• Informacje na temat:

  profesjonalna promocja

Artykuły na temat: profesjonalna promocja
 • Weronika Rosati rozżalona. Przez swój błąd musi widywać Adamczyka!

  Weronika Rosati (31 l.) i Piotr Adamczyk (43 l.) rozstali się kilka miesięcy temu, ale dalej łączą ich sprawy zawodowe. Wezmą udział w promocji filmu „Max and Me”, przy produkcji którego oboje pracują.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • "Breaking Bad" jako terapia antynarkotykowa?

  Czy serial, którego główny wątek toczy się wokół produkcji metaamfetaminy jest dobrym materiałem na promocję kampanii antynarkotykowej? Amerykańscy terapeuci stwierdzili, że jak najbardziej.

 • Wręczono filmowe nagrody PISF

  Kino Fenix w Łowiczu, DKF "Olbrzym" w Tarnowskich Górach, 20. Międzynarodowy Festiwal Filmowy Etiuda&Anima w Krakowie oraz audycja "Filmoteka Polska" z Radia znad Wilii - znalazły się wśród tegorocznych laureatów Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej przyznawanych za osiągnięcia w upowszechnianiu i promocji kina.

 • Pierwsza miłość

  ...dogadają się w kuchni? Czy promocja rzeczywiście ściągnie klientów, czy raczej okaże się totalną klapą?

 • Anna Wyszkoni: Ślub? Nie w tym roku, ale...

  Jest faworytką obecnej edycji show "Dancing With The Stars. Taniec z gwiazdami". I zawdzięcza to nie tylko sobie...

 • "Druga szansa": Kożuchowska godna oklasków

  ...zawodową, przyjaciół. Agentka jest w tym co robi świetna: profesjonalna, opanowana, potrafiąca sobie poradzić z każdym zadaniem od załatwienia kontraktu na serial z czołową stacja telewizyjną po(...) i muzykę. Choć niektórych irytuje już dość nachalna promocja piosenki "Kaktus" zespołu Bovska, inni pod każdym z trailerów zadają pytanie: "Kto to śpiewa?!". Minusy serialu? Można przyczepić się...

 • 2015: Lepiej miejcie ich na oku

  Nowe nadzieje rocka, elektroniki i grime'u, a obok nich gwiazda azjatyckiego popu szykująca się do ataku na zachodnie sceny. Sprawdźcie listę 10 młodych artystów, którym w 2015 roku nie tylko my wróżymy wielką karierę.

 • Anna i Robert Lewandowscy: Jak dwie połówki jabłka!

  Spełniają się zawodowo, ale zawsze znajdują czas dla siebie.

 • Agata Dziarmagowska z kontraktem płytowym!

  Bohaterka castingów do czwartej edycji "X Factor", mimo że nie została dopuszczona do odcinków na żywo, jako pierwsza z tegorocznych uczestników programu podpisała profesjonalny kontrakt płytowy.

Wideo na temat: profesjonalna promocja
 • Klitschko

  Pełnometrażowy dokument opowiada historię dwóch najbardziej znanych braci w świecie boksu: Witalija i Wladimira Kliczków. Mamy szansę podejrzeć życie wielkich mistrzów od stawiania pierwszych kroków w boksie w Związku Radzieckim. Szansą na międzynarodową karierę była dla braci przeprowadzka na Zachód, gdzie pod okiem pierwszych profesjonalnych trenerów Wladimir trafił do elity czołowych zawodników warszawskiej Gwardii. Pasmo największych sukcesów rozpoczęło się w 1996 roku pierwszą zawodową...

 • Step Up 4 Revolution

  Gorąca taneczna rewolucja. W Polsce serię "Step Up" obejrzało już ponad 1,5 miliona widzów! Pochodzą z Miami na Florydzie. Tańczą na ulicy, w galeriach sztuki i centrach handlowych. Nie ma dla nich rzeczy niemożliwych a każda, nawet najdziwniejsza lokalizacja może stać się parkietem. Nazywają się "The Mob". Grupie przewodzi niejaki Sean. Pewnego dnia chłopak spotyka piękną nieznajomą o imieniu Emily. Dziewczyna przyjechała do Miami aby zostać profesjonalną tancerką. Teraz będzie miała okazję...

 • Dotyk grzechu

  Dotyk grzechu to inspirowany tradycyjną pekińską operą (głównieWild Boar Forest, sfilmowaną w 1962 roku przez Chena Huaikai i Cui Weia),tradycyjnym chińskim malarstwem oraz artystycznymi filmami o sztukach walki Kinga Hu filmowy portret współczesnej hińskiej cywilizacji, która przeobraża relacje i związki międzyludzkie w trudne do wyobrażenia piekło, pełne gwałtu, egoizmu i niesprawiedliwości. Reżyser stawia tu retoryczne pytanie o korzenie zła, jakie tkwią we współczesnym chińskim...