• Informacje na temat:

  produkcja rozpocznie

Artykuły na temat: produkcja rozpocznie
 • "Legiony": Największa polska produkcja ostatnich lat

  ...plasuje się w ścisłej czołówce najdroższych produkcji w historii polskiego kina - takich scen batalistycznych w rodzimych produkcjach widzowie nie widzieli od czasów "Ogniem i mieczem"! Spektakularna(...) Kobiet Pogotowia Wojennego oraz Tadek (Bartosz Gelner), narzeczony Oli, ułan i członek Drużyn Strzeleckich. Ich spotkanie rozpocznie burzliwy romans, który wystawi relacje bohaterów na wielką próbę. Obok...

 • Wilki: "Niebieska trasa" rozpoczęta

  W sobotę (11 stycznia) w Toruniu rozpoczęła się "Niebieska trasa", podczas której zespół Wilki przypomina wszystkie utwory z debiutanckiej, imiennej płyty. Do końca stycznia grupa dowodzona przez Roberta Gawlińskiego zagra jeszcze pięć koncertów.

 • Dziś rozpoczęcie 66. Berlinale

  ...11 lutego rozpoczyna się 66. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Berlinie. W konkursie głównym o Złotego Niedźwiedzia walczyć będzie 18 filmów, w tym polsko-szwedzka koprodukcja "Zjednoczone Stany Miłości" w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. W jury zasiada m.in. Małgorzata Szumowska. Festiwal potrwa do 21 lutego.

 • Nowa produkcja Cronenberga

  David Cronenberg ( "eXistenZ" , "Pająk" , "Nierozłączni" ) rozpocznie w tym roku prace na planie filmu "Painkillers". Przygotowania do produkcji rozpoczęły się w 2002 roku, ale dopiero niedawno udało się zebrać odpowiednie środki na realizację.

 • Wirtualne wydarzenie dla fanów komiksowych produkcji

  Pandemia COVID-19 sprawiła, że na początku maja odwołany został tegoroczny Comic-Con w San Diego. To największe święto fanów komiksu przeniosło się do Internetu i będzie miało formę wirtualną. Najprawdopodobniej nie pojawią się na nim komiksowe produkcje DC Comics. Powodem tej nieobecności będzie wydarzenie, które rozpocznie się 22 sierpnia tego roku. Zorganizowany przez Warner Bros. wirtualny DC...

 • Tegoroczne polskie produkcje

  Jeszcze w tym roku, dzięki dofinansowaniu z TVP, rozpocznie się produkcja kilku filmów fabularnych. Prace nad nowymi projektami rozpoczną m.in. Krzysztof Zanussi ( "Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową" ), Robert Gliński ( "Cześć Tereska" ) i Piotr Trzaskalski ( "Edi" ).

 • Nowa produkcja Alfonso Cuaróna

  ...będzie historia o wierze i nadziei" - stwierdził reżyser. Autorem scenariusza jest sam Cuarón. Kiedy rozpocznie się produkcja i kogo zobaczymy w rolach głównych, jeszcze nie wiadomo.

 • Dwie produkcje Davida Finchera

  David Fincher ( "Podziemny krąg" ) będzie w ciągu najbliższych dwóch lat bardzo zajęty. We wrześniu tego roku twórca rozpocznie pracę na planie filmu "Zodiac", w którym występują Mark Ruffalo ( "Tatuaż" ) i Jake Gyllenhaal ( "Pojutrze" ). W październiku 2006 roku reżyser spotka się z Bradem Pittem ( "Mr & Mrs Smith" ) i Cate Blanchett ( "Aviator" ) podczas realizacji obrazu "The Curious Case of...

 • Behemoth: Życiowa produkcja

  Produkcją "The Apostasy" ponownie zajmą się Nergal, lider Behemoth, i Arkadiusz "Malta" Malczewski. Właśnie ukończono nagrywania śladów bębnów, a za kilka dni rozpocznie się nagrywanie gitar w studiu(...), my byliśmy doskonale ograni z materiałem. Nie było więc żadnych wątpliwości ani pytań. Nigdy w życiu w ten sposób nie zaaranżowałem bębnów. To jest życiowa produkcja" - przekonuje Inferno. Zobacz...

 • Wracają produkcje TVP! Jak to będzie wyglądało?

  Po dłuższej przerwie związanej z pandemią TVP zdecydowała się wznowić produkcje swoich sztandarowych programów. Wracają "Familiada" i "Koło fortuny", ale nie tylko.

Zdjęcia na temat: produkcja rozpocznie
Wideo na temat: produkcja rozpocznie
 • Była Majdana szczęśliwa. Dostała rolę w hollywoodzkiej produkcji

  Anna Prus zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji „Operation Redemption”. Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui. Aktorka pracuje obecnie z native speakerem nad amerykańskim akcentem, wkrótce rozpocznie też treningi sztuk walki. Premiera filmu zapowiadana jest na maj 2017 roku.

 • "Oko za oko": Pierwszy zwiastun

  Od 3 października 2018 roku telewizyjna Czwórka rozpocznie emisję nowego serialu „Oko za oko”. Produkcja będzie emitowana w środy i czwartki o godz. 21.00.

 • "Wyklęci": Nowy serial jesienią 2017 r. w TVP!

  Telewizja Polska rozpoczęła development serialu „Wyklęci”, który ma trafić na ekran jesienią 2017 r. Będzie to produkcja własna TVP.

Dyskusje na temat: produkcja rozpocznie