje na temat:

  producenci tokio

Artykuły na temat: producenci tokio
 • Tokio Hotel: Jak rodzina

  W poniedziałek, 12 grudnia, polską premierę będzie miał debiutancki album niemieckiej grupy Tokio Hotel, zatytułowany "Schrei" ("Krzyk"). Zespół kierowany przez 16-letnich obecnie braci-bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów, powstał w 2004 roku w Magdeburgu, a już kilkanaście miesięcy później rozpoczął nagrania pierwszej płyty."Nie mogę uwierzyć, że wszystko potoczyło się tak szybko" - przyznał Bill...

 • Pollack i Minghella: Turbulencja w Tokio

  Słynni hollywoodzcy producenci, Sydney Pollack ( "Pożegnanie z Afryką" , "Tłumaczka" ) i Anthony Minghella ( "Angielski pacjent" , "Wzgórze nadziei" ), zamierzają wyprodukować film "Turbulence". Bohaterem dramatu ma być sfrustrowany amerykański pilot, który wpada na trop międzynarodowej afery.

 • Podwójny Tokio Hotel

  Jedna z najpopularniejszych grup z Niemiec, Tokio Hotel przygotowało kolejny album. W październiku równocześnie ukażą się anglo- i niemieckojęzyczna wersja płyty "Humanoid".

 • Schwarzenegger w Tokio

  Prawdziwą ucztą dla japońskich fanów Arnolda Schwarzeneggera była możliwość obejrzenia futurystycznego świata, wykreowanego w najnowszym filmie z jego udziałem. "The 6th Day", kolejna produkcja Rogera Spottiswoode'a, miała światową premierę na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio.

 • "Spider-Man 3" w Tokio

  Tobey Maguire i Kirsten Dunst byli gwiazdami światowej premiery "Spider-Mana 3" , która odbyła się w Tokio.

 • "Dom zły" Smarzowskiego w Tokio

  Festiwal w Tokio jest jedną z dwunastu najważniejszych imprez filmowych świata, należąca do tzw. kategorii A. Główna Nagroda - Tokyo Sakura Grand Prix, to równowartość pięćdziesięciu tysięcy dolarów. "Dom zły" został zaproszony do Tokio po prezentacji podczas Pokazów Warszawskich, organizowanych przez Warszawską Fundację Filmową. Film jest historią rozgrywającą się w położonej na bieszczadzkim...

 • Robert Więckiewicz nagrodzony na festiwalu w Tokio

  Robert Więckiewicz otrzymał nagrodę za najlepszą rolę męską na 27. Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Tokio. Wyróżniono go za postać Jurusia w filmie Wojciecha Smarzowskigo "Pod Mocnym Aniołem" na podstawie powieści Jerzego Pilcha.

 • Tokio Hotel: Nowa sensacja z Niemiec!

  Zespół Tokio Hotel to sensacja ostatnich miesięcy na niemieckiej i europejskiej scenie pop. Grupa kierowana przez braci-bliźniaków Billa i Toma Kaulitzów, ma na razie na koncie debiutancki album "Schrei" ("Krzyk"), który trafi do polskich sklepów już w najbliższy poniedziałek, 12 grudnia.

 • Ada Szulc i DJ Adamus tym razem w Tokio

  Drugi teledysk do projektu "1000 miejsc" Ady Szulc i DJ-a Adamusa powstaje w stolicy Japonii - Tokio.

 • Ada Szulc i DJ Adamus w Tokio: Zobacz teledysk "Dokąd uciekam"

  ...w lipcu podczas ośmiodniowego planu zdjęciowego w Tokio. Materiały do klipu zostały wykonane bardzo niestandardowo, jak na teledysk. Nie są to zdjęcia filmowe, a tysiące fotografii. Jacek Podgórski, odpowiedzialny za pomysł i realizację teledysku, wykonał na ulicach Tokio ponad 25 tysięcy fotografii! Ostatecznie kilka tysięcy wybranych utworzyło teledysk "Dokąd uciekam". "Nasza nowa produkcja jest...