• Informacje na temat:

  profesjonalny wizerunek

Artykuły na temat: profesjonalny wizerunek
 • Ewelina Lisowska przeszła metamorfozę. Zerwała ze starym wizerunkiem

  Ewelina Lisowska postanowiła zmienić swój dotychczasowy wizerunek. Pokazała nowe zdjęcia.

 • Wiganna Papina: Dobry wygląd to połowa sukcesu

  Stylistka, charakteryzatorka, współtwórczyni kultowego kabaretu Lalamido od lat dba o wizerunek gwiazd. Swoimi poradami dzieli się także w telewizji śniadaniowej Dwójki.

 • "Tylko Jeden": Blanka Lipińska prowadzącą nowy show Polsatu

  ..."Trenuj, Jedz, Śpij, Powtórz"! To popularne hasło ozdabiające koszulki fanów zdrowego stylu życia jak ulał pasuje do charakteru programu, który wiosną zadebiutuje w Telewizji Polsat. Przez osiem tygodni grupa obiecujących zawodników mieszanych sztuk walki będzie wspólnie żyć i trenować na oczach telewidzów i fachowców oceniających każdy ich krok. O ich kondycję zadba profesjonalny sztab...

 • Nowa jurorka w "Top Model"

  ..."Modelka powinna być plastyczna na tyle, aby dowolnie dało się kreować jej wizerunek" - mówi Katarzyna Sokołowska, nowa jurorka w programie "Top Model. Zostań modelką".

 • Chylińska: "Jestem picią"

  Za sprawą udziału w telewizyjnym konkursie "Mam Talent", piosenkarka Agnieszka Chylińska całkowicie zmieniła swój wizerunek w oczach publiczności.

 • Magda Gessler: Proces kosztował mnie wiele nerwów

  Z konfliktu ze mną właściciele Doliny Charlotty zrobili sobie reklamę - twierdzi Magda Gessler. Jej zdaniem ponad pięcioletni proces negatywnie wpłynął na jej wizerunek i stał się przyczyną wielu hejterskich komentarzy pod jej adresem. Gwiazda TVN nie ukrywa, że konflikt kosztował ją wiele nerwów, odczuwa więc satysfakcję, że wreszcie się zakończył.

 • Nie daje się ujarzmić

  Do niedawna szokował kontrowersyjnymi wypowiedziami i nietypowym zachowaniem. Uznany za niegroźnego skandalistę, budził raczej uśmiech na twarzy niż poważanie. Michał Koterski dojrzał i zamierza zmienić wizerunek.

 • Wszystko zostaje w rodzinie

  Plotkarska prasa donosi, że kilka celebrytek zostało oszukanych przez agentkę. Istnieje jednak alternatywa dla korzystania z usług obcych ludzi. Wystarczy powierzyć dbanie o swój wizerunek najbliższym.

 • Leszek Gnoiński: Czarno-biała rewolucja

  Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i unikatowych grup w historii polskiej muzyki w 2016 roku doczekała się swojej biografii. O tym, jak Republika tworzyła w trudnych dla kraju czasach, kto miał wpływ na jej oryginalne brzmienie i wizerunek, jak ważne w zespole są kompromisy i wreszcie, jak istotną dla polskiej kultury była postać Grzegorza Ciechowskiego, opowiada Interii autor książki – Leszek...

 • "Nie mamy się czego wstydzić"

  .... Jako obdarzone urodą dziewczyny na pewno niejednokrotnie spotykacie się z gorącym przyjęciem szczególnie męskiej części fanów. Czy jednak nie obawiacie się, że ten wasz drapieżny wizerunek może(...) pozytywnych i jest nam z tego powodu bardzo miło. A co jeśli chodzi o teksty dotyczące już konkretnie was, a nie waszej muzyki? Zdajemy sobie sprawę, że nasz wizerunek i nasze zachowanie może być...