• Informacje na temat:

  producent team

Artykuły na temat: producent team
 • "Magnezja": Napady, strzelaniny i aktorski "dream team"

  Zakończono zdjęcia do "Magnezji". Nowe dzieło producentów "Bożego Ciała" i twórców "Disco polo" z obsadą pełną gwiazd w kinach od 2 października 2020 roku...

 • Scenarzysta "Bożego Ciała" debiutuje jako reżyser

  ..."Team building" - taki tytuł nosił będzie debiut reżyserski Mateusza Pacewicza. Autor scenariuszy do filmów "Boże Ciało" i "Sala samobójców. Hejter" ma nadzieję na to, że jesienią uda mu się wejść na plan z ekipą, którą stanowią twórcy, jakich miał okazję poznać współpracując przy produkcji filmów Jana Komasy.

 • Hiphopowcy ruszają w Polskę

  Już w piątek, 29 października, rusza wielka trasa "Simplus Team Prosto Tour 2004". Na koncertach w całej Polsce będziecie mieli okazję zobaczyć m.in. WWO, Ziperę oraz Soundkail.

 • Supergrupy: Od CSNY do TCV

  Do sklepów trafił album formacji Them Crooked Vultures, kolejnej gitarowej supergrupy. Poniżej przedstawiamy najsłynniejsze rockowe i alternatywne projekty stworzone przez uznanych artystów, którzy z różnych powodów postanowili spróbować sił w muzycznych "dream teamach".

 • Odpowiedź na samczą komedię

  W Brukseli zakończyły się zdjęcia do filmu "Lejdis", najnowszej komedii teamu Konecki & Saramonowicz.

 • "Całe szczęście": Adamczyk i Gąsiorowska w komedii romantycznej

  ..."Całe szczęście" to nowa komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie, realizowana przez TVN, producenta takich filmowych hitów, jak seria "Listy do M." czy "Podatek od miłości".

 • "South Park" i terroryzm

  Trey Parker i Matt Stone, twórcy kontrowersyjnego serial u i filmu "Miasteczko South Park" , zrealizują film o terroryźmie w wersji... lalkowej. "Team America" opowie o walce dzielnych marionetek z wrogami USA. Projekt powstanie dla wytwórni Paramount, a jednym z producentów filmu ma zostać Scott Rudin ( "Truman Show" , "Genialny klan" , "Godziny" ).

 • Eurowizja 2018 bez Polski. Gromee komentuje dla Interii

  Odpadnięcie Polski w półfinale Eurowizji należy uznać za niespodziankę, bo bukmacherzy wskazywali raczej na pewny awans Gromee'ego i Lukasa Meijera. - Wiem, że można było wiele rzeczy zrobić lepiej, ale nie jestem w stanie tych trzech minut cofnąć - mówi krakowski producent w rozmowie z Interią.

 • Kevin Spacey w obsadzie "My Blueberry Nights"

  Wygląda na to, że Wong Kar-wai ( "Spragnieni miłości" , "2046" ) szykuje prawdziwy aktorski dream team z okazji przygotowywanego filmu "My Blueberry Nights". Do obsady jego pierwszego realizowanego w języku angielskim obrazu dołączy najprawdopodobniej zdobywca Oscara Kevin Spacey ( "American Beauty" , "Kroniki portowe" ).

 • Najlepiej zarabiające aktorki

  Naomi Watts znalazła się na czele listy najlepiej opłacalnych aktorek, przygotowanej przez magazyn "Forbes" - jej udział w filmie przekłada się na proporcjonalnie największe zyski dla producentów.