• Informacje na temat:

  producent piwa

Artykuły na temat: producent piwa
 • Trójwymiarowe piwo

  Pierwszy w Polsce fabularyzowany film dokumentalny, realizowany w trójwymiarze, czyli technologii stereoskopowej, powstaje w Pszczynie i Tychach. Od jesieni będzie można oglądać go w Tyskim Muzeum Piwowarstwa, także pierwszym takim w Polsce. Film opowie historię piwa, browaru i regionu.

 • Na piwo z Lindą i Jolie

  Bogusław Linda i Angelina Jolie to osoby, z którymi Polacy najchętniej wybraliby się na piwo. Wyniki badania: "Z kim na piwo" opublikował właśnie największy polski producent tego napoju.

 • Paris Hilton i święto piwa

  W sobotę, 16 września, w Monachium rozpoczyna się wielkie święto piwa, czyli Oktoberfest. Wśród setek tysięcy uczestników w tym roku będzie także Paris Hilton. Początkująca wokalistka została zaproszona do Niemiec przez swojego biznesowego partnera Guenthera Aloysa.

 • Arkadiusz Jakubik : Na basenie z piwem

  Arkadiusza Jakubika zobaczymy w nowym filmie Łukasza Palkowskiego. W "Najlepszym", opowieści o Polaku, który ustanowił rekord świata w triathlonowych mistrzostwach świata, Jakubik wcieli się w trenera pływania, przyjaciela głównego bohatera.

 • James Bond: Piwo zamiast martini

  Dodajmy, że będzie to Heineken - holenderski browar podpisał właśnie umowę z producentami filmu "Skyfall", co oznacza, że filmowy Bond porzuci martini na rzecz złocistego trunku. To jednak nie wszystko, Daniela Craiga zobaczymy również w kampanii reklamowej piwa, która rozpocznie się w okolicach premiery "Skyfall". Telewizyjna reklamówkę wyreżyseruje... Fredrik Bond. Twarz Daniela Craiga pojawi...

 • Tankard: 20 lat żłopania piwa

  ..."B-Day" został nagrany w studiu Stage 1 z Andym Classenem, byłym liderem Holy Moses, w roli producenta. Oprócz wersji regularnej, ukaże się również limitowana, dwupłytowa edycja albumu - drugi krążek zawierał będzie zremasterowane wersje dwóch pierwszych kaset demo Tankard. Okładkę "B-Day" zaprojektował Sebastian Krüger, autor spod którego ręki wyszła grafika zdobiąca mini-album "Alien".

 • Wilki kontra browar

  Zespół Wilki ma zamiar podać do sądu jeden z wiodących polskich browarów. Powodem jest reklama, w której producent piwa przekonuje, że "Baśka nie miała fajnego biustu". W jednym z największych przebojów grupy Robert Gawliński śpiewa coś zupełnie przeciwnego.

 • Tomasz Oświeciński w "Tańcu z Gwiazdami"

  Gwiazda filmów Patryka Vegi - Tomasz Oświeciński - to kolejny uczestnik nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami" - poinformowali producenci show.

 • "Grzeczni chłopcy": Powrót do podstawówki"

  .... Chociaż w "Grzecznych chłopcach" pełnił jedynie rolę producenta, to jego duch jest odczuwalny w każdej minucie projekcji. Znów dostajemy ciepłą opowieść o przyjaźni podlaną wulgarnym - a czasem wręcz...

 • Koncert: Muzułmanom wstęp wzbroniony!

  Rząd Malezji zabronił tamtejszym muzułmanom uczestnictwa w mającym się tam odbyć we wrześniu koncercie amerykańskiego zespołu The Black Eyed Peas, ponieważ sponsorem tego muzycznego wydarzenia jest gigant na światowym rynku producentów piwa - firma Guinness.

Wideo na temat: producent piwa
 • "Gran Torino"

  ten, reżyserowany przez Clinta Eastwooda, nakręcono według scenariusza Nicka Schenka, opartego na historii Dave Johannson & Schenk. Funkcję producentów pełnią Clint Eastwood, Robert Lorenz i Bill