• Informacje na temat:

  producent telefonów

Artykuły na temat: producent telefonów
 • Koreański "Telefon"

  Oddział studia Focus Features, specjalizujący się w produkcji i dystrybucji filmów akcji, dreszczowców, horrorów, nabył prawa do realizacji remake'u koreańskiego horroru "Phone". Film był wielkim przebojem tamtejszego rynku dwa lata temu - obraz obejrzały ponad dwa miliony widzów. Reżyserem oryginalnej opowieści był Byeong-ki Ahn.

 • "Klecha": Statyści bez wypłat, PISF odpowiada producentowi

  Chociaż zdjęcia do "Klechy" Jacka Gwizdały zakończyły się w październiku 2018 roku, niektóre z osób pracujących przy filmie wciąż nie otrzymały zapłaty za swoją pracę. Producent Andrzej Stachecki zapowiedział, że wszystko zostanie uregulowane po wpłynięciu kolejnych rat dofinansowania od Telewizji Polskiej i Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej. W odpowiedzi jego słowa PISF wystosował oświadczenie.

 • Hubert Urbański: Telefon od przyjaciela

  Gdy padła propozycja prowadzenia nowej edycji, wahał się pan? wykonał telefon do przyjaciela? Hubert Urbański: - To był telefon od przyjaciela. Zadzwonił do mnie producent, Jan Kępiński z informacją "tajne przez poufne", że coś się kroi i jesteśmy bliżej powrotu na antenę niż kiedykolwiek wcześniej. Ucieszyłem się, ale pomyślałem też: "Spokojnie. Poczekamy, zobaczymy". Reaktywowanie programu...

 • Aktor groził śmiercią producentowi

  ...25-letni aktor Vivek Shah został aresztowany po tym, jak groził śmiercią członkom rodziny znanego producenta Harveya Weinsteina.

 • Nakręcić film telefonem komórkowym

  ...kin 21 marca 2007 roku. Jego producentem jest debiutująca fabularnie Anna Pachnicka (Anagram Film). Piotr Szczepański zasłynął dokumentem "Generacja CKOD" , który w 2004 roku wygrał Krakowski Festiwal...

 • Złowieszczy telefon policyjny

  ...twardy policyjny detektyw. Brandon Camp i Mike Thompson są również twórcami i producentami wykonawczymi 21-odcinkowego serial u "John Doe", którego emisję stacja Fox zakończyła w marcu bieżącego roku...

 • Madonna w reklamie telefonu

  Madonna, która powraca właśnie do zdrowia po groźnie wyglądającym upadku z konia, wzięła ostatnio udział w kręceniu reklamy dla jednego z producentów telefonów komórkowych. Według obserwatorów, wokalistka - zobligowana do udziału wcześniejszym kontraktem - dzielnie zmagała się z bólem.

 • "Władca pierścieni" w telefonie komórkowym

  Fenomen "Władcy pierścieni" dotarł już do telefonów komórkowych. Już niebawem fani słynnej trylogii Tolkiena będą mogli przetestować grę, przygotowaną na podstawie realizowanego obecnie filmu. Będzie ona dostępna wyłącznie dla posiadaczy komórek. Jak zapowiedzieli producenci z wytwórni New Line Cinema, jest to jeden z elementów kampanii reklamowej filmu "Władca pierścieni".

 • Brytyjskie firmy fonograficzne rozważają wprowadzenie rewolucyjnych zmian w promocji nowych płyt. Zamiast wydawania tradycyjnych singli, chcą się skupić na... dzwonkach do telefonów komórkowych. W Polsce, mimo popularności tego typu gadżetów, nie ma szans na stworzenie wiarygodnej listy przebojów, opartej na liczbie ściągnięć poszczególnych melodyjek.

 • Muzyka tylko do telefonu

  Superproducent Timbaland zamierza na stałe zapisać się w historii muzyki rozrywkowej.

Wideo na temat: producent telefonów
 • Mateusz Sobecko dzięki "You can dance" dostał pracę w telewizji

  Mateusz Sobecko zadebiutował w roli prowadzącego taneczne show „You Can Shake” emitowanego na platformie Player.pl. Tancerz nie ukrywa, że w pierwszej chwili telefon od producentów programu uznał za żart. Gdy jednak zrozumiał, że propozycja jest poważna, decyzję podjął w dwie minuty. Zwycięzca 8. edycji „You Can Dance” stwierdził bowiem, że jest to dla niego nowe, potencjalnie ciekawe wyzwanie.

 • "Powiedz TAK!": Zwiastun 5. odcinka

  nimi do spięcia. Za plecami Zofii, Oskar rozmawia z producentem serialu. Olga zaprasza Basię i Wiktora na kolację. Wieczór przebiega dość sztywno i niezręcznie. Michał jest zazdrosny o Basię. Basia upija