• Informacje na temat:

  producenci wybiorą

Artykuły na temat: producenci wybiorą
 • Netflix: Powstanie więcej interaktywnych filmów i seriali

  ...niekoniecznie będzie opowieść science fiction, nie musi być też mroczna. Może być to szalona komedia. To może być romans, w którym widzowie wybiorą np. jedną z dwóch opcji - czy dziewczyna pójdzie z kimś na...

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • Tydzień w Chorwacji

  Upalne słońce, lazur Adriatyku i specjały kuchni południowoeuropejskiej - w takich warunkach główni bohaterowie serialu "Usta Usta" postanowią spędzić swój urlop. Skorzystają z zaproszenia chorwackiej znajomej i wybiorą się do Splitu. Tam spotka ich szereg nieprzewidzianych zdarzeń…

 • Pilot 2. sezonu "Rolnik szuka żony" w Wielką Niedzielę

  5 kwietnia o godz. 21.25 TVP1 pokaże pilotażowy odcinek specjalny drugiego sezonu programu "Rolnik szuka żony". Widzowie zobaczą w nim po raz pierwszy 10. kandydatów na uczestników nowej edycji, której emisja zaplanowana jest od września 2015.

 • Gdy kilka miesięcy temu szukano następczyni Julii Pietruchy w serialu "Blondynka", wielu nie wierzyło, że Moro poradzi sobie w roli sympatycznej lekarki weterynarii Sylwii Kubus. Nie brakowało również głosów, że jeśli producenci wybiorą właśnie ją, serial zakończy się sromotną porażką! Kiedy wiosną tego roku aktorka pojawiła się pierwszy raz na planie, nie ukrywała, że ma ogromną tremę, choć...

 • "Rolnik szuka żony": Znamy wygląd uczestniczki show!

  Prowadząca program "Rolnik szuka żony", Marta Manowska, ujawniła w programie "Świat się kręci", że wśród uczestników drugiej edycji show znajdzie się kobieta. Wiemy już, że ma na imie Ania, posiada bardzo długie włosy oraz obdarzona jest widocznym, ciepłym uśmiechem. "Jest ładną i silną kobietą" - mówi Manowska.

 • Wielki jubileusz "Klanu", czyli 3000 spotkań z Lubiczami

  ...wybiorą "Klan" jako ten serial, z którego bohaterami chcą spotykać się codziennie. Producenci telenoweli podpisali z TVP umowę na produkcję... stu odcinków. Regularną emisję "Klanu" Jedynka rozpoczęła...

 • Marta Manowska o drugiej edycji programu "Rolnik szuka żony"

  Już wiadomo, że w drugiej edycji popularnego programu "Rolnik szuka żony", wśród osób poszukujących partnerów życiowych, będzie również kobieta. Pilotażowy odcinek nowej serii pojawi się na antenie TVP1 już 5 kwietnia, w świąteczną niedzielę. Gospodyni show Marta Manowska zdradza, co wydarzy się w drugiej odsłonie programu.

 • Margaret liczy na popularność w Europie: Występ na Eurowizji to duża reklama!

  ..., Michałem Szpakiem i Natalią Szroeder. Koncert preselekcyjny, organizowany przez TVP, odbędzie się już 5 marca, a jego zwycięzcę wybiorą telewidzowie w drodze głosowania.

 • "Rodzinne rewolucje" na płytach DVD i Blu-ray

  "Rodzinne rewolucje" z głównymi rolami Adama Sandlera i Drew Barrymore - ciepła opowieść o parze samotnych rodziców skazanych na wspólne wakacje i... miłość - debiutuje dziś na płytach DVD i Blu-ray.