• Informacje na temat:

  produkcja przyciąga

Artykuły na temat: produkcja przyciąga
 • "Halloween" przyciąga

  Nowa wersja kultowego horroru "Halloween" była w weekend najchętniej oglądana przez amerykańskich kinomanów. Od piątkowej premiery produkcja zarobiła 26,5 miliona dolarów.

 • "Halo Hans!" przyciąga widzów

  Jak wynika z danych AGB Nielsen Media Research, trzy dotychczas nadane w stacji odcinki, przyciągały średnio 2 mln widzów. Polsatowi, dzięki emisji nowego serialu udało się wyprzedzić Jedynkę i TVN(...) agenta możemy oglądać Bartka Kasprzykowskiego. Produkcja liczy 13 odcinków.

 • Marta Manowska o programie "Rolnik szuka żony": Widzów przyciąga prawda

  ...- Prawda, która leży w naszych bohaterach, najbardziej przyciąga widzów - powiedziała w rozmowie z Interią Marta Manowska, prowadząca program TVP1 "Rolnik szuka żony". - W czwartej edycji są bardzo duże szanse na "coś więcej" w kilku przypadkach - zdradziła. Pierwszy odcinek nowej serii widzowie obejrzą w niedzielę, 3 września, o godz. 21.20 w TVP1.

 • "Sobibór": Epicka produkcja w międzynarodowej obsadzie

  ...wydawało, a postawa Peczerskiego przyciąga coraz większą uwagę. 14 października 1943 r. wybuchł bunt w obozie zagłady w Sobiborze na Lubelszczyźnie. 600 wycieńczonych więźniów podjęło próbę ucieczki...

 • "Hobbit" przyciąga turystów

  Film "Hobbit: Niezwykła podróż" wzbudził ogromne zainteresowanie Nową Zelandią, miejscem gdzie Peter Jackson kręci produkcje na podstawie powieści J.R.R. Tolkiena. W 2013 roku Nowozelandczycy spodziewają się zalewu turystów z całego świata.

 • Emily Blunt: Tajemnica, która przyciąga

  ...pewna tajemnica, która przyciąga widza. Czy taka rola jak ta w "Sicario" wymaga - oprócz pracy nad ciałem, sprawnością - dużych przygotowań? Spotykałaś się na przykład z kobietami, pracującymi(...) relacja z matką układa się fatalnie... Jean-Marc kręcił film o rodzinie. Zarówno on jak i Denis uciekają od taniej sensacji i szukają prawdy. Myślę, że to właśnie tak silnie przyciąga do nich widzów...

 • Szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty! Liam Neeson w thrillerze "Krocząc wśród cieni"

  Książkowa wersja "Krocząc wśród cieni" jest dziesiątą częścią bestsellerowej serii kryminałów Lawrence'a Blocka, czterokrotnego zwycięzcy Edgar Allan Poe Award - nagrody dla autora najlepszego amerykańskiego kryminału roku. Historia prywatnego detektyw Matthewa Scuddera; byłego policjanta, który szuka zbawienia, a przyciąga same kłopoty doczekała się już z siedemnastu odsłon i na przestrzeni lat...

 • "Taniec z Gwiazdami": Znamy wszystkie pary 11. edycji

  Wiosną na antenie Polsatu pojawi się kolejna edycja programu "Taniec z Gwiazdami. Dancing with the Stars". Taneczne show od lat przyciąga przed telewizory masę widzów. Czy tak będzie i tym razem? Znamy już wszystkie pary 11. edycji! Kto z kim zatańczy?

 • "Historia Natalie Wood: Pociecha w tym, co było": Życie i tajemnicza śmierć hollywoodzkiej gwiazdy

  Dokument portretujący hollywoodzką gwiazdę Natalie Wood można oglądać na HBO. Tragiczna śmierć legendarnej aktorki, która zginęła w wieku 43 lat, do dziś przyciąga większą uwagę opinii publicznej niż historia jej życia i kariery.

 • "Usta usta" najsłabsze w paśmie

  Serial stacji TVN - "Usta usta" przyciąga przed telewizory mniej widzów, niż nadawane w tym samym czasie propozycje konkurencyjnych TVP1, TVP2 i Polsatu.

Zdjęcia na temat: produkcja przyciąga