• Informacje na temat:

  program dużo

Artykuły na temat: program dużo
 • ​Gordon Ramsay poprowadzi nowy program

  Słynny szef kuchni ​Gordon Ramsay potwierdził, że przyjął rolę gospodarza w kolejnym show, które zrealizuje telewizja BBC. Co ciekawe, będzie to teleturniej. Program nosi tytuł "Bank Balance".

 • Gwiazda programu "Love Island" powiększyła piersi

  Monika Kozakiewicz, gwiazda programu "Love Island", przeszła operację powiększenia piersi. Efektami pochwaliła się w sieci.

 • "8 wspaniałych": Nowy program Marty Manowskiej

  Marta Manowska poprowadzi kolejny program w TVP! Dziennikarka była dotąd gospodynią takich produkcji, jak "Rolnik szuka żony", "Sanatorium miłości" i "The Voice Senior". Co teraz?

 • "Ameryka Express 2". "Różal" ostro o udziale w programie

  Środowy odcinek "Ameryki Express 2" jak zwykle niósł ze sobą sporo emocji. Dodatkowo wtedy jedna z par musiała pożegnać się z programem. Padło na uczestników, których polubiła cała Polska! "Różal" postanowił powiedzieć, co sądzi o całym programie.

 • Koniec programu "20m2". Łukasz Jakóbiak tłumaczy swą decyzję

  Łukasz Jakóbiak, twórca popularnego programu "20m2", ogłosił zakończenie swojej działalności. "Pragnę podziękować Wam z całych sił za wspólnie przeżyty, piękny czas" - napisał na swym profilu społecznościowym.

 • Czy program "Dance dance dance" zbliży siostry Stankiewicz?

  W drugiej edycji programu "Dance dance dance" będzie jeden siostrzany duet - Kasia i Anna Stankiewicz. Są zupełnie różne - pierwsza jest introwertyczna, a druga ekstrawertyczna. Ale na parkiecie będą musiały stworzyć zgrany tandem.

 • Marta Manowska zdradza szczegóły programu "8 wspaniałych"

  ..."W lutym ruszą zdjęcia. W połowie marca program trafi na antenę" - mówi o "8 wspaniałych" Marta Manowska, która będzie jego prowadzącą. Bohaterami tego reality show Telewizji Polskiej będą samotni mężczyźni, którzy chcą przeżyć przygodę, a być może też odmienić swoje życie.

 • "Sanatorium miłości": Wojciech Stankiewicz o życiu po programie

  Władysław "Wojtek" Stankiewicz, uczestnik drugiej edycji "Sanatorium miłości" opowiedział o tym, jak zmieniło się jego życie po programie. Mimo 74 lat w metryce, wciąż bierze z życia garściami, poszukuje nowych pasji i nieustająco wierzy w miłość. Odcinek specjalny "Sanatorium miłości" widzowie TVP obejrzą 3 sierpnia.

 • "Sanatorium miłości 2": Pierwsza para w programie? Kto został kuracjuszem dnia?

  ..."Sanatorium miłości" to program, który udowadnia, że emerytura to nowy i przede wszystkim aktywny rozdział życia. Ludzie 60+ sami wiedzą, na co ich stać i o czym marzą w tym wieku. Kto z uczestników zasłużył na miano najsympatyczniejszego, a kto jest najbardziej irytujący? Sprawdźcie!

 • Małgorzata Heretyk: Wzięliśmy ślub w jednym z odcinków programu "Ameryka Express 2"

  Ernest Musiał i Małgorzata Heretyk zdobyli popularność dzięki serialowi TVN "19+". Niedługo będzie można ich oglądać także w programie "Ameryka Express 2". Para jakiś czas temu na swoich profilach w mediach społecznościowych poinformowała fanów o zaręczynach. Musiał zdradza, że chociaż prywatny ślub jeszcze przed nimi, to na planie podróżniczego show powiedzieli sobie "tak".

Zdjęcia na temat: program dużo
Wideo na temat: program dużo
 • W "Love Island" zabawa przeplata się z dramatami. Na "Wyspie miłości" nic nie jest pewne. Decyzja o zmianie pary to już nie tylko wybór serca, ale i rozumu. Nowa dziewczyna, nowy chłopak, ale... jedna para musiała opuścić program! Kto odpadł tym razem i musiał pożegnać się z uczestnikami show? Zobaczcie 28. odcinek show Polsatu!

 • Dorota Chotecka i Radosław Pazura: Dużo nauki w programie "Czar par"

  Dorota Chotecka i Radosław Pazura opowiadają o tym, czego nauczyli się od uczestników, których oceniali jako jurorzy w programie "Czar par". Show po latach wraca na antenę Telewizji Polskiej.

 • Kinga Zawodnik: Skoro Adelka tak dużo schudła, to może mi też się uda

  Prowadząca program „Dieta czy cud?” w TVN Style podkreśla, że niedawno zyskała dodatkową motywację do odchudzania. Zachwyciła ją bowiem metamorfoza Adele i spektakularny efekt diety, jaką zastosowała piosenkarka. Postanowiła więc wypróbować na sobie ten efekt odżywiania. To jednak nie lada wyzwanie, ponieważ głównym składnikiem sirtfood są zielone koktajle, a ona akurat za zielonymi warzywami nie

Dyskusje na temat: program dużo