• Informacje na temat:

  producenci zaprosili

Artykuły na temat: producenci zaprosili
 • Pola Negri: Pierwsza gwiazda z Europy zaproszona do Hollywood

  ...premierze "Madame Du Barry" Pola Negri spotkała Charlie Chaplina. Później ich znajomość się rozwinęła, w Hollywood się zaręczyli. - Istotną rolę w jej karierze odegrali też producenci z Paramount Pictures, którzy ją zaprosili do USA. A jeśli chodzi o wielkich aktorów, to w filmie wspomniany jest też jej głośny romans z Rudolphem Valentino. Po dynamicznym rozwoju kariery w USA, Pola Negri wraca...

 • Babyface o Michaelu Jacksonie: Co ujawnił znany producent?

  Podczas specjalnej transmisji na żywo na Instagramie, producent Babyface zdradził dwa nieznane epizody z życia Michaela Jacksona, pokazując jego dwa zupełnie nieznane oblicza.

 • Woodstock 50 odwołany? Oświadczenie producentów festiwalu

  Producenci festiwalu Woodstock 50 wystosowali oświadczenie, w którym czytamy, że planowana impreza z okazji 50. rocznicy legendarnego Woodstock, została odwołana. Gwiazdami sierpniowego Woodstock 50 mieli być m.in. Jay-Z, The Killers i Dead & Company.

 • Natalia Przybysz i domowy teledysk "Kochamy się źle". Wokalistka zaprosiła fanów do współpracy

  Do sieci trafił nakręcony domowym sposobem klip "Kochamy się źle". Natalia Przybysz współtworzyła go razem ze swoimi fanami w ramach akcji #zostańwdomu.

 • "Kemping": Nowy serial producentów "Dziewczyn"

  "Kemping" to najnowszy serial komediowy HBO, którego producentkami są Lena Dunham oraz Jenni Konner, twórczynie serialu "Dziewczyny". Produkcja opowiada o grupie znajomych, którzy decydują się na weekendowy wypad na łono natury z okazji 45. urodzin jednego z bohaterów. To, co miało być miłym świętowaniem okazuje się jednak prawdziwym testem dla wszystkich uczestników wyjazdu. Serial będzie miał swoją premierę w HBO oraz HBO GO 15 października.

 • Majewski, Pokromski i Kobiela zaproszeni do Amerykańskiej Akademii Filmowej

  Zaproszenia do wejścia w skład Akademii dostało 928 twórców z 59 krajów. Są wśród nich aktorzy, reżyserzy, producenci i kompozytorzy. Pełna lista dostępna jest tutaj - kliknij! Lech Majewski to reżyser i pisarz. Jest twórcą takich obrazów jak m.in. "Młyn i krzyż", "Onirica", "Pokój saren" czy "Angelus". Wśród zaproszonych jest też inny Polak - wybitny charakteryzator Waldemar Pokromski...

 • Polscy producenci w Cannes

  W tym roku po raz drugi w historii międzynarodowego festiwalu w Cannes na terenie wioski międzynarodowej stanął polsko-czesko-słowacki pawilon. To wspólne przedsięwzięcie producentów z Polski, Czech i Słowacji, którzy prezentują się jako region - poinformowała INTERIA.PL Iza Wójcik, dyrektor Niezależnej Fundacji Filmowej, zajmującej się organizacją polskiej części pawilonu.

 • Will Smith producentem

  ...spustoszenie w jego uporządkowanym dotychczas życiu". Producenci nie podali żadnych szczegółów dotyczących obsady, ani daty rozpoczęcia zdjęć. Podobno Will Smith rozważa możliwość zagrania w filmie jednej z ról.

 • Nile Rodgers onieśmielony Rihanną. W końcu zaprosi ją do współpracy?

  Producent Nile Rodgers przyznał, że kilkakrotnie próbował zaprosić Rihannę do wspólnego nagrywania, jednak był zbyt onieśmielony jej osobą, aby to zrobić.

 • Kubi Producent, Żabson i Young Multi: Hit czy kit roku? Zobacz klip "Superman"

  Trzy młode i niezwykle kontrowersyjne postacie polskiego hip hopu spotkały się w jednym utworze. Kubi Producent do swojego numeru "Superman" zaprosił youtubera Young Multiego i Żabsona. Kawałek promuje debiutancki album Kubiego.

Zdjęcia na temat: producenci zaprosili
Wideo na temat: producenci zaprosili
 • Anna Popek zagrała w „Pensjonacie nad rozlewiskiem”

  Producenci serialu "Pensjonat nad rozlewiskiem" zaprosili Annę Popek do współpracy. W szóstej serii sagi wcieli się ona w dziennikarkę, która przyjedzie na Mazury, by przeprowadzić wywiad.

 • Monika Krzywkowska zagra jedną z głównych ról w najnowszym serialu Polsatu

  Monika Krzywkowska przyznaje, że rola w serialu „Skazane” to dla niej duże wyzwanie aktorskie i nie kryje satysfakcji z tego, że producenci zaprosili ją do współpracy. Aktorka zagra żonę mafijnego bossa, który trafia do więzienia na 12 lat, zostawiając partnerce pokaźny majątek, a jednocześnie obarczając ją wieloma problemami. Nowa produkcja Polsatu to polska wersja serialu BBC „Prisoners’ Wives”.

 • Gwyneth Paltrow udzieliła szczerego wywiadu. Aktorka wyznała, że przed laty Brad Pitt obronił ją przed Weinsteinem. Producent filmowy zaprosił Paltrow do hotelu i składał jej seksualne propozycje. Gdy Pitt się o tym dowiedział, spotkał się z producentem i stanął w obronie swojej partnerki. - Jeśli jeszcze kiedyś sprawisz, że ona poczuje się niekomfortowo, zabiję Cię - miał powiedzieć do Weinsteina. - Wykorzystał swoją popularność i moc, by mnie obronić. Ja nie miałam jeszcze wtedy ani...