• Informacje na temat:

  produkcja zapowiada

Artykuły na temat: produkcja zapowiada
Zdjęcia na temat: produkcja zapowiada
Wideo na temat: produkcja zapowiada
 • Rafał Maślak: Jesień zapowiada się serialowo

  Model postanowił spróbować swoich sił w aktorstwie. Zagrał epizodyczne role w kilku serialach, m.in. nowym hicie TVN „Na noże”. Nie wyklucza, że pojawi się także w nowej produkcji Telewizji Polskiej.

 • Kochanie, poznaj moich kumpli

  Najnowsza komedia twórcy "Zgonu na pogrzebie" sprawi, że tym razem zejdziesz... ze śmiechu. Zapowiada się niewinnie, bo zaproszeniem na ślub i wesele, a kończy totalną katastrofą, z owcą w sypialni i przyszłą teściową na haju. Faceci leczący kaca w Vegas to nic przy tym, co zgotują kumplowi jego dwaj najlepsi przyjaciele w roli drużbów. Powiedzenie, że przed ślubem trzeba się wyszumieć po tym filmie, nabierze kompletnie nowego, hardcore'owego znaczenia.

 • Była Majdana szczęśliwa. Dostała rolę w hollywoodzkiej produkcji

  Anna Prus zagra jedną z głównych ról w hollywoodzkiej produkcji „Operation Redemption”. Jej partnerem będzie znany francuski aktor Saïd Taghmaoui. Aktorka pracuje obecnie z native speakerem nad amerykańskim akcentem, wkrótce rozpocznie też treningi sztuk walki. Premiera filmu zapowiadana jest na maj 2017 roku.

 • Opowieść wigilijna

  Londyn, lata czterdzieste XIX wieku. Stary, bardzo skąpy, oschły i źle nastawiony do ludzi kupiec Ebenezer Scrooge dzień Wigilii Bożego Narodzenia spędza w swym sklepie. Oddaje się ulubionemu zajęciu - podliczaniu zysków. Niespodziewanie odwiedza go duch byłego wspólnika, Marleya. Zjawa przestrzega go przed kontynuowaniem skrajnie egoistycznego stylu życia. Zapowiada także przybycie trzech kolejnych duchów, które pomogą Scrooge'owi zrozumieć prawdziwy sens ludzkiej egzystencji. Ta...

Dyskusje na temat: produkcja zapowiada
 • Re: "Szadź": Widzieliśmy pierwszy odcinek! TVN w końcu doczeka się hitu?

  widzę że dla większości "m jak miłość" to oskarowa produkcja !!! A ja przyznam że zapowiada się bardzo ciekawie - przynajmniej po pierwszym odcinku.

 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Brawo TVP. Produkcja TVN to była istna klapa. Po pierwszym odcinku widzę ze zapowiada się dobry serial. Tylko wcześniej usuńcie z ramówki ten głupkowaty program niby "rozrywkowy" ze Sławomirem. Obniża poziom TVP.

 • Re: "Na dobre i na złe": Adam ogarnięty zazdrością o Wiktorię!

  zapowiada się na kolejne fochy nastolatki... Nie wiem kto pisze ten scenariusz, bo tak źle przez 18 lat jeszcze nie było. Wystarczy usunąć MB z obsady i wszystko wróci na właściwe tory, ale tego produkcja chyba nie rozumie...

 • Re: Filip Bobek zagra nowego Karola?

  Film zapowiada się obiecująco. Piotr Wereśniak (reżyseria, scenariusz), Ilona Łepkowska (produkcja, scenariusz) i Tadeusz Lampka (produkcja) to gwarancja sukcesu. :D :D :D Ale prawdę mówiąc naprawy gwarancyjne to zmora producentów. Francuzi mówią, że dla dobrego sosu zje się i lichą rybę. Ale czy może być dobry sos bez Bobka? Kto inny zapełni sale kinowe bez względu na to czy film będzie