• Informacje na temat:

  producent kart

Artykuły na temat: producent kart
 • Małgorzata Kożuchowska: Plany jej i męża runęły jak domek z kart!

  ...w Azji. Grafik aktorki jest bardzo napięty, planowali więc wszystko z wyprzedzeniem. Aktorka zapowiedziała producentom seriali, że latem tego roku musi mieć czas, by wyruszyć z rodziną w daleką podróż(...)... Życie napisało jednak nieco inny scenariusz. Małgorzata dostała rolę w filmie Patryka Vegi „Plagi Breslau” i... ich wielkie jubileuszowe plany runęły jak domek z kart. Na razie jedno jest pewne...

 • Z kart książek na ekrany

  Sfilmowanie przygód bohaterów, których kochają miliony czytelników, jest arcytrudnym zadaniem. Nie zawsze się udaje. Jednak, jak pokazuje historia polskiego kina, mamy się czym pochwalić.

 • "Diagnoza": Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN

  W ubiegły piątek rozpoczęły się prace na planie nowego serialu medycznego TVN "Diagnoza". Produkcja opowiada o kobiecie, której jedno przypadkowe zdarzenie odbiera całą przeszłość. Życie głównej bohaterki to teraz czysta karta, musi zapisać ją na nowo, rozwiązując wiele tajemnic swojej historii. Pomoże jej w tym grupa charyzmatycznych lekarzy, którzy na co dzień z zaangażowaniem walczą o zdrowie...

 • Noon: Nie będzie powrotu Grammatika

  Producent Noon po raz kolejny zaprzeczył doniesieniom o powrocie legendarnej grupy Grammatik na scenę.

 • "Czarne chmury": Leonard Pietraszak świętuje 78. urodziny i 55-lecie pracy artystycznej

  Leonard Pietraszak, który na trwałe zapisał się na kartach historii Telewizji Polskiej rolami pułkownika Krzysztofa Dowgirda w "Czarnych chmurach" i Karola Stelmacha w "Czterdziestolatku", skończy w czwartek - 6 listopada - 78 lat!

 • Kobieca siła w "Avengers: Czas Ultrona"

  W drugiej części przygód z filmowej serii Avengers poznamy kolejną niezwykłą bohaterkę o intrygującej urodzie, ale i ogromnej mocy! W "Avengers: Czas Ultrona" do znanej już widzom Natashy Romanoff, czyli Czarnej Wdowy - w tej roli niesamowita Scarlett Johansson - dołącza Wanda Maximoff znana jako Scarlet Witch, grana przez Elizabeth Olsen.

 • "Różowe lata siedemdziesiąte" powracają!

  ..."Różowe lata siedemdziesiąte" to serial niezapomniany, określany mianem kultowego. Opowiada o grupie przyjaciół, nastolatków mieszkających w Point Place, w stanie Wisconsin. Akcja serialu toczy w latach 1976 - 1979, a jej tło stanowią wydarzenia, które zapisały się na kartach historii Stanów Zjednoczonych.

 • "Love, Rosie": Siła miłości

  Wyreżyserowana przez Christiana Dittera "Love, Rosie" to urzekająco słodka i wypełniona młodzieńczą energią i świeżością, ale również bardzo życiowa opowieść o ponadczasowej sile miłości.

 • "Barwy szczęścia": Magdalena Smalara - dziewczyna z sąsiedztwa

  Gdy była nastolatką, podczas wyprawy autostopem spotkała producenta filmowego Tadeusza Lampkę. Miała przeczucie, że - już jako aktorka - spotka się z nim w przyszłości. Dziś gra Renatę w jego serialu "Barwy Szczęścia". Piotr i Iga wynajęli jej bohaterkę, by urodziła im dziecko. Miała zrobić swoje, dostać pieniądze i zniknąć, ale tak się nie stanie...

 • "Serena": Kobieta inna niż wszystkie

  Laureatka Oscara Jennifer Lawrence i bożyszcze kobiet Bradley Cooper zagrali główne role w "Serenie" - zrealizowanej z wielkim rozmachem epickiej sadze Susanne Bier.