• Informacje na temat:

  producent show

Artykuły na temat: producent show
 • "Dziewczyny z Dubaju": Doda zdemaskuje hipokryzję polskiego show biznesu?

  Filmem "Dziewczyny z Dubaju" Dorota Rabczewska debiutuje jako producentka filmowa. Obraz pokaże pikantne szczegóły z życia polskich gwiazd, a Doda zamierza "zdemaskować hipokryzję polskiego show biznesu". W obsadzie, poza krajowymi aktorami, pojawią się międzynarodowe gwiazdy. Kiedy kinowa premiera?

 • "The Morning Show": Kogo zabraknie w drugim sezonie?

  Choć rola Mitcha Kesslera przyniosła mu nominację do nagrody Amerykańskiej Gildii Aktorów (SAG), to nadal nie jest pewne, czy Steve Carell wcieli się w tę postać także w drugim sezonie "The Morning Show".

 • Nie żyje producent "Chinatown" Robert Evans

  Legendarny hollywoodzki producent Robert Evans zmarł w wieku 89 lat. Jego największym sukcesem okazał się wyreżyserowany przez Romana Polańskiego "Chinatown", który otrzymał aż 11 nominacji do Oscara.

 • Szpaku & Kubi Producent "Dzieci duchy": Rap, który wali w łeb na osiedlu

  ...z tych rzeczy, Kubi Producent to lider w najwyższej klasie rozgrywkowej. Zacznijmy jednak od Szpaka, bo to on kradnie tutaj show, z całym szacunkiem dla beatmakera. Z Morąga do Nowego Jorku daleko(...) Producent. Ten dodał mocy i dostarczył konkretne tło do popisów Szpaka. Beatmaker stawia na przestrzeń (co doskonale pokazuje tytułowy numer i "Umrzyj ze mną"), operuje niskim basem, bawi się pogłosem...

 • "The Four. Bitwa o sławę": Kiedy premiera nowego show Polsatu?

  ..."The Four. Bitwa o sławę" zaczyna się tam, gdzie kończą się inne talent show - reklamuje wiosenną nowość Polsat. Widzowie muszą przygotować się na rywalizację wokalną, w której czworo finalistów(...) gdziekolwiek indziej. Komu uda się podbić serca publiczności i przetrwać aż do samego końca? Program, mimo że jest najmłodszym muzycznym talent show na rynku, zawładnął już sercami widzów na świecie. "The...

 • "The Four - Bitwa o sławę" nowym talent-show Polsatu na wiosnę. Igor Herbut w jury?

  Wiosną 2020 roku Polsat pokaże nowy cotygodniowy talent show "The Four - Bitwa o sławę" - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Producentem programu jest Rochstar, a - jak wynika z nieoficjalnych informacji - w gronie jury ma się znaleźć Igor Herbut.

 • Ras G nie żyje. Ceniony producent miał 39 lat

  W wieku 39 lat zmarł producent Ras G. Przyczyna śmierci artysty nie została podana do wiadomości publicznej.

 • Rihanna show

  Serial "Rihanna show" z Rihanną w roli głównej nadaje nieprzerwanie od ponad trzech lat. Widzów jest 56 milionów. Jeszcze im się nie znudziło. Oto mistrzyni w podtrzymywaniu zainteresowania wokół samej siebie.

 • Małżeństwo Perry Show

  Tyler Perry, choć w Polsce znany jest głównie z pierwszej części "Małżeństw i przekleństw", na rynku amerykańskim zdobył mocną pozycję jako autor sztuk scenicznych, scenariuszy telewizyjnych i filmowych, reżyser i producent, a także aktor. W drugiej odsłonie "Małżeństw i ich przekleństw", opartych właśnie na jego sztuce teatralnej, wyciągnął kilka wniosków z błędów popełnionych poprzednio. Choć...

 • ​Sarah Jessica Parker tworzy własne randkowe show

  ..."Swipe swap" to nowy program dla osób szukających miłości, który wkrótce będzie emitowany w jednej z amerykańskich stacji telewizyjnych. W tworzenie tego show, które powstaje we współpracy z producentami "Love Island", zaangażowana jest Sarah Jessica Parker.

Zdjęcia na temat: producent show
Wideo na temat: producent show
 • Joanna Majstrak o molestowaniu seksualnym w show-biznesie

  W zawodzie aktorki dostaje się różne propozycje od reżyserów i producentów - twierdzi Joanna Majstrak. Jej złożono m.in. ofertę egzotycznego wyjazdu w ramach omówienia nowego scenariusza do filmu.

 • Sasha Strunin wraca do show-biznesu

  10 listopada Sasha Strunin zaprezentuje materiał z płyty „Woman in black” na koncercie podczas Festiwalu Filmów Rosyjskich „Sputnik nad Polską”. Drugi solowy krążek artystki powstał we współpracy z Garym Guthmanem, słynnym amerykańskim muzykiem i producentem. Utrzymany jest w stylistyce, którą wokalistka określa mianem jazz noir, a inspiracji dostarczyły filmy kryminalne z lat 40.

 • "Druga szansa": Ja tu tylko sprzątam!

  W świecie show-biznesu wielkie poruszenie – konferencja ramówkowa stacji, dla której pracuje Monika Borecka. Podczas imprezy zostaje zaprezentowana nowość stacji - serial „Szansa”. Obecnie firma Zeita i Starczyńska są producentami wykonawczymi serialu, a Monika Borecka wraca na szczyty show-biznesu jako… producent nadzorujący z ramienia stacji.

Dyskusje na temat: producent show