• Informacje na temat:

  producent wody

Artykuły na temat: producent wody
 • Sąd zajmie się sprawą grobu producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka

  ...-Staraka wynika, że w nocy producent filmowy pływał motorówką z 27-letnią kobietą. Podczas manewru skrętu obydwoje wypadli do wody. Kobieta zdołała dopłynąć sama do brzegu. Przez pięć dni powierzchnię, dno(...) o ukaranie w związku z dokonaniem pochówku znanego producenta filmowego - zmarłego tragicznie w wypadku na jeziorze Kisajno - poza obrębem cmentarza".  "O popełnienie tego wykroczenia obwiniony został...

 • Piotr Woźniak-Starak: Stwierdzono obecność narkotyków w organizmie producenta?

  ..."W organizmie Piotra Woźniaka-Staraka nie stwierdzono obecności narkotyków" - powiedział w rozmowie z Interią Krzysztof Stodolny, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie. Wcześniej media spekulowały, że producent mógł być nie tylko pod wpływem alkoholu, ale i narkotyków.

 • Bedoes & Lanek "Opowieści z doliny smoków": Kubeł zimnej wody

  Wspólna płyta Bedoesa i Lanka aż prosi się o jakąś selekcję i kontrolę producenta wykonawczego trzymającego pieczę nad projektem twardą ręką. Niestety, celnych strzałów jest tu za mało, aby postawić wysoką ocenę.

 • Hal Willner nie żyje. Producent miał 64 lata

  Nie żyje producent Hal Willner. Był zakażony koronawirusem.

 • Andrew Watt zarażony koronawirusem. Jest producentem Ozzy'ego Osbourne'a i Cardi B

  Producent muzyczny Andrew Watt po kilku dniach walki z objawami podobnymi do grupy został zdiagnozowany pozytywnie na obecność koronawirusa.

 • Robert M: Afera o wodę

  W sieci rozpętała się afera w związku z przerwaniem występu przez popularnego producenta Robert M. Poszło m.in. o... wodę, którą DJ chciał wykorzystać do polewania publiczności.

 • "Woda była rzeczywiście bardzo zimna"

  ...(...) zadecydował, że rolę w 'Ondine' powinna zagrać mniej znana aktorka. Poparliśmy jego opinię, czując że wychodząca z wody dziewczyna, powinna mieć nieznaną twarz" - producent Ben Browning). Twojego nazwiska...

 • Walka o wodę!

  ...postaci największego odkrywcy. Ekipa filmowa pod przewodnictwem producenta Costy pracuje w Boliwii, ponieważ warunki produkcyjne: wynajem biur, oryginalne lokacje są tam o wiele bardziej dogodne, niż(...) boliwijskiej wody, co w 2000 roku doprowadziło do brutalnych strajków i protestów, a w konsekwencji stanu wyjątkowego w całym państwie. Ze względu na horrendalne ceny wody pitnej narzucone przez zachodnie...

 • Raperzy i producenci podsumowują 2016 rok: Rahim, Bejf, DJ HWR

  W zeszłym roku postanowiliśmy zapytać znanych raperów i producentów o ich ulubione płyty i odkrycie 2015 roku. Również pod koniec 2016 znów zebraliśmy ich opinie na temat mijających 12 miesięcy. Na początek prezentujemy typy reprezentantów MaxFloRec – Rahima, Bejfa i DJ HWR.

 • Raperzy i producenci podsumowują 2016 rok: Stasiak, RAU, Holak i Jordah

  Kolejnymi wykonawcami, którzy podsumowali dla nas rok są reprezentanci Alkopoligamii - Stasiak, RAU, Holak i Jordah.

Zdjęcia na temat: producent wody
Wideo na temat: producent wody
 • Adam Kraśko boi się wody. Nie chce skakać!

  Obecność Adama Kraśki w programie "Celebrity Splash" jest sporym zaskoczeniem nie tylko dla widzów, ale i innych uczestników. Problem mają z nim także producenci - rolnik boi się bowiem skakać do wody!

 • Pojedynek żywiołów w "The Voice of Poland"

  Przed nami kolejny odcinek muzycznych bitew w ósmej edycji „The Voice of Poland”. Tym razem zobaczymy pojedynek dwóch żywiołów – ognia i wody. Na ringu wystąpi muzyczna petarda – Jelena Matula, która(...) Szpaka. Naprzeciwko Jeleny stanie Abraham Kenner III – pochodzący z Ohio przyszły lekarz, doświadczony muzyk sesyjny i producent muzyczny. Jak sam przyznaje, dla muzyki jest w stanie poświęcić wszystko

Dyskusje na temat: producent wody