• Informacje na temat:

  producenci zwrócili

Artykuły na temat: producenci zwrócili
 • Producent "Pokłosia" zwróci 3,5 mln zł?

  Polski Instytut Sztuki Filmowej domaga się od producentów filmu "Pokłosie" zwrotu 3,5 miliona złotych przyznanych na produkcję obrazu w reżyserii Władysława Pasikowskiego - informuje wyborcza.pl.

 • Nominacja dla "Bożego Ciała"? To wielka praca producentów

  To wielka praca producentów - powiedział dyrektor PISF Radosław Śmigulski podczas poniedziałkowego briefingu, zorganizowanego po nominowaniu "Bożego Ciała" Jana Komasy do Oscara w kategorii "najlepszy pełnometrażowy film międzynarodowy".

 • Producent "Wałęsy" zwrócił pieniądze od Amber Gold

  Firma Akson Studio, producent filmu "Wałęsa" w reż. Andrzeja Wajdy, zwróciła całą uzyskaną od spółki Amber Gold kwotę, czyli 3 mln zł netto wraz z należnym podatkiem VAT; kwota ta stanowiła wartość umowy sponsoringu - poinformował prezes Akson Studio.

 • Zmarł słynny producent filmowy Raymond Chow

  W wieku 91 lat zmarł w sobotę, 3 listopada, w Hongkongu Raymond Chow, słynny producent filmowy, który pomógł Bruce'owi Lee i Jackiemu Chan rozwinąć międzynarodową karierę - poinformowały tamtejsze media.

 • Producent "Dwóch Koron" odpowiada na zarzuty PISF

  Michał Kondrat, producent filmu "Dwie Korony", w specjalnym oświadczeniu odniósł się do "nieprawdziwych informacji, rozpowszechnianych przez 'Tygodnik Powszechny' i Polski Instytut Sztuki Filmowej" na temat światowej premiery obrazu na festiwalu w Cannes.

 • Dave Grohl producentem

  Dave Grohl, lider amerykańskiej formacji Foo Fighters, postanowił spróbować swych sił w roli producenta. Były perkusista Nirvany pomaga nagrywać nową płytę pochodzącej z New Jersey grupie Rye Coalition.

 • MIN t: Zwróciłam swoją karierę ku muzyce. Nie myślę o powrocie do aktorstwa

  MIN t to jedna z ciekawszych artystek na polskiej scenie muzyki elektronicznej. W lutym do sieci trafił jej teledysk "No One Else", który zapowiada nową EP-kę. O materiale, a także o życiu w Berlinie porozmawialiśmy przy okazji Orange Warsaw Festival.

 • Kurt Cobain: Wspomnienia producenta

  Jack Endino, producent pierwszej płyty grupy Nirvana, "Bleach", zamieścił na stronie internetowej wspomnienie dotyczące Kurta Cobaina, tragicznie zmarłego dokładnie 10 lat temu lidera zespołu. Zwrócił przy okazji uwagę na twórczość wielu formacji, wywodzących się ze sceny grunge, które przetrwały i do dziś tworzą świetną muzykę.

 • Producent "Bitwy..." w obronie filmu

  ...symboliczne dla mnie i dla reżysera filmu. Chcieliśmy w ten sposób złożyć hołd papieżowi, który dokonał beatyfikacji Marka z Aviano. Film obejrzeli przedstawiciele Kościoła i zwrócili uwagę na obecność...

 • Producent "Wałęsy": Pieniądze się znajdą

  Michał Kwieciński, znany producent telewizyjny i kinowy ("Katyń", "Czas honoru", "Misja Afganistan"), musi poradzić sobie z nie lada kłopotem. Część pieniędzy, które otrzymał na produkcję filmu Andrzeja Wajdy "Wałęsa", pochodziły od firmy Amber Gold. Teraz musi gdzie indziej znaleźć... trzy miliony złotych.

Dyskusje na temat: producenci zwrócili
 • Re: Muszą schudnąć do roli!

  No nie, czy nasi producenci nie zwrócili uwagi, że w światowych trendach nie lansuje się chudości, a od czego dublerki? Przecież tej dziewczynie zrobią anorektyczne wzbudzające współczucie ciało ...