• Informacje na temat:

  profesjonalne kredki

Artykuły na temat: profesjonalne kredki
 • Serial o 9-latce, która została dziennikarką śledczą

  Dziś ma 14 lat i jest uznaną dziennikarką. Ale kariera Hilde Lysiak zaczęła się sześć lat temu, gdy opisała morderstwo, do którego doszło niedaleko jej domu. Sama zdobyła informacje i wyprzedziła o kilka godzin wszystkie media. Za to dokonanie została najmłodszym członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Dziennikarzy. Teraz serwis Apple TV+ robi o niej serial.

 • OFAFA: Święto animacji w Krakowie

  ...księżycowej" w reż. Cypriana Piwowarskiego. Wyróżnienia w tej kategorii otrzymali Andrzej Jobczyk za "Wywijas" i Jakub Wroński za "The Rabbit Case". W kategorii filmu nieprofesjonalnego nagroda jury (700

 • Sekrety urody Marceliny Zawadzkiej

  Marcelina Zawadzka na ekranie zawsze prezentuje się nieskazitelnie. Miss Polonia 2011, obecnie prowadząca "Pytanie na śniadanie", zdradza między innymi, że słowiańską urodę odziedziczyła po tacie.

 • Dobre kino dla dzieci

  Film "Drewniany pies", w reżyserii Andrzeja Maleszki, otrzymał kilka dni temu trzy najwyższe nagrody na największym światowym festiwalu filmów i programów dla młodych widzów - Prix Jeunesse International Festiwal w Monachium. O sukcesie polskiego filmu rozmawiano na konferencji prasowej we wtorek, 29 czerwca, w Warszawie. 1 lipca o godzinie 18.25 TVP 1 wyemituje film Maleszki.

 • OFAFA: Dożynki polskiej animacji

  22 marca w Krakowie rozpocznie się XVII Ogólnopolski Festiwal Autorskich Filmów Animowanych OFAFA. Przez trzy dni widzowie będą mieli okazję zobaczyć 65 najciekawszych animowanych produkcji. Dla naszych internautów mamy do wygrania zaproszenia.

 • "Groove płynie w naszych żyłach"

  ..."Bloodline". W piekle na pewno grają ten utwór, więc musiał się znaleźć na płycie. Do swoich spraw podchodzicie niezwykle zawodowo i, jak to się mówi, "na grubo": profesjonalne ulotki, merch...