• Informacje na temat:

  producent festiwalu

Artykuły na temat: producent festiwalu
 • Kontrowersyjny dokument na festiwalu w Sundance

  Jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń odbywającego się właśnie festiwalu filmowego w Sundance jest bez wątpienia premiera dokumentalnego filmu "On the Record". Produkcja pojawiła się tam w atmosferze skandalu i kontrowersji. Autorzy filmu oskarżają o przestępstwa na tle seksualnym legendarnego producenta hip-hopowego Russella Simmonsa.

 • Młodzi producenci na Krakowskim Festiwalu Filmowym

  Młodzi producenci zrzeszeni w Krajowej Izbie Producentów Audiowizualnych (KIPA) w wyraźny sposób zaznaczą swoją obecność na trwającym 55. Krakowskim Festiwalu Filmowym.

 • Boska Komedia: Laureaci 12. edycji festiwalu

  W sobotę, 14 grudnia, podczas wieczornej gali w Teatrze im. J. Słowackiego w Krakowie został ogłoszony werdykt festiwalu Boska Komedia. Jury przyznało łącznie 11 nagród. Najlepszym przedstawieniem 12. edycji zostały "Cząstki kobiety" Kornéla Mundruczó z TR Warszawa.

 • Russell Simmons: Kolejne kobiety oskarżają znanego producenta muzycznego o gwałt

  Jednym z najbardziej komentowanych wydarzeń odbywającego się właśnie festiwalu filmowego w Sundance jest bez wątpienia premiera dokumentalnego filmu "On the Record". Produkcja pojawiła się tam w atmosferze skandalu i kontrowersji. Autorzy filmu oskarżają o przestępstwa na tle seksualnym legendarnego producenta hiphopowego Russella Simmonsa.

 • Danny DeVito na festiwalu EnergaCamerimage

  ...nominację do Nagrody Akademii jako producent zaangażowanego społecznie filmu o kobiecie, która stawia czoła korporacyjnej Ameryce. Jak można się spodziewać, DeVito przeszedł długą i wyboistą drogę(...) tańców, śpiewów i iście podłych czynów, DeVito zawsze wytyczał własne reżyserskie ścieżki. A jako producent miał odwagę, by wspierać interesujących filmowców ograniczanych przez reguły...

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • Woodstock 50 odwołany? Oświadczenie producentów festiwalu

  Producenci festiwalu Woodstock 50 wystosowali oświadczenie, w którym czytamy, że planowana impreza z okazji 50. rocznicy legendarnego Woodstock, została odwołana. Gwiazdami sierpniowego Woodstock 50 mieli być m.in. Jay-Z, The Killers i Dead & Company.

 • Producent filmu Polańskiego: Festiwal to nie trybunał moralny

  ..."Zostawmy polemiki, to nie jest trybunał moralny, ale cudowny festiwal filmowy, który gloryfikuje wolną sztukę" - tak włoski producent filmu Romana Polańskiego "Oficer i szpieg" ("J'accuse") Luca Barbareschi zaczął konferencję prasową w Wenecji po projekcji.

 • Cannes 2018: Koniec selfie na festiwalu?

  Na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes wprowadzane są nowe zasady, dotyczące robienie selfie. Zmiany odczują również dziennikarze.

 • Znamy jurorów 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych

  Znamy już nazwiska jurorów, którzy zdecydują o nagrodach w Konkursie Głównym oraz w Konkursie Filmów Krótkometrażowych na tegorocznym Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Wideo na temat: producent festiwalu
 • zgodnie z umową producentem firmą Akson Studio koproducentem TVP warunkiem szerokiej dystrybucji i prezentacji filmu jest pozytywnie zakończona kolaudacja – poinformował Leszek Kopeć, dyrektor festiwalu(...)Producent filmu "Solid Gold" w reżyserii Jacka Bromskiego wycofał go z konkursu głównego tuż przed pokazem. Jak dodaje reżyser - decyzja jest dla niego niezrozumiała i - jak twierdzi - ma związek

 • Sasha Strunin wraca do show-biznesu

  10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał z płyty „Woman in black” na koncercie podczas Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Drugi solowy krążek artystki powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem. Utrzymany jest w stylistyce, którą wokalistka określa mianem jazz noir, a inspiracji dostarczyły filmy kryminalne z lat 40.

 • "Ja i mój tata"

  filmu jest Aleksander Pietrzak. Producentem - Studio Munka, działające przy Stowarzyszeniu Filmowców Polskich. Film swoją światową premierę ma podczas 57. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.